Mēs piedāvājam Eiropā spēcīgus biroja un higiēnas produktu zīmolus

Esam Eiropas līderis produktu piedāvājuma biroja videi – mūsu sortimentā ir visi produkti, kas vajadzīgi tieši jums, neatkarīgi kādā jomā strādājat – vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, privātais vai publiskais sektors.

Iepazīstiet mūsu plašo biroja balto, krāsaino un videi draudzīgo papīru un aplokšņu klāstu un mūsu vadošos zīmolus - Image, Data Copy un Pioneer. Jau vairāk kā 20 gadus piedāvājam plašu Katrin zīmola profesionālo higiēnas un tīrīšanas līdzekļu klāstu.

Office-home-img.jpg

Biroja produkti

Biroja produktu Cenrādis

Katrin produkti

Katrin produktu
Cenrādis

Mūsu zīmoli

Logo-image.jpgImage zīmola ģimenē apvienojušies dažādam pielietojumam paredzēti baltie un krāsainie biroja papīri - gan ikdienas vajadzībām, gan košām prezentācijām.

Products-home-pioneer.jpg

Augstākās kvalitātes, spoži balts FSC® serticicēts papīrs, kas piemērots krāsu drukai lāzera un tintes kopētājiem un printeriem – jebkura veida pielietojumam.

Products-home-data-copy.jpgMulti-funkcionāls biroja papīrs ikdienas drukāšanas un kopēšanas vajadzībām, prezentācijām - piemērots jebkura veida biroja drukas iekārtām.

Products-home-katrin.jpg

Katrin® ir ekskluzīvie Away from Home (AFH) papīri, produkti un turētāji - Katrin klāsts nodrošina labsajūtu un atbilst visstingrākajām higiēnas prasībām.