img-services-packaging-consul-8.jpg

Iepakojuma profesionāļu konsultācijas

Sazināšanās ar iepakojuma ekspertiem.

Mēs palīdzēsim Jums optimizēt izmaksas un iepakošanas procesu efektivitāti. Mūsu pieredzējušie iepakojuma produktu konsultanti uzklausīs jūs, iepazīsies ar jūsu īpašajām vajadzībām un ieteiks pareizo iepakojuma vai pakošanas risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu uzņēmējdarbības izaicinājumiem. Izmantojiet šo iespēju - ieguldiet laiku sava uzņēmuma iepakošanas procesu optimizācijā. Tas noteikti atmaksāsies!

Sazināties ar Antalis iepakojuma grupas komandu ŠEIT

img-services-packaging-consul-7.jpg

img-services-packaging-consul-1-2.jpgMēs palīdzēsim jums optimizēt iepakojuma procesus ar padomiem, kā noteikt jomas, kurās var ietaupīt laiku, izmaksas un palielināt efektivitāti.

img-services-packaging-consul-2-2.jpgMēs palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu un piemērotāko plēvi jūsu vajadzībām, lai nodrošinātu stabili ieplēvotas paletes un samazinātu plēves patēriņu.

img-services-packaging-consul-3-2.jpgMēs ieteiksim ilgtspējīgus iepakojuma, pakošanas risinājumus un videi draudzīgus iepakojuma produktus un materiālus jūsu atbildīgai uzņēmējdarbībai.

img-services-packaging-consul-4-2.jpgMēs palīdzēsim ar savu pieredzi par pareizu, drošu un stabilu kravu veidošanas nosacījumiem un risinājumiem.

img-services-packaging-consul-5-2.jpgMēs palīdzēsim ar padomu un ieteiksim risinājumus, kā pasargāt jūsu produktus no korozijas riska to uzglabāšanas un transportēšanas laikā.

Veiksmes stāsts #1

img-services-packaging-consul-6.jpg

Seabrooks čipsi pieredze

“Rezultāti bija izcili - mēs pārliecinājāmies par reāliem ieguvumiem ražošanā un izmaksu efektivitātē. Bija skaidrs, ka, ieguldot jaunās iekārtās un pārejot uz īpaši elastīgo plēvi, mēs ne tikai palielināsim apjomus, bet panāksim ievērojamus izmaksu ietaupījumus.”

Lee Burkill, Seabrook Crisps Ražošanas vadītājs

 

Veiksmes stāsts #2

SealedAir_InstapakQuick_580x280.jpg

Sealed Air Instapak putas

Antalis Latvia piedāvāja automobiļu rūpniecības klientam trauslu detaļu iepakošanai izmantot Sealed Air Instapak putas. Iepriekš klients izmantoja detaļu aizsardzībai izmantoja materiālus, kuriem bija tendence pārvietoties transportēšanas laikā, tādējādi radās papildus izdevumi par bojāto preci un, protams, neapmierināts pasūtītājs. Antalis piedāvātais risinājums novērsa visas papildus izmaksas un detaļas sasniedza pasūtītāju perfektā formā arī pēc ilgas un sarežģītas transportēšanas.

Iepakojuma produktu konsultanti

Pārdošanas pārstāvis
Sazināties
Pārdošanas pārstāvis
Sazināties
Pārdošanas pārstāvis
Sazināties
Pārdošanas pārstāve
Sazināties