Easychoice-master.jpg

Vizuālās komunikācijas materiālu paraugi, kas palīdzēs īstenot projektus

Easychoice ir īpaši klientu novērtēts pakalpojums, kurš ietver dažādu materiālu neapdrukātus un drukātus paraugus, ploterplēvju krāsu izvēles katalogus, mūsu radīto Vizuālās komunikācijas materiālu Paraugu kolekciju, kā arī mūsu produktu piegādātāju paraugu katalogus un materiālu pielietojuma brošūras. Mūsu mērķis ir radīt noderīgus instrumentus, kas palīdz izvēlēties atbilstošākos materiālus jūsu idejām un veiksmīgai projektu realizācijai.

viscom-services-easychoice.jpg

Pateicoties easychoice pakalpojumam – paraugiem, kurus varam piedāvāt, jūs varat apskatīt, pieskarties, veikt testa druku uz materiāliem un – izvēlēties!

img-easy-choice-3.jpg

Paraugu pasūtīšana

Izmantojiet Antalis Paraugu servisa piedāvāto paraugu pasūtīšanas iespēju - to izdarīt pavisam vienkārši – aizpildiet paraugu pasūtīšanas veidlapu, kurā norādiet kādu materiālu paraugus vēlaties saņemt. Mēs sakomplektēsim jūsu pasūtījumu un nogādāsim to jums, ņemot vērā jūsu norādīto paraugu saņemšanas veidu.

img-easy-choice.jpg

Paraugi Antalis Dizaina centrā

Vienmēr laipni gaidīti mūsu Dizaina centrā - ne tikai saņemtu jūs interesējošos paraugus, bet arī apskatītu mūsu radošo bibliotēku, kurā apkopoti desmitiem materiālu pielietojumu dažādiem vizuālās komunikācijas projektiem un uzklausītu mūsu produktu konsultantu padomus un ieteikumus.

img-easy-choice-2.jpg

Ekspertu padomi un ieteikumi

Jūsu rīcībā ir mūsu lieliskā Produktu konsultantu komanda – viņi palīdzēs ar padomiem, ieteikumiem, pastāstīs par materiālu pielietojuma tehniskajiem risinājumiem, piemērotību drukai un pēcapstrādei - kopā atradīsiet jūsu projektam piemērotākos Antalis piedāvājumā esošos vizuālās komunikācijas materiālus.