Inovācijas, Trends, Jaunumi, Iepakojums, master-in

Atklājiet Antalis inovatīvā palešu ietīšanas papīra Master’in «Paper Stretch» sniegumu

27 nov. 2023 — Iepakojums; Palešu ietīšana; Videi draudzīgs iepakojums; Papīra iepakojums; Paper stretch
Drukāt
A paper-based solution for manual and machine wrapping

Klientu vidū vides jautājumi un ietekme uz vidi, ko rada viņu darbības kļūst arvien aktuālākas, tāpēc Antalis ekspertu komanda kopā ar papīra ražotājiem ir izstrādājusi efektīvu, inovatīvu risinājumu -palešu ietīšanas papīru.

Klientu vidū vides jautājumi un ietekme uz vidi, ko rada viņu darbības kļūst arvien aktuālākas, tāpēc Antalis ekspertu komanda kopā ar papīra ražotājiem ir izstrādājusi efektīvu, inovatīvu risinājumu -palešu ietīšanas papīru.

Atjautīgs risinājums 

Tā vietā, lai mēģinātu izgudrot kaut ko jaunu, mēs vēlējāmies rast jaunus un inovatīvus veidus, kā izmantot uzticamus, esošos materiālus. Izveidojām augstas veiktspējas palešu ietīšanas papīra ruļļus. Neskatoties uz maldīgiem pieņēmumiem par kreppapīru,  Master’in «Paper Stretch» ir pietiekami elastīgs, lai izstieptos un neveidotu plīsumus, kad paletes un preces tiek ietītas.

Mēs izmantojām labāko, ko daba var piedāvāt: viena materiāla izstrādājums, kas izgatavots no 100% papīra šķiedrām, bez pārklājuma (bez līmes, bez PE), padarot to pilnībā pārstrādājamu un viegli iznīcināmu makulatūras plūsmā.

Lai palīdzētu labāk izprast šī materiāla īpašības, šeit ir tabula, kurā salīdzināts Antalis palešu ietīšanas papīrs «Paper Stretch» risinājums ar  palešu ietīšanas plēvi:

salidzinajums.jpg

Vienkāršai lietošanai

Uzzinot nedaudz vairāk par Antalis palešu ietīšanas papīru «Paper Stretch», iespējams, vēlēsieties uzzināt, kā tas praksē darbojas. Tas ir tikpat vienkārši un viegli lietojams kā plēves. Lūk video:

 

 

 

  • NAV nepieciešami līmes punkti vai pārklājums starp papīra slāņiem.
  • NAV  nepieciešams īpašs aprīkojums. Tas darbojas gan pusautomātiskās, gan automātiskās ietīšanas iekārtās.
  • NAV nepieciešams īpašs ruļļa turētājs, jo tie sader ar visām standarta iekārtām.

Machine roll

Hand roll

Vai šis produkts ir Jums piemērots?

Mēs zinām, ka inovatīvais Master'in produkts kādam no Jums var radīt šaubas. Mūsu prioritāte ir, lai jūsu iepakojums tiktu droši iesaiņots un lai to varētu piegādāt sākotnējā formā. Tāpēc šeit ir saraksts ar galvenajām kritērijiem, kuriem  palešu ietīšanas papīrs būs piemērots.

Mēs iesakām klientiem to izmantot uz vieglām paletēm (ap 300 kg), kas nav garākas par 120 cm, ar zemiem inerces spēkiem. Antalis Master'in palešu ietīšanas papīrs «Paper Stretch» vislabāk būs piemērots kompakti sakārtotām paletēm, kurās nav milzīgu tukšumu.

Pievērsiet uzmanību nosūtīšanas nosacījumiem: Mēs iesakām to izmantot tikai tiešajiem sūtījumiem (no sūtītāja saņēmējam). Tas lieliski kalpo iekšējās noliktavas uzglabāšanas procesiem (jo īpaši aizsardzībai pret putekļiem), un kā iekšējais loģistikas risinājums. Un visbeidzot, tāpat kā ikvienu papīra izstrādājumu, to ieteicams lietot tikai sausās vietās (mitrās vietās papīra kvalitāte ar laiku var pasliktināties un zaudēt īpašības).

Ja nepieciešams, jūs vienmēr varat apvienot palešu ietīšanas papīru «Paper Stretch» ar papildu aizsardzības slāni, piemēram, pretslīdes papīra slāni, stūra aizsardzības risinājumiem vai spriegošanas lentēm, lai palielinātu tā pretestību. Pirms nosūtīšanas rekomendējam veikt dažus iekšējos testus. Bet kopumā šis risinājums ir pārbaudīts Antalis Packaging, un, ja to izmantos pareizos apstākļos, tas būs ļoti efektīvs.

Nu lūk!  Vēl viens inovatīvs Antalis risinājums, kas apmierinās ikvienu, kurš meklē ilgtspējīgāku iepakojumu, un alternatīvu palešu plēvēm.

 

Vai vēlaties izmēģināt palešu ietīšanas papīru?

Sazinieties ar mums.

Doties uz e-veikalu