Palīdzība ekoloģiski atbildīgiem lēmumiem

Vai jums ir nepieciešams padoms par vides sertifikātiem vai informācija par to, kā mūsu ilgtspējīgie risinājumi var jums palīdzēt. Mēs palīdzēsim ar prieku un atbildību!

img-service-eco-responsable.jpg

Konsultācijas ilgtspējīgu risinājumu realizēšanā

Mūsu konsultācijas par ilgtspējīgiem risinājumiem var palīdzēt iegūt sertifikātus vairākās jomās.

Mūsu Produktu konsultanti sadarbosies ar jums, lai sniegtu visu nepieciešamo informāciju, kas palīdzēs jums uzrakstīt procesu un darbību rokasgrāmatas, lai iegūtu videi draudzīgas uzņēmējdarbības sertifikācijas – piegādes ķēdes - FSC® un/vai PEFC, Vides pārvaldības - ISO 14001: 2004, Kvalitātes vadības - ISO 9001: 2008, Darba un veselības drošība - OHS 18001: 1999.

img-CSR.jpg

Korporatīvā sociālā atbildība

Mūsu Produktu konsultanti atbalstīs jūsu vēlmi izstrādāt ekoloģiski atbildīgas komunikācijas politiku. Jūs vēlaties attīstīt savu biznesu sociāli atbildīgā veidā, tomēr ne vienmēr ir viegli orientēties sertifikācijās, ekomarķējumos un nosacījumos, piemēram, kā izvēlēties papīrus un materiālus, kuri nodara vismazāko kaitējumu videi, kāda ir jūsu izmantoto materiālu Co2 emisija … Mēs palīdzēsim ar padomu.

Lai palīdzētu orientēties videi draudzīgu materiālu piedāvājumā, Antalis ir izveidojis Green Star System™, kurā produktu tiek piešķirtas zvaigznes vērtējumā no nulles līdz pieci, pamatojoties uz konkrētā produkta veikumu vides saudzēšanas jomā.

Videi draudzīgi papīri

Mēs veidojam videi draudzīgu produktu klāstu, nodrošinot, ka tie nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem, kuriem ir starptautiski atzīti ekomarķējumi un sertifikācijas. Uzziniet vairāk - iepazīstieties ar Antalis iniciatīvu "Green Connection"

Konsultācijas vides un sociālās atbildības jomā

Mēs piedāvājam apmācības un konsultācijas par tēmām: vides standarti, zīmola veidošana. Tie palīdzēs iegūt zināšanas šajās galvenajās jomās - piegādes ķēdē, vides un kvalitātes vadībā. Pastāstiet mums par jūs interesējošo!