Jaunumi, Vizuālā komunikācija

PVH – 5 soļi ietekmes uz vidi samazināšanai

12 sept. 2023 —
Drukāt
5 steps to minimize your environmental impact

Kāds sakars svara samazināšanai ar jūsu kā profesionāla iespiedēja ietekmes uz klimatu mazināšanu? Mēs zinām! Šajā rakstā mēs parādīsim piecus veidus, kā mazināt ietekmi uz klimatu, drukājot uz PVH, vienlaikus apmierinot klientu vēlmes.

Kāds sakars svara samazināšanai ar jūsu kā profesionāla iespiedēja ietekmes uz klimatu mazināšanu? Mēs zinām! Šajā rakstā mēs parādīsim piecus veidus, kā mazināt ietekmi uz klimatu, drukājot uz PVH, vienlaikus apmierinot klientu vēlmes.

Videi draudzīgas PVH alternatīvas

PVC jau agrāk ir bijis iecienīts vizuālās komunikācijas nozarē vairāku iemeslu dēļ: tas ir izturīgs, viegli lietojams un pieejams. Taču, tāpat kā attiecībā uz visām plastmasām, ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā.

Tas nav bioloģiski noārdāms, kā rezultātā rodas plastmasas atkritumi un mikroplastmasa, ja ar to nepareizi rīkojas un tas netiek pareizi pārstrādāts. Tas daļēji tiek ražots no fosilām izejvielām, un dažkārt tam nepieciešamas spēcīgas piedevas, lai iegūtu pareizās īpašības.

Tāpēc klienti arvien biežāk ir ieinteresēti aizstāt PVC ar videi draudzīgām alternatīvām - tomēr joprojām ir situācijas, kad PVC ir grūti pārspēt. Mēs esam sastādījuši sarakstu ar pieciem praktiskiem soļiem, ko varat veikt, lai mazinātu PVC nevēlamo blakusiedarbību šajos scenārijos.

 

Soli pa solim: Samazināt ietekmi uz vidi

1. Kāds ir projekta pielietojums?

Kāds ir jūsu klienta pasūtījuma paredzētais pielietojums? Ja jūsu klientam ir nepieciešams, lai izstrādājums ārā kalpotu mēnešiem, gadiem ilgi, PVH var būt vienīgā iespēja, taču viņš var arī pasūtīt PVH pēc ieraduma.

2. Ieteikt piemērotāko produktu

Vizuālās komunikācijas nozare strauji mainās, sekojot līdzi prasībām pēc videi draudzīgākiem materiāliem, un jūsu uzdevums ir būt soli priekšā klientam. Uzziniet vairāk par PVH  un tā videi draudzīgajām alternatīvām, lai jūs ieteiktu labāko.

Tāpat pārliecinieties, ka jums ir plāns par pārstrādes procesu - gan attiecībā uz savu uzņēmumu, gan to, ko jūs iesakāt klientiem. PVC var būt īpaši sarežģīti pārstrādāt, jo to nevar sajaukt ar citām plastmasām, tāpēc zināšanas ir svarīgas.

Iekštelpu izkārtnēm, piemēram, veikalā, pilnīgi pietiek ar papīra, šķiedras vai kartona izmantošanu. Tiem nav nepieciešams tik ilgs kalpošanas laiks, un to ietekme uz vidi ir radikāli mazāka.

3. Izmantot plānākus materiālus

Ja kopā ar klientu esat nolēmis izmantot PVC, vienkāršs veids, kā ievērojami samazināt plastmasas patēriņu, ir izgatavot izkārtnes vai zīmes plānākas nekā parasti. Ja parasti izkārtnes ir 10 mm biezas, vai tās vietā varētu būt 5 mm? Ja roll-up baneri parasti ir 400 mikronu biezi, kāpēc ne 200 mikronu?

 

 

 

Vitrine_Cristofle_800x500px.jpg

Salle_de_bain_800x500px.jpg

 

 

 

 

 

4. Samaziniet materiālu svaru

Apsveriet, vai jūsu klients var pāriet no smaga PVC uz vieglu poliestera izstrādājumu. Nelielas lietas var radīt lielu atšķirību.

5. Apkopot pasūtījumus vienā piegādē

Mudiniet klientus apkopot visus savus pasūtījumus vienā sūtījumā. Veicot pasūtījumus, tas ļauj ietaupīt uz transportēšanas izmaksām un samazina atkritumu daudzumu.

Pajautājiet par viņu gaidāmajiem pasūtījumiem un par to, kā jūs kopā ar viņiem varat padarīt pasūtīšanas procesu efektīvāku.

Labāko ieteikumu sniegšana jūsu klientiem ir nepārtraukts process. Tāpēc esam sastādījuši ceļvedi par PVC lomu ilgtspējīgā vizuālās komunikācijas nozarē.