Inovācijas, Projektu apraksti, Iedvesmai, Iepakojums

Unikāliem produktiem - unikāls iepakojums

16 maijs 2022 —
Drukāt
Bylassen

Mūsu klients By Lassen, mēbeļu un interjera dizainers, vēlējās uzlabot un radīt unikālu iepakojumu saviem produktiem - tādu, lai tas raksturotu zīmola vērtības un atbilstu loģistikas vajadzībām un vēlamajam klientu pieredzes līmenim.

Mūsu klients By Lassen, mēbeļu un interjera dizainers, vēlējās uzlabot un radīt unikālu iepakojumu saviem produktiem - tādu, lai tas raksturotu zīmola vērtības un atbilstu loģistikas vajadzībām un vēlamajam klientu pieredzes līmenim.

Klienta izaicinājums

By Lassen vēlējās optimizēt savu iepakojumu un loģistiku. Viņu bijušais iepakojums ieplaisāja stūrī, kas slikti atspoguļoja zīmolu. Taču tas nebija viņu vienīgais izaicinājums: esošo iepakojumu bija grūti aizvērt, un tā iepakošana prasīja ilgu laiku.

Kopumā By Lassen vēlējās augstākās klases iepakojumu, kas atbilstu viņu zīmola pozicionēšanai, taupītu laiku iepakošanas procesā, nodrošināja produktus un samazinātu kopējās izmaksas.

Expert-Bylassen

 

 

"BY LASSEN WANTED
TO OPTIMISE THEIR
PACKAGING AND LOGISTICS."

Antalis Expert

Antalis piedāvātais risinājums

Risinājums bija iepakojuma materiāla maiņa. Tika izvēlēts izturīgs lielas gramāžas cartons ar druku tieši uz materiāla. Tas nodrošināja vienotu apdruku vienā un tajā pašā tonī uz visām iepakojuma detaļām. Jaunais materiāls neizraisīja plaisāšanu/šķelšanos, padarot iepakojumu pievilcīgāku klientiem. Materiālam bija samtam līdzīga virsma, kas ievērojami uzlaboja izskatu un sajūtu tam pieskaroties.

Konstrukcija tika uzlabota ar auto - vai 1,2,3 kastes apakšas risinājuma palīdzību. Tas nodrošināja stabilitāti un likvidēja nepieciešamību pēc līmlentes, kas palīdzēja optimizēt laiku iepakošanas procesam un uzlaboja patērētāja pieredzi.

Solution-2-bylass

Bylassen

Bylassen

Process

  • Sākotnējā diskusija ar klientu un vēlmju noskaidrošana.
  • Pārbaudes fāze, lai pārliecinātos par jaunā iepakojuma atbilsību zīmolam un tas uzlabo iepakošanas procesu.
  • Jaunā iepakojuma izgatavošana un ieviešana.

 

Priekšrocības

better-consumer-experience-picto.jpg

Optimizēta pieredze

Jaunais materiāls uzlaboja izskatu un sajūtu pieskaroties iepakojumam.

 

time-saving

Laika
ietaupījums

Kaste ar automātisko un 1,2,3 dibenu optimizēja iepakošanas procesu.

ess-cost

Samazinātas
izmaksas

Piemērotāks, labāks izejmateriāls ar tiešo apdruku būtiski samazināja izmaksas.

smart consult logo

Mēs palīdzēsim jums optimizēt izmaksas un ieteiksim labākos risinājumus iepakošanas procesa efektivitātei.

img-home-service-smart-design.jpgPiedāvājam izstrādāt risinājumus, kas atbilstu jūsu vajadzībām un uzlabotu patērētāju pieredzi.