Mūsu Manifests - rīkosimies kopā
ilgtspējīgākai vizuālajai komunikācijai

Vide sauc pēc palīdzības. Mēs to zinām. Mūsu klienti to zina. Viņu klienti to zina. Kā vienam no nozares vadošajam materiālu un iekārtu izplatītājam mums - jums, visiem mūsu klientiem un partneriem ir ārkārtīgi svarīga loma, lai padarītu mūsu nozari atbildīgāku.

green-sustainability-v3.jpg

LAI SASNIEGTU BŪTISKAS PĀRMAIŅAS, MUMS JĀRīKOJAS KĀ KOMANDAI.

Ir pienācis laiks paātrināt mūsu pāreju uz ekoloģiski atbildīgiem materiāliem. Tas ir daudz vairāk nekā vīzija. Tā ir mūsu apņemšanās. Un tas ir labi ne tikai planētai. Tas ir gudri arī biznesam. Patērētāji pieprasa atbildīgu uzņēmējdarbību. Tie, kas to pieņem šodien, būs vinnētāji rīt.

 

LABAS ZIŅAS - ATBILDĪBA IR VIENKĀRŠĀK, KĀ JŪS VARAT DOMĀT.

Lai veicinātu nozīmīgas izmaiņas vizuālajā komunikācijā, mēs esam izveidojuši sistēmu, kas apvieno atbildīgu iegādi, videi draudzīgus produktus ar objektīvu vērtēšanas sistēmu un īpašu komandas atbalstu, piedāvājot visiem mūsu klientiem vienmērīgu pāreju uz ilgtspējību.

raindrop.jpg

Atbildīgu piegāžu attīstīšana

Mēs jau to darām. Kopš 2013. gada mēs esam iesaistīti atbildīgas piegādes ķēdes pārvaldības pilnveidošanā. Šajā ziņā mēs izstrādājām tiešsaistes platformu ANTRAK, kas ļauj mums apkopot, centralizēt un analizēt piegādātāju informāciju, kas saistīta ar normatīvajiem aktiem, produktu izsekojamību un KSA saistībām.

Radīt objektīvu vērtēšanas sistēmu

Mēs vēlamies iet tālāk. Būtiski ir rīkoties atbildīgi un spēt to demonstrēt. Izmantojot mūsu labi zināmo un pārbaudīto Green Star System™™, mēs izmērām galvenos faktorus, tostarp izejvielas un pārstrādājamību dzīves beigās. Katram produktam ir vērtējums no nulles līdz piecām zvaigznēm. Mēs esam paplašinājuši šo vērtēšanas sistēmu, iekļaujot vizuālās komunikācijas produktus. Mērķis ir turpināt meklēt ilgtspējīgus risinājumus un sniegt jums datus, ar kuriem varat dalīties ar saviem klientiem. Mēs cenšamies, lai līdz 2030. gadam 75% no mūsu pārdotajiem produktiem tiktu novērtēti ar 3 zvaigznēm vai augstāk.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Piedāvāt pareizos materiālus

Dažreiz plastmasa patiešām ir fantastiska. Patiesībā dažreiz tas ir pat ekoloģiski pragmatiski, piemēram, lai izvairītos no izšķērdīgas ēku renovācijas, var izmantot siltumu atstarojošas logu plēves vai dekoratīvus pārklājumus. Bet kopumā ir nepārprotami steidzami pāriet no fosilajiem materiāliem uz pārstrādātiem, pārstrādājamiem un uz otrreizējās pārstrādes šķiedrām balstītiem risinājumiem.

Mēs piedāvājam ekoloģiski atbildīgas alternatīvas lielākajai daļai iekštelpu un āra vizuālās komunikācijas materiāliem ar tikpat augstu veiktspējas līmeni. Jūs būsiet pārsteigti par ekoloģiski atbildīgu risinājumu kvalitāti, kuros esam ieguldījuši.

Vienkāršot Jūsu lēmumu pieņemšanu

Jūs vēlaties būt atbildīgāks uzņēmējs, taču jums ir pamatotas bažas par budžetu, procesiem un cerībām uz kvalitāti. Mēs zinām, ka ir daudz jādomā, un šāda pāreja var būt sarežģīta.

Mūsu Produktu kosultanti ir gatavi būt kopā ar jums, uzklausīt jūsu vajadzības, meklēt jaunas alternatīvas un palīdzēt jums realizēt videi draudzīgu pāreju, kas ir vienkārša, efektīva un ilgtspējīga jūsu ilgtermiņa panākumiem.

 

leaf.jpg


 

dandelion.jpg

Mēs varam ar Jums rēķināties?

Mērķis ir daudz lielāks par mums. Mēs to nevaram paveikt vieni paši, un arī mēs to nepadarīsim ar vienu soli. Mums ir kopīgs mērķis veidot pasauli, kurā ekoloģiski atbildīga vizuālā komunikācija ir zelta standarts.

Mūs gaida daudz darba. Kā tirgus vadošais uzņēmums mēs esam ielikuši pamatu tālākai darbībai. Tagad mēs ceram, ka jūs palīdzēsiet mums panākt reālas pārmaiņas. Panāksim progresu kopā!

 

Sazinieties! Mūsu Produktu konsultanti ir gatavi apspriest jūsu vajadzības, novērtēt produktus, kurus pašlaik izmantojat, un ieteikt labākās alternatīvas, lai sāktu veiksmīgu pāreju.

gss-low.jpg
VisualCom Green Star System™

Izmantojot Antalis vizuālās komunikācijas sistēmu zaļo zvaigžņu sistēmu, jūs iegūstat jaunu dimensiju materiālu izvēlē, kas sniegs ne tikai vizuālu efektu, bet vienlaikus apliecinās izcilību vides jomā
 

gss-low2.jpg
Ilgtspējīgas alternatīvas

Vai meklējat ekoloģiski atbildīgas alternatīvas materiālu izmantojumam? Uzziniet par mūsu plašo ilgtspējīgo materiālu izvēli un - rīkosimies kopā, lai nodrošinātu ilgtspējīgu vizuālo komunikāciju.
 

 

gss-low3.jpg

Antrak
Antalis, sustainable supply chain. Antalis - ilgtspējīgas piegādes ķēde. Atklājiet kā Antalis stiprina izsekojamību un nodrošina atbildību par piegādes ķēdi.