1440x570_Antalis_Lojalitates_programma-1.jpg

Antalis&more – poligrāfijas sektora klientiem

Antalis&more ir ekskluzīva lojalitātes programma, kas sniedz aizraujošas priekšrocības mūsu poligrāfijas nozares klientiem.

Pērkot Antalis populārāko zīmolu produktus, klienti var nopelnīt lojalitātes programmas punktus un par tiem  iegādāties dažādas dāvanas.  

Punkti tiek uzkrāti katru mēnesi. Piedaloties akcijās un citās Antalis&more aktivitātēs, ir iespēja nopelnīt papildu punktus un dāvanas. Atlīdzības shēmas process ir vienkāršs un viegli saprotams.

Ja esat mūsu e-veikala klients, tad iepērkoties tiešsaistē, kā Antalis&more dalībniekam jums ir pieejama informācija par punktiem. Punktu aprēķināšanas funkcija parāda arī aptuvenos punktus, kurus varat nopelnīt, ja pasūtīsiet Antalis populārākos zīmolu produktus.  Izmantojiet šo noderīgo rīku, lai nodrošinātu maksimālu atlīdzību!

 

BA_print_antalis&more_LV.jpg

Kā reģistrēties?

Dodieties uz www.antalisandmore.com  un izvēlies savu valsti.  Lai izveidotu profilu, sekojiet instrukcijām. 48 stundu laikā jums tiks nosūtīta pieteikšanās informācija

Neskaidrību gadījumā, sazinieties ar savu Antalis pārstāvi, lai pārbaudītu jūsu uzņēmuma atbilstību lojalitātes programmai

Antalis&more. Lojalitāte, novērtējums un – balvas!

*Dalības noteikumi un nosacījumi

Balvas Antalis&more dalībniekiem

usp1-antalis-more.jpg

Iepazīstieties ar piedāvātajām balvām, kuras iespējams nopelnīt, krājot punktus - jaunākie mobilie tālruņi, klēpjdatori, televizori, liela dāvanu karšu izvēle un vēl daudz citas balvas.

Antalis&more

Piedāvājam pasūtīt Creative Power by Antalis vadošo dizaina papīru zīmolu  kolekciju paraugu komplektus. Lieliski papīrzinības darba instrumenti radošai izvēlei.

Lai atklātu mūsu lojalitātes programmas priekšrocības – noskatieties video