1440x570_Antalis_Lojalitates_programma-1.jpg

Antalis&more - biroja sektora klientiem

Antalis&more ir ekskluzīva lojalitātes programma, kas sniedz aizraujošas priekšrocības mūsu biroja vides klientiem.

Pērkot Antalis populārāko zīmolu produktus, klienti var nopelnīt lojalitātes programmas punktus un par tiem  iegādāties dažādas dāvanas. 

Punkti tiek uzkrāti katru mēnesi. Piedaloties akcijās un citās Antalis&more aktivitātēs, ir iespēja nopelnīt papildu punktus un dāvanas. Atlīdzības shēmas process ir vienkāršs un viegli saprotams.

Ja esat mūsu e-veikala klients, tad iepērkoties tiešsaistē, kā Antalis&more dalībniekam jums ir pieejama informācija par punktiem. Punktu aprēķināšanas funkcija parāda arī aptuvenos punktus, kurus varat nopelnīt, ja pasūtīsiet Antalis populārākos zīmolu produktus.  Izmantojiet šo noderīgo rīku, lai nodrošinātu maksimālu atlīdzību!

Piedalieties – iegādājieties jums nepieciešamos Antalis produktus, krājiet punktus un izbaudiet balvas!

BA_office_antalis&more.jpg

Kā reģistrēties?

Dodieties uz www.antalisandmore.com  un izvēlieties savu valsti. Lai izveidotu profilu, sekojiet instrukcijām. 48 stundu laikā jums tiks nosūtīta pieteikšanās informācija

Neskaidrību gadījumā, sazinieties ar savu Antalis pārstāvi, lai pārbaudītu jūsu uzņēmuma atbilstību lojalitātes programmai.

Antalis&more. Lojalitāte, novērtējums un balvas!

*Dalības noteikumi un nosacījumi

Balvas un iespējas Antalis&more dalībniekiem

usp1-antalis-more.jpg

Antalis&more balvas

Iepazīstieties ar piedāvātajām balvām, kuras iespējams nopelnīt, krājot punktus - jaunākie mobilie tālruņi, klēpjdatori, televizori, liela dāvanu karšu izvēle un vēl daudz citas balvas.

BALTIC_version_LV.jpg

Reklamējiet zīmolus

Antalis atbalsta Antalis&more kluba zīmolu Image, Data Copy, Pioneer reklamēšanu, un piedāvā efektīvas dāvanas – pildspalvas, piezīmju blokus, mugursomas, kafijas krūzes un daudzas citas. Izmantojiet tās savā komunikācijā, lai pateiktos lojāliem klientiem vai ieprieciniet ar tām savus kolēģus.

Lai atklātu mūsu lojalitātes programmas priekšrocības noskatieties video