Realizēti projekti

Īpašā Keaykolour piezīmju bloku sērija, ko radījusi Atelier Bulk komanda

16 marts 2021 —
Drukāt
memorable-story

Atelier Bulk, drukas uzņēmums, kurš dibināts 2015. gadā Bordo, specializējas dažādās pēcapstrādes tehnoloģijās – reljefspiedē, folispiedē, sietspiedē, izciršanā, šūšanā u.c. Gadu gaitā Atelier Bulk ir kļuvis par Francijā un citur Eiropā atzītu izcilas kvalitātes drukas darbu ražotāju un saņēmis ieguvis daudzu luksusa zīmolu uzticību. Sākot no modes nedēļas ielūgumiem, beidzot ar firmas stila materiāliem un iepakojuma risinājumiem. Atelier Bulk patīk izaicinājums – un tā top eleganti, pat vissarežģītākiem drukas darbi ar vēstījumu.

Atelier Bulk, drukas uzņēmums, kurš dibināts 2015. gadā Bordo, specializējas dažādās pēcapstrādes tehnoloģijās – reljefspiedē, folispiedē, sietspiedē, izciršanā, šūšanā u.c. Gadu gaitā Atelier Bulk ir kļuvis par Francijā un citur Eiropā atzītu izcilas kvalitātes drukas darbu ražotāju un saņēmis ieguvis daudzu luksusa zīmolu uzticību. Sākot no modes nedēļas ielūgumiem, beidzot ar firmas stila materiāliem un iepakojuma risinājumiem. Atelier Bulk patīk izaicinājums – un tā top eleganti, pat vissarežģītākiem drukas darbi ar vēstījumu.

Products-home-keaycolour.jpg

 

Keaykolour apvieno kvalitāti un inovācijas unikālā krāsainu dizaina papīra kolekcijā.

Kaislība strādāt ar rokām un būt gataviem izaicinājumiem

particular.jpg

 

 

 

Once in London dibinātājs Yann Cloutier nolēma izveidot īpašu piezīmju grāmatu komplektu, kas atspoguļotu uzņēmuma komandas prasmes un know-how.

Aplūkojot, kā cilvēki izmanto piezīmju grāmatas, vienmēr unikālā veidā (zīmējot, veidojot sarakstus, piefiksējot mirkļa iedvesmotas vārsmas, pierakstot tikšanās vai ceļojumu laikā), Jans nolēma izaicināt sevi, izveidojot piezīmju grāmatiņu, kas būtu gandrīz unikāla.

Un tai vajadzētu būt Īpašai

particular-violet.jpg

particular-black.jpg

particular-bleu.jpg

particular-doré.jpg

Projektam ir izmantoti 4 KEAYKOLOUR toņi: SEQUOIA, BISCUIT, DEEP BLACK UN COBBLESTONE

Atelier Bulk nolēma sadarboties ar Antalis, vākam izvēloties Keaykolour, bet iekšlapām - Olin Rough. Īpaša dizaina radīšanai tika izvēlētas dažādas folijspiedes, kuras variējot ar Keaykolour papīru toņiem un dažādām mikrorelfefspiedēm, tika izveidotas 32 kombinācijas, no kurām katra tika ražota tikai 10 eksemplāros.

Līdz ar to kopā tika radītas 320 piezīmju grāmatas, kas tika iesaiņotas metāla etvijā, kopā iepazītināšanas karti, japāņu obligāciju grāmatiņa unpiezīmju grāmatiņu.

alot-particular.jpg

PAPILDUS DAŽĀDAJĀM FOILKO FOLIJĀM PIRMS LAMINĒŠANAS, VĀKAM TIKA RADĪTI 8 DIZAINI, KAS IZVEIDOTI H+M MIKRORELJEFSPIEDES TEHNOLOĢIJĀ.

Iedvesmojošs un izaicinošs projekts Penne Studio - piezīmju grāmatiņu dizainerei 

penelope.jpg

PÉNÉLOPE DOMECQ, ATELIER BULK RAŽOŠANAS VADĪTĀJA UN PENNE STUDIO DIBINĀTĀJA

Pénélope Domecq (Bordo, Francija) ir divkārša pieredze, jo viņa ir ne tikai Atelier Bulk ražošanas vadītāja un arī mākslinieciskā vadītāja. Viņa dalās ar mums savā iedvesmā radot šīs piezīmju grāmatas un ražošanas izaicinājumiem.

Antalis: Labdien, Pénélope! Vai varat dalīties ar mums, kādu radošo uzdevumu saņēmāt no Yann, un, kur guvāt iedvesmu projektam?

Pénelope: :

Labdien, paldies par jūsu interesi! Atelier ir ļoti priecīgs, ka atbalstat mūsu radošajos projektus. Patiesībā projektam nebija īss, kopā ar Yann mēs strādājam roku rokā, lai sasniegtu radošākos un izsmalcinātākos drukas risinājumus. Mēs vēlējāmies izveidot piezīmju grāmatiņu, kurā apvienota augsta estētika un tā patiešām ērts/praktisks. Mērķis bija arī parādīt mūsu drukas un pēcapstrādes māku, mākslu, vienlaikus izklaidējoties, radot skaistu drukas objektu

Mani iedvesmoja ikviena piezīmju grāmatiņa, kuru laika gaitā lietoju pati, tāpēc vēlējos izveidot unikālu komplektu. Projekts realizējās, pateicoties daudzajām pēcapstrādes iespējām, kas iespējamas pie Atelier Bulk, kā arī pateicoties mūsu partneriem, kuriem patīk mūs atbalstīt izaicinošos projektos.

Es vēlējos, lai kopējais dizains būtu nepārblīvēts un pilnveidots, lai pievērstu uzmanību darbam, kas paveikts ar presformām un folijām (mikro-reljefs, reljefpiedums un izliekta štancēšana). Īpašā piezīmju grāmata mums ir īsts simbols, jo tā tika radīta pateicoties mūsu komandas gadu ilgas izpētes un investīciju rezultātā, lai varētu piedāvāt mūsu tehnoloģiju portfelī esošās tik dažādas pēcapstrādes metodes.

Antalis: Kā jūs izvēlējāties papīrus un folijas?

Pénelope:

Janvārī mēs esam paplašinājuši savu Bulk Classic materiālu piedāvājumu ar Keaykolour, un, tā kā mums šie papīri bija noliktavā, un bija arī krāsas, ar kurām mēs patiešām vēlējāmies spēlēties! Tātad šis projekts bija liela uzticēšanās - mēs paši varējām izvēlēties papīru, pamatojoties uz mūsu personīgo gaumi.

Foilco foliju izvēle bija diezgan vienkārša un acīmredzama: tiklīdz mēs atradām perfektu atbilstību, mēs to apstiprinājām un turpinājām darbu vairāk pie dizaina kombinācijām, lai radītu piezīmju grāmatiņu daudzveidību.

Antalis: Jūs esat izmantojuši mikro reljefu, kā jūs nonācāt pie šī tehnoloģiskā risinājuma izvēles?

Pénelope:

Reljefa efektu kombinācija nebija vienkārša, jo mēs nevarējām simulēt, kādi būtu gala rezultāti, tiklīdz modelis tiks uzklāts uz papīra un folijas. Tāpēc mums bija jāveic vairāki izmēģinājumi un pats galvenais - uzticēties sev.

Bet galu galā abi dizaina paraugi kopā ar dažādām folijām un papīriem piedāvā lielisku 32 komplektu dizainu klāstu, ar ko mēs ļoti lepojamies (un patiesībā katram no mums ir savs mīļākais dizains).

Antalis: Lai arī piezīmju grāmatiņas ir izsmalcinātas, tās ir tik kvalitatīvi ražotas, ka varētu domāt, ka tas ir viegls darbs. Vai varat dalīties ar mums vissarežģītākajās ražošanas niansēs?

Pénelope:

Tas noteikti nebija ierasts ikdienas projekts. Vispirms mums bija jāsagatavo 7 misiņa matricas, tāpēc man bija jābūt ļoti uzmanīgai attiecībā uz visām dizaina detaļām! Mums bija arī jādomā par visām iespējamām problēmām un vissvarīgāk, paredzēt katru ražošanas soli! Šūtajai piezīmju grāmatiņai es vēlējos, lai mikroreljefa kartīte, kas ir laminēta uz vāka papīra ar reljefu uz leju, labi iegultos tai paredzētajā vietā.

Pēc tam mums bija jāatrod pareizais papīrs un pareizā pēcapstrādes iekārta, lai nodrošinātu, ka rezultāts uz vāka būs pilnīgi līdzens. Tas ir ļoti rūpīgs projekts, kurā mūsu mazās rokas sašuj piezīmju grāmatiņas un laminē mikroreljefspiedumus uz katra blociņa vāka. 320 reizes!

Bet roku darbs ir tas, ko mums patīk darīt!

 

Ar vākam izmantotā Keaykolour dizaina papīriem 46 krāsās variet iepazīties ŠEIT.
ATELIER BULK ARĪ PIEDĀVĀ VISU KEAYKOLOUR PAPĪRU klāstu, lai izveidotu jūsu VIZĪTKARTES, PASŪTIET vietnē www.bulkclassic.com