Loģistika | Vizuālā komunikācija

Iepazīstaties ar mūsu loģistikas pakalpojumiem Vizuālās komunikācijas sektoram.

IMG-Service-Camion.jpg

Lielākā vairumtirdzniecības noliktava Baltijā

services-viscom-logistique.jpgFakti un skaitļi

Antalis AS 5500 m2 noliktavā atradīsiet vairāk kā 4500 dažādus produktus poligrāfijai, birojam, higiēnai, vizuālajai komunikācijai un iepakojumam. Noliktavas kapacitāte – 10500 palešu vietas. Jau desmit gadus izmantojam noliktavas krājumu vadības sistēmu ASTRO, kā arī noliktavā ir nodrošināta automātiska mitruma līmeņa un temperatūras kontrole.

Garantētas piegādes Latvijā, Baltijā, pasaulē

IMG-Service-Camion-2.jpgĀtras un regulāras piegādes

Mūsu loģistikas komanda veic 3 piegādes reisus Rīgā un ikdienas piegādes Latvijas reģionos. Lai nodrošinātu savlaicīgas pasūtījumu piegādes izmantojam visu veidu transporta pakalpojumus – Antalis uzņēmuma transportu, trešo pušu nomas transportu, kā arī kurjera pakalpojumus, lai nodrošinātu pakalpojumu “Kurjerpiegāde Rīgā.”

img-service-contractuel-crop960x600.jpg

Bezmaksas standarta piegādes Rīgā un Latvijas reģionos

Saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes standartos noteikto minimālo pasūtījuma apjomu, bez maksas piegādājam preces, ja rēķina summa (ieskaitot konsolidētos rēķinus par vairākām piegādēm dienas laikā), poligrāfijas, biroja, iepakojuma, higiēnas un vizuālās komunikācijas produktu pirkumiem ir ≥ 200 EUR + PVN.

Ja pasūtījuma summa ir mazāka par noteikto minimumu, kuru piegādājam bez maksas, jūs varat pārdomāt pasūtījumu un sasniegt minimālo apjomu, papildinot pasūtījumu ar jūsu uzņēmumam ikdienā nepieciešamajām biroja, higiēnas vai iepakojuma precēm, izmantot pakalpojumu – “Maza apjoma piegādes” vai saņemt preces Antalis noliktavā.

 

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ) par maksas piegāžu aprēķināšanas kārtību

logistic-deliver.jpg

Maksas piegādes

Maza apjoma piegādes Rīgā - 25.00 EUR + PVN

Poligrāfijas, biroja, iepakojuma, higiēnas un vizuālās komunikācijas produktu pirkumiem, kuru pasūtījumu summa dienas laikā nesasniedz 200 EUR +PVN.

Maza apjoma piegādes Latvijas reģionos - 35.00 EUR + PVN

Poligrāfijas, biroja, iepakojuma, higiēnas un vizuālās komunikācijas produktu pirkumiem, kuru pasūtījumu summa dienas laikā nesasniedz 200 EUR +PVN.

Kurjerpiegāde Rīgā - 30.00 EUR

Kurjerpiegāde darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00 – aptuveni 2-3 stundu laikā no pasūtījuma iz-darīšanas brīža (precīzs piegādes laiks atkarīgs no kurjertransporta noslodzes un satiksmes sastrēgumiem Rīgā). Pastāv svara un izmēru ierobežojumi.

Preču piegāde, nesot ar rokām - 0.06 EUR/KG

Piedāvājam uznest preces līdz 3. stāvam, nogādāt pagrabstāvos vai citās grūti sasniedzamās vietās, kā arī piegādāt tās vairāk nekā vienā telpā. Piegādes nosacījums – maksimāli 700 kg uz vienu adresi.

 

Citas iespējas

Preču saņemšana Antalis noliktavā

Klientiem, kuri vēlas saņemt preci Antalis noliktavā, veicot pasūtījumu lūgums informēt Antalis Klientu servisu par laiku, kad ieradīsieties pēc precēm. Preces komplektēšanas laiks līdz 2 stundām no pasūtījuma veikšanas brīža. Ieteicamais laiks preču saņemšanai mūsu noliktavā no 8.00 līdz 12.00, no 13.00 līdz 15.00 un no 16.00 līdz 21.00.

Sakarā ar Covid 19 situāciju valstī, lūdzam pieteikt savu ierašanos pa telefonu: 25 724 813. Līdz brīdīm, kamēr Jūsu prece tiks sakomplektēta un pavaddokumenti sagatavoti, lūdzam gaidīt savā transporta līdzeklī - mēs ar Jums sazināsimies!

Piegāde trešajai pusei

Piedāvājam pakalpojumu – pasūtīto preču piegādi trešajai pusei – jūsu klientiem vai sadarbības partneriem: rēķins elektroniski PDF formātā - BEZ MAKSAS, cena par pasūtījuma dokumentu noformēšanu un nosūtīšana pa pastu - 7,00 EUR bez PVN

Preču atpakaļatdošana

Ja esat pasūtījuši vairāk papīra, nekā vajadzīgs, kļūdījušies, iesniedzot pasūtījumu, vai ir mainījušās jūsu vajadzības, varat izmantot pakalpojumu – Noliktavas sortimenta preču atpakaļatdošana.

Pakalpojuma būtība – Antalis noliktavas sortimentā esošās preces 10 dienu laikā pēc to saņemšanas var tikt atdotas atpakaļ par pilnu vērtību – ieturēta tiek maksa par pasūtījuma apstrādi atpakaļatdošanai un transportu vai tikai par pasūtījuma apstrādi, ja preces atvedīsiet atpakaļ paši. Preces atpakaļ tiek pieņemtas oriģinālā iepakojumā (precēm jābūt nebojātā un neatvērtā iepakojumā un derīgām lietošanai tām paredzētajā veidā.

Pakalpojuma “Noliktavas sortimenta preču atpakaļatdošana” izmaksas (ja prece būs kļūdaini atvesta mūsu uzņēmuma vainas dēļ, jums netiks piestādītas izmaksas):

Transporta izmaksas:

Rīga - 30,00 EUR

Latvijas reģioni - 40,00 EUR

Viena pasūtījuma līnija - 10,00 EUR