img-Laboratory-5.jpg

Test Laboratory pakalpojums

Antalis Packaging nosaka augstus standartus attiecībā uz iepakojuma produktu un risinājumu kvalitāti. Mēs veicam materiālu novērtēšanu mūsu iekšējā laboratorijā, lai pārliecinātos, ka saņemat labākos iepakojuma risinājumus. Mūsu laboratorijas centri ļauj mums regulāri pārbaudīt mūsu produktu klāstu, kā arī pārbaudīt jūsu pasūtīto iepakojuma risinājumu piemērotību, lai pārliecinātos, ka tie ir piemēroti paredzētajam mērķim.

img-Laboratory-6.jpg

Climate tests
Klimata tests

Mums piederošajā klimata laboratorijā mēs varam radīt eksporta piegādes vai ilgstošas ​​uzglabāšanas apstākļus (piemēram, ar pretkorozijas iepakojuma risinājumiem).

Drop tests
Pilienu testi

Lai pārbaudītu dažādus iepakojuma risinājumus, mēs veicam pilienu testus kastēm: slēgtām ar lentēm vai laizlīmētas un ar dažādu svaru iekšpusē

Box compression and resistance tests
Kastes saspiešanas un pretestības testi

Mēs veicam saspiešanas testus atbilstoši oficiālajiem standartiem, un plēvju testus, piem. biezums, pretestība pret plīsumiem utt. vai līmlentes testi, piem. kopējais biezums, līmes uzklāšana, stiprība utt./p>

Cardboard packaging tests
Kartona iepakojuma testi

Mēs veicam papīra un kartona testus, piemēram, stiepes izturību, ūdensnecaurlaidību, kā arī kartona iepakojuma testus kā šķirošanu, atsevišķu slāņu gramatizāciju utt.

Smart Testing Lab video