Jaunumi, Notikumi, Vizuālā komunikācija

Kā pilnveidot jūsu uzņēmējdarbību
draudzīgāku videi

18 sept. 2023 —
Drukāt
PVC – environmental culprit or the signmaker’s best friend?

Uzņēmumā Antalis mēs vēlamies strādāt kopā ar jums kā komanda. Šajā rakstā piedāvājam dažus piemērus, kā jūsu uzņēmums soli pa solim var kļūt videi draudzīgāks.

Uzņēmumā Antalis mēs vēlamies strādāt kopā ar jums kā komanda. Šajā rakstā piedāvājam dažus piemērus, kā jūsu uzņēmums soli pa solim var kļūt videi draudzīgāks.

Daži ieteikumi, kā jūsu uzņēmējdarbība var  būt videi draudzīgāka:

Stipriniet savu zīmolu ilgtspējības ziņā

Ja strādājat ar iekštelpās lietojamiem produktiem, izmēģiniet dažādus materiālus. Piemēram, plakāti, kas informē par kampaņu vai izpārdošanu, parasti tiek izmantoti vienu vai divas nedēļas un pēc tam izmesti. Tāpēc PVH nav nepieciešams, un ilgtspējīgāka izvēle ir tādi materiāli kā papīrs, šķiedra vai kartons. Tas var izskatīties citādi, nekā esat pieraduši, - pēc nedēļas vai divām izkārtne var kļūt nedaudz izliekta un deformēta, - taču tā vietā, lai koncentrētos uz sīkām negācijām, apgrieziet to un veidojiet savu zīmolu ap to. Piemēram; kāpēc gan neizvietot veikalā izkārtnes, kas parāda klientiem, cik daudz plastmasas jūs ietaupāt, izmantojot šos plakātus? Tas varētu būt lielisks veids, kā nostiprināt savu zīmolu un celt vērtību.

Izvēlaties nedaudz plānākus materiālus

Vienkāršs veids, kā ievērojami samazināt plastmasas patēriņu, ir izgatavot izkārtnes vai uzrakstus plānākus nekā parasti. Ja izkārtne parasti ir 10 mm, vai tā vietā nevarētu būt 5 mm? Ja roll-up baneris parasti ir 400 mikronu biezs, tad kāpēc ne 200 mikronu? Šādā veidā jūs varat uz pusi samazināt plastmasas patēriņu.

Vairāki pasūtījumi vienā piegādē

Vēl viens piemērs, kā mēs Antalis palīdzam saviem klientiem kļūt ilgtspējīgākiem, ir mudināt viņus apkopot visus savus pasūtījumus vienā piegādes reizē. Tā vietā, lai veiktu divpadsmit pirkumus, kas rada divpadsmit piegādes, mēs aicinām savus klientus, pasūtot pie mums, domāt par vidi. Turklāt tas ir arī ērti un izdevīgi.

Nav maznozīmīgu lēmumu

Daži drukas uzņēmumi bez maksas piedāvā printeru kārtridžu pārstrādes pakalpojumus. Vienkārši aizpildot veidlapu tiešsaistē, nolīgts uzņēmums paņems kārtridžus un nodrošinās, ka tie tiek pareizi pārstrādāti.

Izstrādājiet plānu

Lai uzlabotu otrreizējo pārstrādi, mums kā nozarei ir jākļūst labākiem. Varbūt sāciet domāt par to, kā jūsu uzņēmums varētu savākt un pārstrādāt produktus, lai uzlabotu to apriti.