Green Star System™ poligrāfijai

Vai esat apmaldījies ekoloģiski atbildīgu marķējumu džungļos? Ir tik daudz dažādu etiķešu, sertifikātu un vides apliecinājumu, ka dažreiz ir ļoti viegli pazust un ir ļoti grūti salīdzināt produktus un izvēlēties vienu.

img-greenstar-1.jpg

Green Star System™ - vienkāršs un saprotams veids, kā novērtēt materiālu ekoloģiskās atbildības līmeni

Sistēma balstīta uz vispārēji atzītu atskaites punktu sistēmu, ko viegli iespējams saprast neprofesionāļiem, kuri ne vienmēr ir pietiekami zinoši, lai orientētos šobrīd eksistējošo vidi saudzējošo zaļo sertifikātu klāstā.

The Green Star System turpina apvienot svarīgu informāciju par šķiedras izcelsmi un ražošanas procesu un pielīdzina katru papīra produktu zvaigžņu vērtējumam no nulles līdz pieci, pamatojoties uz konkrētā produkta veikumu vides saudzēšanas jomā.

The Green Star System atspoguļo sarežģītību, ko nozīmē būt ekoloģiski atbildīgam produktam, kas uzrunā tehnisko auditoriju, bet vienkāršo informāciju vērtēšanas sistēmā, kas ir saprotama visām auditorijām. Šo pašsaprotamo sistēmu uzņēmumi var viegli izmantot, lai bez jebkādiem pārpratumiem sazinātos ar dažādām ieinteresētajām pusēm par vides centieniem.

Jo vairāk zvaigžņu ir papīram, jo ​​ekoloģiski atbildīgāks ir papīrs!

img-greenstar-2.jpg

Vai esat apmaldījies ekoloģiski atbildīgu marķējumu džungļos?