E-komercijas risinājumi, kas atvieglo dzīvi

Ir daudz elektronisku risinājumu piekļuvei Antalis tiešsaistes pasūtījumu sistēmai, lai palielinātu jūsu uzņēmuma produktivitāti.

logistic-contractuel.jpg

Antalis E-veikals – pasūtījumiem tiešsaistē

Jūs varat izmantot mūsu E-veikalu visu diennakti - 24/7, lai tiešsaistē pasūtītu produktus un materiālus ar vienu klikšķi, reāllaikā piekļūtu cenām, iepazīties ar akciju piedāvājumiem, pārvaldītu savu kontu, lejupielādētu gada griezumā veiktos pasūtījumus un norēķinu vēsturi, kā arī viegli piekļūtu informācijai par mūsu produktiem.

Pilnvērtīgi integrācijas risinājumi

Pastāv iespēja arī izveidot tiešo savienojumu ar jūsu sistēmu EDI / EDA ( elektroniskā datu apmaiņa), kas veido elektroniskus pasūtījumus. Pēc jūsu vēlmes varam nosūtīt rēķinus, piegādes pavadzīmes. Mēs izmantojam AS1 / AS2, HTTPS, FTP, Web Services protokolus.

Savienojuma izveide ar Antalis tīmekļa pakalpojumu

Mēs piedāvājam daudzus tīmekļa pakalpojumus (XML Soap ziņojumi, ar kuriem apmainās ar HTTPS), lai nodrošinātu sistēmu patiesu integrāciju. Cita starpā tās ietver iespēju pārbaudīt katras preces krājumus un cenas, kā arī iespēju uzreiz saņemt pasūtījuma apstiprinājumu un piegādes datumu.

Mēs varam izveidot savienojumu ar lielāko daļu sistēmu, drukāšanas un CAPE programmatūras pakotņu. Šie risinājumi var padarīt jūs produktīvāku, nodrošināt piegādes un uzlabot to izsekojamību. (Skatiet krājumu pieejamību un tieši veiciet pasūtījumus Antalis, izmantojot savu sistēmu).

Atbalstīto standarta ziņojumu piemēri: EDIFACTACT, XML, xCBLl, .CSV, papiNet XML

Atbalstīto apmaiņas protokolu piemēri: SOAP, HTTPS, EDIINT AS1/AS2, Generic e-mail (POP/SMTP)