Jaunumi, Jaunumi, press-releases

Antalis turpina paplašināt savu starptautisko uzņēmējdarbību, parakstot līgumu par PAKELLA iegādi

26 janv. 2024 — Jaunumi, Preses relīze
Drukāt
Banner-home-antalis.jpg

Antalis turpina paplašināt savu starptautisko uzņēmējdarbību, ir parakstīts saistošs līgums par Latvijā, Lietuvā un Igaunijā vadošā industriālā un pārtikas iepakojuma izplatītāja «PAKELLA» iegādi.

Antalis turpina paplašināt savu starptautisko uzņēmējdarbību, ir parakstīts saistošs līgums par Latvijā, Lietuvā un Igaunijā vadošā industriālā un pārtikas iepakojuma izplatītāja «PAKELLA» iegādi.

Antalis ir parakstījis saistošu līgumu par uzņēmuma Pakella iegādi. Pakella specializējas rūpnieciskā un pārtikas iepakojuma izplatīšanā dažādiem biznesa klientiem. Šis uzņēmums ir vadošais iepakojuma izplatītājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar 15 miljonu eiro apgrozījumu 2023. gadā, 60 darbiniekiem un trīs izplatīšanas centriem.

 

Līgums paredz saņemt Latvijas Konkurences Padomes apstiprinājumu, lai pārņemšanas darījums stātos spēkā.

 

Pakella grupa, kas dibināta 1996. gadā, izceļas ar pielāgota rūpnieciskā un pārtikas iepakojuma vairumtirdzniecību, uzkrājot vairāk nekā 20 gadu unikālu pieredzi dažādās nozarēs.

 

Antalis, kas jau ir labi zināms un stabils tirgus dalībnieks Eiropā, turpina paplašināt savu klātbūtni iepakojuma tirgū visā pasaulē. Pēc Portugāles uzņēmuma «100 METROS» iegādes 2024. gada sākumā, uzņēmums Pakella stiprinās un papildinās Antalis piedāvājumu rūpnieciskā un pārtikas iepakojuma tirgū Baltijas valstīs.

 

Komentējot iegādi, Antalis izpilddirektors Hervé Poncin sacīja: "Pakella iegāde ir lieliska iespēja. Tas ļaus Antalis būtiski paplašināt jau esošo iepakojuma biznesu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Šis darījums apliecina Antalis uzticību saviem Baltijas valstu klientiem - arī pēc uzņēmuma « Hansapakend» iegādes Igaunijā 2015. gadā.”

 

"Pievienojoties Antalis, Pakella varēs paplašināt savu produktu portfeli un turpināt attīstību, pateicoties plašākam produktu klāstam un jauniem starptautiskiem klientiem," piebilda "Pakella" valdes loceklis Jānis Mūrmanis. 

 

PAR ANTALIS

Antalis ir KPP Group Holdings Co., Ltd. pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kas ir pasaules līderis papīru, iepakojuma un vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā, kura galvenā mītne atrodas Japānā, akcijas tiek kotētas Tokijas fondu biržā (ISIN JP3293350009) ar JPY 659,1 miljardu (apm. 4,3 miljardi eiro) apgrozījumu. 2023. gadā. Eiropā un Latīņamerikā Antalis ir vadošais B2B produktu un pakalpojumu izplatītājs papīru un rūpnieciskā iepakojuma segmentos, un otrais vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā. Antalis galvenā mītne atrodas Parīzē, Francijā, kopumā pārstāvniecības ir 31 valstī, apkalpojot vairāk nekā 100 000  klientu ar 4000 darbinieku komandu un moderniem e-komercijas risinājumiem. Antalis ir 105 noliktavas, ražošanas centri, vērsti uz ekoloģisko atbildību sniedzot pasaules līmeņa pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par mums un jaunākajām ziņām vietnē www.antalis.com un esiet aicināti sekot Antalis platformām : 

LinkedIn,  Facebook  un YouTube.

 

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar Gintu Veckalnu / Antalis AS Valdes Priekšsēdētāju / gints.veckalns@antalis.com