Easychoice-master.jpg

Paraugi un paraugiesējumi palīdzēs jūsu idejām piepildīties

Izmantojiet mūsu daudzveidīgo paraugu, papīzinību darba instrumentu klāstu un iespēju izgatavot paraugiesējumus, lai iedvesmotos un pārliecinātos, ka esat izvēlējies pareizos papīrus un materiālus jūsu iecerētajam projektam.

img-brainstore-960x600.jpg

Paraugi

Lai atvieglotu papīru un materiālu izvēli, to salīdzināšanas iespējas, bez maksas varat iegūt līdz 3 neapdrukātiem paraugiem A5 vai A4 izmērā vai līdz 3 aploksnēm no viena produkta veida. Uz katra parauga atradīsiet produkta nosaukumu, kodu un gramāžu. Krāsainajiem un dizaina papīriem – arī krāsas vai tekstūras nosaukumu.

Paraugiesējumi

Antalis darbnīcā “Dummy Works” jūs varat pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugiesējumu. Šāds paraugs sniegs jums iespēju pirms darba nodošanas uz druku pārliecināties, ka iecere ir realizējusies tā, kā esat vēlējušies. Paši varēsiet aptaustīt, izpētīt un novērtēt darba paraugu, izraudzīties atbilstošāko papīra veidu un iespiedtehniku.

img-easy-choice-3.jpg

Paraugu un paraugiesējumu pasūtīšana

Jūs varat izmantot vairākas iespējas, lai pasūtītu jūs interesējošo:

  • Paraugu servisā esošo paraugu un paraugiesējumu veidi un izcenojumi ŠEIT
  • Neapdrukātu A4 / SRA3+ paraugu pasūtījuma veidlapa ŠEIT 
  • Paraugu grāmatiņu pasūtījuma veidlapa ŠEIT 
  • Vienkāršāku paraugiesējumu (brošūras, bukleti) pasūtījuma veidlapa ŠEIT 
  • Mīkstā vai cietā sējuma paraugiesējumu pasūtījuma veidlapa ŠEIT 
  • Pasūtīt paraugus vai paraugiesējumus, rakstot - ginta.stulberga@antalis.com

img-easy-choice.jpgDizaina centra paraugu bibliotēka

Vienmēr laipni gaidīti mūsu Dizaina centrā – mājās radošam garam, profesionālām konsultācijām par sortimentā esošajiem papīriem un materiāliem poligrāfijai, izdevējdarbībai. Jūsu rīcībā ir Dizaina centra radošā drukāto un neapdrukāto paraugu bibliotēka.

img-easy-choice-2.jpg

Krāsu izvēles katalogi

Lai atvieglotu krāsaino papīru izvēli, piedāvājam Image Coloraction, Avery 700, Avery 500 un Avery SWF krāsu paraugu vēdeklīšus. Informāciju par izcenojumiem, lūdzu skatiet Antalis pakalpojumu cenrādī.