Antalis – partneris materiālu un iekārtu iegādei

Ar vairāk nekā 5000 produktiem mēs nodrošinām lielāko daļu lielformāta materiālus vizuālās komunikācijas vajadzībām, tostarp elastīgus un stingrus apdrukājamus materiālus loksnēs, drukas un pēcapstrādes iekārtas un piederumus. Mēs esam izstrādājuši savu unikālo piedāvājumu ar novatoriskiem, videi draudzīgiem, labi zināmiem un zīmoliem, kuru ražošana atbilst visaugstākajiem kvalitātes un vides saudzēšanas standartiem, piemēram, COALA, AVERY DENNISSON, DIBOND, PRIPLAK, KAPA, DISPA, ARLON, EMBLEM, STADUR, EPSON, GRAPHTEC, FLEXA, CWT, VANGUARD, ZUND un GRAVOGRAPH.

Coala, Antalis zīmols, kas ir pieejams 29 valstīs, ir apliecinājums kvalitātei, novatorisku produktu un risinājumu izvēles iespējām visplašākajam pielietojumam.

VisualCom-home-img2.jpg

S_Offer_Antalis_400x400.jpg (Web)

Novembra akcija

Avery MPI 3000 HOP, Coala Silky Wallcover Textile un Coala Textile Flag 

VisualCom materiālu Cenrādis

Produktu katalogi, cenrāži

Iepazīsties ar mūsu produktiem vizuālajai komunikācijai

Coala Interior Film catalogue 2021

Coala Interior Film

Iepazīsties ar materiāliem interjera dizainam

Mūsu zīmoli

VisualCom-home-coala.jpg

Visaptverošs lielformāta drukas materiālu klāsts pielietojumam iekštelpās un ārā. Piemērots drukai ūdensbāzes un lateksa drukas iekārtās.

Products-home-data-coala-system.jpg

Coala System ir turētāju un rāmju sistēma mūsdienīgām prezentācijām un demonstrēšanai, ieskaitot piederumus transportēšanai un montāžai.

VisualCom-home-avery.jpgAvery Dennison Graphics and Reflective produktu kolekcijā ir lietotāju atzīti materiāli visplašākajma pielietojumam – reklāmas materiāliem, transporta līdzekļu dekorēšanai, iekštelpu dizainam.

VisualCom-home-priplak.jpg

PRIPLAK® ir ļoti izturīgas, tomēr elastīgas plastmasas loksnes, kas ir ideāli piemērotas kancelejas piederumiem, produktu demonstrēšanai un iepakošanai.

VisualCom-home-kapa.jpg

KAPA® pasaulē unikālo unikālo produktu portfelī ietilpst dažādas kvalitātes putukartoni, kas ideāli piemēroti apdrukai un izmantošanai reklāmās un POS stendiem.

ARLON_580x280_new.jpg

Arlon ražo augstas kvalitātes pašlīmējošās vinila plēves daudzpusīgam pielietojumam - transportlīdzekļu aplīmēšanai, interjeram, eksterjeram, izkārtnēm.