Iedvesmai, Stāsti iedvesmai, Jaunumi

Antalis Creative Power Awards

04 marts 2022 —
Drukāt
News-banner-ACPA.jpg

Antalis Creative Power Awards - starptautisks drukas&dizaina darbu kokurss, kurā var pieteikt projektus, kas drukāti uz Antalis papīriem un materiāliem. Projektu iesniegšana līdz 2022. gada 31. maijam. Lepojieties ar savu veikumu, izmantojiet iespēju būt pamanītiem, novērtētiem un iegūt arī vērtīgas balvas!

Antalis Creative Power Awards - starptautisks drukas&dizaina darbu kokurss, kurā var pieteikt projektus, kas drukāti uz Antalis papīriem un materiāliem. Projektu iesniegšana līdz 2022. gada 31. maijam. Lepojieties ar savu veikumu, izmantojiet iespēju būt pamanītiem, novērtētiem un iegūt arī vērtīgas balvas!

Papīra izvēle ir radošs process!

Apzinoties, ka digitālā komunikācija kļūst arvien svarīgāka, mums – tiem, kuri mīl papīru un elegantus drukas darbus, ir svarīgi dalīties mūsu aizrautībā. Antalis Creative Power Awards konkursa izsludināšanas mērķis ir novērtēt jūsu radošumu, profesionalitāti un zināšanas, kā arī izcelt augstākās kvalitātes drukātās komunikācijas spēku. Konkurss arī ir iespēja izglītot dizainerus, izdevējus, drukātājus un dalīties ar jaunākajām tendencēm nozarē. Sadarbībā mūsu partneriem, mēs organizēsim tiešsaistes seminārus, īpašu uzmanību pievēršot ekodizainam un videi draudzīgai drukai, izceļot mūsu jaunākos ilgtspējīgu papīra risinājumu zīmolus - Olin Origins, Refit, Nautilus, Cocoon, Cyclus.

 

Koncepts

Lai reklamētu Antalis jaukākos projektus un dalītos ar tiem, turpinām sadarboties ar ilggadējo partneri “The Brand Identity”, kura digitālā sasniedzamība mūsu nozarēs nodrošinās jums tūlītēju atpazīstamību. Antalis Creative Power Awards konkursam ir 4 pamata kategorijas (Application categories), kurās tiks vērtēts dizains, papīra izvēle un drukas kvalitāte, kā arī 3 speciālo balvu kategorijas (Special prizes), kuru mērķis ir atzīmēt iespiedēju un dizaineru radošumu un iesaistīšanos. Lai vērtētu jūsu projektus un atrastu visizsmalcinātāko vai pārsteidzošāko, mēs esam uzaicinājuši pievienoties atzītus drukas un grafiskā dizaina uzņēmumus, tostarp Hinderer + Mülich un Monotype kopā ar Positive Luxury mūsu partneri ESG.

Četrās pamata kategorijās mēs ceram iedvesmot jūs ar dizainiem no vairāk nekā 35 valstīm un 3 kontinentiem. Vēlamies, lai rādat dažādas grafikas tendences, drukas un pēcapstrādes efektus, radošus papīru un materiālu pielietojumus. No avangarda līdz atturīga stila un tradicionālākam dizainam, šajās kategorijās var piedalīties jebkurš drukas projekts, kas ražots no Antalis sortimentā esošajiem augstākās kvalitātes papīriem un materiāliem – Conqueror, Rives, Keaykolour, Curious, Pop’Set, Olin Origins, Olin Design, Nautilus, Cyclus, Munken Design, Munken Print, Serimatt, Invercote, Incada, MetsaBoard, Geltex un Winter.

Vairāk uzziniet konkursa interneta vietnē www.antaliscreativepowerawards.com

 

ACPA-category-R&P.jpg

ACPA-category-M&I.jpg

ACPA-category-P&P.jpg

ACPA-category-BI&S.jpg

Papīra izvēle ir radošs process, un tam vienmēr ir nozīme. Jūsu radītais darbs var ne tikai uzrunāt un izraisīt emocijas, bet arī atspoguļot jūsu iesaistīšanos kāda mērķa labā. Un tam visam klāt nāk jūsu radošums. Ar 3 speciālajām balvām mēs vēlamies novērtēt un izcelt jūsu radošo domāšanu. Sākot ar papīra izvēli, lai izpildītu klienta specifisko uzdevumu, beidzot ar fonta izvēli, lai samazinātu tintes patēriņu, vai ar drukas objekta izmēra pielāgošanu papīram, lai samazinātu papīra patēriņu. Arvien vairāk radošu cilvēku iesaistās projektos, lai virzītos uz mērķi, kam viņi tic. Mēs vēlamies godināt viņu darbu.

ACPA-Eco-conception.jpg

Eco Conception

No ekodizaina līdz ekodrukai, izvēloties atbildīgus papīra risinājumus, mēs vēlamies izcelt radošus darbus, kuros ieinteresētās puses samazina ietekmi uz vidi.

 

ACPA-Paper-Stories.jpg

Paper Stories

Kā papīrs ir ietekmējis komunikācijas kampaņu? Kā tas ir ļāvis perfekti sniegt atbildes uz jautājumiem? Kāda bija drukas kampaņas ietekme? (brauciens uz veikalu, reģistrācijas ātrums utt...)

ACPA-design-for-Good.jpg

Design for Good

No aktīvistu dizaina līdz dizainparaugiem, kas atbalsta vides un sabiedriskus mērķus, uzmanības centrā ir jābūt dizainam laba mērķa vārdā.

ACPA-Print-ecxellence.jpg


Print Excellence

Papildus jebkuram iesniegtajam projektam var tikt piešķirta speciālbalva Print Excellence. Visi projekti tiks vērtēti pēc dažādiem kritērijiem, tostarp pēc drukas un pēcapstrādes izpildes līmeņa. Vislabāk novērtētos projektus otrreiz izskatīs žūrijas drukas eksperts, lai atlasītu visatbilstošākos projektus, kuros izmantotie dažādi drukas un pēcapstrādes efekti ir perfektā izpildījumā.

Žūrija

Antalis Creative Power Awards žūrijā esam pulcējuši nozares ekspertus, sākot no radošu drukas darbu ražotājiem, dizaineriem līdz zīmolu vai vides komunikāciju ekspertiem, fontu dizaineriem, presformu ražotājiem. Viņi savu darbu sāks, tiekoties klātienē Parīzē jūnija vidū.

 

ACPA-mosaic-jury2.jpg

 

Balvas

Katrā kategorijā kā finālisti tiks atlasīti 6 projekti, kuriem tiks piešķirtas konkursa sponsoru balvas - projekta drukātājs saņems Hinderer + Mülich die 400 € kuponu, dizainers vai aģentūra iegūs Monotypefont.com viena gada abonementu ar aptuveno 500 € ikmēneša vērtību.


Visas vasaras garumā finālisti tiks atklāti Antalis sociālajos medijos un publicēti drukātā konkursa žurnālā. Dažiem projektiem būs arī iespēja tikt izvēlētam intervijai un publicēšanai visās The Brand Identity, digitālajās platformās.

 

Balvas laimīgajiem uzvarētājiem

Uzvarētāji saņems ne tikai papīra mākslinieces Modas Vantūras īpaši izstrādātu balvu, bet arī viņus intervēs The Brand Identity un projekts tiks demonstrēts visās viņu digitālajās platformās, kā arī Antalis mājas lapā.
Turklāt konkursa pamata kategoriju uzvarētājus gaida Antalis organizētas augstākās klases vakariņas, kas pulcēs visas projektā ieinteresētās puses (iespiedējus, dizainerus, galalietotājus), savukārt Speciālo balvu ieguvējiem būs iespēja doties 2 dienu braucienā uz Arjowiggins papīrfabriku Eiropā.


Visbeidzot, radošajiem iespiedējiem un dizaineriem būs iespēja prezentēt sevi un savu projektu visos Antalis sociālo mediju kanālos.

 

1_rewards.jpg

2_Scotland.jpg

3_diner.jpg

4_partner.jpg

5_SM.jpg

6_TBI.jpg

7_mag.jpg

8_webinars.jpg

Mūsu partneri & vebināri

Konkursa norises laikā, sadarbībā ar mūsu nozares vadošajiem partneriem, piedāvāsim tiešsaistes semināru sēriju par ilgtspējību. No ekodizaina līdz inovatīvu reljefu un folijas risinājumu izvēlei mūsu partneri palīdzēs jums šajā ceļojumā uz ekoloģiskākiem drukāšanas un zīmolu veidošanas projektiem. Tāpat organizēsim apmācību, kā vislabāk sagatavot izejmateriālus mikroreljefiem.

  • EKSPERTU EKODIZAINA PADOMI (Monotype un H+M ar KURZ)
  • KĀ SAGATAVOT DARBU RELJEFSPIEDEI (H+M un iespiedējs)
  • KĀ KĻŪT PAR ILGTSPĒJĪGĀKU ZĪMOLU (Positive Luxury)
ACPA-HM.jpg

Hinderer + Mühlich ir pasaulē vadošais iespiedpresformu ražotājs (karstai štancēšanai, reljefam, mikroreljefam utt.) poligrāfijas industrijai.

Viņu presformu darbi rotā papīra virsmas saskaņā ar visaugstākajām dizaina un funkcionalitātes prasībām.

ACPA-monotype.jpg

Ar lielāko godalgoto un augstāk novērtēto fontu kolekciju, kā arī piekļuvi pasaulē pieprasītākajām lietotnēm dizaineriem, Monotype Fonts ļauj radošiem profesionāļiem veltīt mazāk laika administratīvajam darbam un vairāk laika jēgpilnas zīmola pieredzes veidošanai.

ACPA-Positive-Luxury.jpg

Positive Luxury paātrina luksusa industrijas ilgtspējības centienus un ļauj saviem klientiem apsteigt kultūras un ekonomikas pārmaiņas. Tie ļauj viņu sadarbības zīmoliem, piegādātājiem un mazumtirgotājiem izmērīt, pārvaldīt un ziņot par savu pozitīvo ietekmi ESG (Vides, sociālās un pārvaldības indekss) rādītājos.

Sekojiet līdzi un pārliecinieties, ka sekojat mums Facebook, Instagram vai Linkedin, lai nepalaistu garām tiešsaistes vebinārus!

Lai iesniegtu savu projektu, kas drukāts uz Antalis materiāliem 2021. un 2022. gadā, apmeklējiet vietni www.antaliscreativepowerawards.com

Nenokavējiet! Darbu iesniegšanas termiņš – 31. maijs!