Apsveikuma kartiņas ir svarīgs akcents, lai atzīmētu svarīgos dzīves mirkļus: kāzas, dzimšanas dienas, paziņojumus par dzimšanu, svinības ... Un tās pastāsta vēl vairāk - par kartiņas sūtītāja personību un attieksmi...

Apsveikuma kartiņas ir svarīgs akcents, lai atzīmētu svarīgos dzīves mirkļus: kāzas, dzimšanas dienas, paziņojumus par dzimšanu, svinības ... Un tās pastāsta vēl vairāk - par kartiņas sūtītāja personību un attieksmi...

img-gretting-card.jpg

papers_640x426.png

Poligrāfijas produkti

Apsveikuma kartītei izvēlētais papīrs un tās radošais noformējums palīdzēs radīt attieksmi.

Mūsu sortimentā ir iedvesmojošu dizaina papīru izvēles iespējas – elegantas un spilgtas krāsas, matētas un zaigojošas virsmas, stilīgas tekstūras …

img-gretting-card-2.jpg

Elegance un izsmalcinātība tikai pieskaroties papīram

Apsveikuma kartiņas var pārsteigt ar smalku un emocionāli uzrunājušu pieskārienu. Conqueror vienmēr būs nekļūdīga izvēle. Ja vēlaties dabiskuma pieskārienu un īpaši elegantus reljefspiedumus, izvēlieties Conqueror Connoisseur 100% Cotton. Conqueror kolekcijā pieejami tekstūrpapīri dažādās baltā un modernās pelēkā nokrāsās.

Apsveikuma kartiņas – pārsteigums sajūtām

Tik tiešām – pārsteigums pieskaroties un sajūtot tekstūru, vizuāls baudījums krāsu saspēlē ar tām un īpaša krāsa kā vēstījums. Curious Collection dizaina papīri paver vēl vairāk iespējas krāsu niansēs ar eleganti vieglu mirdzumu, zīdainu maigumu, raupji matētu, metālisku vai gaisīgu pieskārienu - Metallics, Skin, Touch, Matter, Translaucents un unikālais Curious Alchemy.

img-gretting-card-4.jpg
 • Curious Translucents

Ja vēlaties kartiņai piešķirt īpašu eleganci, caurspīdīgu papīru izmantošana izcels radīto dizainu un ļaus jūsu vēstījumam uzrunāt netverami smalki, gaisīgi un emocionāli. Lai panāktu lielāku pārsteiguma efektu, jūs varat slāņot dažādus Curious Translucents toņus no dzidrajām, gaišiem līdzi zaigojošajām un piesātinātām niansēm.

 • Curious Skin

Curious Skin dizaina papīri ar zīdaini juteklisku pieskārienu, matēto virsmu un piesātinātajiem toņiem ir vizuālajā efektīgi un neparasti, kad jūsu pirksti tiem pieskaras neatstājot nospiedumus. Kartīte paliek neskarta, jo papīra virsma ir pretpirkstu nospiedumu apstrādāta. Iespaidu spēcīgāku panāksiet izmantojot sietspiedi.

 • Curious Metallics

Curious Metallics elegantā un dabīgā auduma virsma ar smalko viegli pamanāmo metālisko mirdzumu dažādos pasteļtoņos būs lieliski piemēroti dzimšanas dienas vai kāzu apsveikuma kartītēm. Šis papīrs ir piemērots digitālai drukai un lieliski noderēs jebkuram nelielam apsveikuma kartīšu komplektam.

 • Curious Matter

Curious Matter ir skaista pretruna – viendabīga matēta virsma ar pārdrošu, intriģējošu raupju tekstūru. Unikāls izskats, iespaidīga un aizraujoša sajūta papīram pieskaroties – vai tiešām smilšpapīrs?

 • Curious Alchemy

Alchemy ir inovatīvs dizaina papīrs - tā ieturētais metālu - Gold, Silver, Copper, Platinium un Titanium efekts palīdzēs radīt neaizmirstamus apsveikumus ar raksturu īpašiem cilvēkiem.

 • Curious Touch  

Curious Touch ir dizaina papīrs pārsteidzošam taktilam piedzīvojumam – katram ta var būt citādāks – maigs persiks, gumija, jēlāda, maigums… Radošām idejām un specefektiem.

img-gretting-card-3.jpg

Pārsteigt un uzrunāt krāsu valodā

Sākot no gaišajiem toņiem līdz spilgti sarkanajiem, rozā, zilajiem un zaļajiem, Pop'Set paletē atradīsiet 34 krāsu nianses. Dizaina papīru īpaši gludā, nekrītotā, matētā virsma, krāsu varavīksne un tām pieskaņotas aploksnes ir patiešām izcila kombinācija košiem, dzīvespriecīgiem, radošiem apsveikumiem, kurs pamanīs un atcerēsies. Pop'set ir piemērots arī digitālai drukai un lieliski noderēs jebkuram nelielam kartīšu komplektam.


Ģeometriskas un audumu tekstūras - izsmalcinātības simbols

Rives klāstā ir FSC® sertificētas 8 dizaina papīru kolekcijas - Dot, Laid, Basane, Tweed, Linear, Shetland, Tradition un Design. Ar dabisku izsmalcinātu tekstūru, radītas iedvesmojoties no tendencēm modē, ādas izstrādājumos, audumu tekstūrās. Klasisku, bet pārsteidzoša dizaina papīru izvēle jūsu apsveikuma kartītes radošajam dizainam. Tekstūru dažādība un teicamā drukas kvalitāte ir Rives kolekciju pamatvērtība.

 • Rives Dot: ar smalku ģeometriski punktotu tekstūru.
 • Rives Design: ar smalku, tīklam līdzīgu tekstūru un mūsdienīgu ģeometrisku zīmējumu.
 • Rives Laid: ar klasisku horizontāli rievotu tekstūru.
 • Rives Shetland: ar smalkvilnas auduma faktūru.


  Klasiskām, bet mūsdienīgām apsveikuma kartītēm Rives dizaina papīru klāstā noteikti atradīsiet tekstūru, toni, kas padarīs jūsu apsveikumu vai ielūgumu īpašu. Jūs varat spēlēties ar dažādām tekstūrām – visu astoņu kolekciju toņi ir identiski un katrā no tām ir pieejamas arī saskaņotas aploksnes.

img-gretting-card-6.jpg

img-gretting-card-7.jpg

 

 

Papīri un tiem pieskaņotas aploksnes

Jūsu izmantotajām aploksnēm ir svarīga loma, lai piesaistītu saņēmēja sūtījumam un mudinātu to atvērt, apskatīt un izlasīt.
Antalis sortimentā ir desmitu desmitiem dažādu aplokšņu piedāvājums - krāsainas vai baltu, caurspīdīgas vai īpašām tekstūrām, dažādi izmēri - lielas, mazas, kvadrātveida, taisnstūra un kabatiņas, ar lodziņiem un bez tiem… Jūs vienmēr atradīsiet apsveikuma kartiņai, ielūgumam, komplimentu kartītei piemērotāko, saskaņotu ar kartītes papīra toni vai tam pieskaņotu aploksni. Tas būs aizraujošs un iedvesmojošs process – meklēt un atrast!

Kartītes, ielūgumus var personalizēt, izmantojot digitālo druku

 • Apsveikuma kartītes var personalizēt ar fotogrāfijām un personiskiem ziņojumiem, lai to saņēmējs justos īpašs.
 • Apsveikuma kartītes var padarīt vēl personiskākas, izmantojot digitāli drukātus specefektus.
 • Sietspiede, reljefspiede, folijsspiede, metāliskas un fluorescējošas tintes, lakas, izcirtumi, lāzergriezumi ir specefekti, ko varat veikt pēc digitālās drukas – tie izcels jūsu radīto dizainu un padarīs jūsu vēstījumu neaizmirstamu.