Sadarbībā ar Antalis - neierobežotas iespējas 

Neatkarīgi no tā, vai strādā poligrāfijā, izdevniecībā, reklāmas un grafiskā jomā, esi zīmola vadītājs, mārketinga un komunikāciju speciālists, Antalis papīrzinību speciālistu komanda ar prieku, atbildību un iedvesmu palīdzēs izvēlēties piemērotākos papīrus un materiālus taviem projektiem.

Esam izstrādājuši pievienotas vērtības pakalpojumu klāstu, izglītošu apmācību programmas un noderīgus paraugus, lai atbalstītu tavu ceļojumu "papīra pasaulē".

Antalis jaunumi

Kāpēc izvēlēties Antalis?

600x400_HomePrintBrands_2023.jpg (Web)Spēcīgi zīmoli

Atklājiet mūsu lieliskos dizaina, krītoto, nekrītoto un videi draudzīgo papīru, kartonu, pašlīmējošo, vāku un speciālo materiālu zīmolus.

home-print-services.jpgDaudzveidīgi pakalpojumi

Antalis piedāvā pievienotas vērtības pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu klientiem izvēlēties, pasūtīt, saņemt produktus un iegūt jaunas zināšanas par tiem.

 

img-creative-2.jpgAntalis Dizaina centrs

Vide profesionālām konsultācijām par sortimentā esošajiem produktiem, Antalis Papīru un materiālu skolas nodarbībām, semināriem, meistardarbnīcām un pasākumiem.

 

Home-print-D2B.jpgd2b

d2b iniciatīva palīdz Antalis klientiem pilnībā izmantot jaunāko digitālo tehnoloģiju priekšrocības. Šī iniciatīva apkopo plašo digitālai drukai paredzēto papīru un materiālu klāstu, uzzināt jaunākās tendences digitālās drukas jomā.

Home-print-green.jpgGreen Connection

Antalis Green Connection iniciatīva balstās uz spēcīgiem pārstrādāta papīra zīmoliem, piemēram, Nautilus un Cocoon, pakalpojumiem un rīkiem, kas palīdz Antalis klientiem nodrošināt ilgtspējīgu pieeju un pārstrādāta papīra nozīmi uzņēmumu korporatīvās sociālās atbildības stratēģijās.

creative-power-by-antalis.jpgCreative Power

Mēs esam pārliecināti, ka papīra izvēle ir radošs process. Creative Power iniciatīvas būtība - radīt, iedvesmot un apliecināt, cik nozīmīga ir papīra izvēle. Tā nav tikai daļa no projekta ražošanas procesa. Papīru un materiālu radošs pielietojums palīdz izcelt ideju, ļaujot to saskatīt vizuāli un sajust pieskaroties radītajam drukas darbam.

 

350x235_Antalis_Lojalitates_programma.png

Antalis&More

Antalis&more ir ekskluzīva lojalitātes programma, kas atalgo mūsu poligrāfijas nozares klientus ar aizraujošām priekšrocībām.

Skaitļi un fakti | Poligrāfija

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Pārstāvniecība 36 pasaules
valstīs

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Vairāk kā 49 000 klientu pasaulē

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Vairāk kā 117 loģistikas centru pasaulē

Antalis jaunumi