Mūsu vēsture

 

Mūsu uzņēmums dibināts 1993. gada 2. jūlijā kā SIA Baltijas papīrs. Laika gaitā, mainoties īpašniekiem, vairākkārt mainījies arī uzņēmuma nosaukums - un šobrīd esam Antalis AS.

Kopš  2007. gada 31. oktobra mūsu īpašnieks ir Antalis, franču investīciju kompānijas Sequana Capital Group meitas uzņēmums. Lai notiktu darījums, kura rezultātā Antalis savā īpašumā iegūs uzņēmumu Map Merchant Group Ltd, bija nepieciešams saņemt apstiprinājumu no Eiropas Komisijas. Šo darījumu var saukt par vienu no lielākajiem nozarē pēdējo gadu laikā. Ar Map iegādi un divu talantīgu un pieredzējušu komandu integrāciju, Antalis izveidoja lielāko papīra tirdzniecības grupu Eiropā.

No nelielas firmas esam izauguši par Baltijā lielāko papīra vairumtirdzniecības uzņēmumu ar plašāko sortimentu četrās produktu grupās – papīri un materiāli birojam un poligrāfijai, vizuālās komunikācijas materiāli un higiēnas produkti veikaliem un risinājumi sabiedriskajām telpām.  2009. gadā izveidojām jaunu produktu grupu – iepakojuma materiāli.

Mūsu sortiments ir nepārtrauktā attīstībā – sekojot līdzi tirgus tendencēm, cenšamies būt elastīgi un piedāvāt mūsu klientiem arvien jaunus un interesantākus produktus. Produktu sortimenta vidējais artikulu skaits sniedzas jau trijos tūkstošos – mūsu klientiem ir ko izvēlēties! Mūsu produktu klāstā ir pasaulē atzītu ražotāju populāri un kvalitatīvu produktu tēlu ieguvuši zīmoli – Data Copy, Pioneer, HP, Kaskad, Image, Pop`Set, Conqueror, Keyakolor, Curious Collection, Galerie Art, Scandia 2000, Invercote, Munken, Arctic Volume, Winter, Fasson, Avery Graphics, Epson, Serla, Lambi, Katrin.

Laika gaitā, paplašinoties piedāvāto produktu klāstam, audzis arī mūsu klientu skaits – mums ir apmēram 800 aktīvu klientu, kuri veic pasūtījumus vismaz reizi nedēļā. Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi – mēs priecājamies par mūsu klientu izaugsmi – laikam ritot, esam bijuši liecinieki, kā neliels uzņēmums pāraug akciju sabiedrībā, kā maza drukātava „iekaro” vietu tirgū un kā mūsu klientu iniciatīva un pieredze attaisnojas inovatīvos risinājumos un piedāvājumam tirgū.

Katrā mūsu produktu grupā ir savs pastāvīgo un ilggadējo sadarbības partneru  loks – Veiters Korporācija, Jelgavas tipogrāfija, Alunds, Dardedze Hologrāfija, Adverts, Zemgus LB, ABI 2, Latsign, Digiprint, PNB Print, Green Print, Puse Plus, Magnum NT, Rimpeks KP, Daiļrade Ekspo, Officeday Latvia, Rimi Latvia, Drogas, Maxima Latvia, Vivax, Reneva.

Mūsu klientiem cenšamies piedāvāt augstu servisa līmeni, pastāvīgi izglītojot firmas darbiniekus un izzinot klientu vajadzības. Mūsu klientu ērtībai esam izveidojuši vairākus pakalpojumus  - Baltijas paraugu serviss, paraugiesējumu darbnīca Dummy Works, Dizaina centrs un Papīra skola.

Kvalitātes garantiju nodrošināšanai firmā izveidota Tehniskā servisa nodaļa, kas sniedz konsultācijas par produkciju un tās pareizu lietošanu, kā arī izskata visas klientu tehniskās pretenzijas.

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, akciju sabiedrībā Antalis ir izstrādāta un ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 prasībām, ko apliecina 2018. gada 2. maijā atkārtoti izsniegtais sertifikāts.

Mūsu uzņēmums FSC® (Forest Stewardship Council®) un PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) Piegādes ķēdes sertifikātus saņēma 2007. gada novembrī. Kopš 2010. gada augusta Antalis International sastāvā esam saņēmuši grupas (Multi-site) FSC Piegādes ķēdes sertifikātu un PEFC Piegādes ķēdes sertifikātu.

Vienmēr kustībā - ir mūsu sauklis, kurš visprecīzāk izsaka to, kādi esam mēs paši un kāds ir mūsu uzņēmums. Vienmēr kustībā - nozīmē nepārtraukti mainīties, pilnveidoties un meklēt arvien jaunus izaicinājumus. Tas nozīmē uzticēties, papildināt un cienīt vienam otru, lai kopā varētu šai kustībai ļauties, iekļauties tajā un nemainīt kursu, un skatīties tikai uz priekšu!

Lai mums izdodas kopā!

Jūsu Antalis

paperman