Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot iepakojumu luksusa vai plaša patēriņa precēm, tirdzniecības vietu stendiem vai dažādiem drukas darbiem, Antalis kartonu klāsts ir radīts tieši jums! Uzklausiet mūsu ieteikumus, lai veiktu pareizo izvēli un nodrošinātu materiālu īpašo piemērotību jūsu projekta izmaksām, idejai un grafiskajam risinājumam.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot iepakojumu luksusa vai plaša patēriņa precēm, tirdzniecības vietu stendiem vai dažādiem drukas darbiem, Antalis kartonu klāsts ir radīts tieši jums! Uzklausiet mūsu ieteikumus, lai veiktu pareizo izvēli un nodrošinātu materiālu īpašo piemērotību jūsu projekta izmaksām, idejai un grafiskajam risinājumam.

img-packing-board.jpg

 

papers_640x426.png 

Produkti poligrāfijai

Pareizie materiāli jūsu iepakojuma projektiem 

Grafiskajiem kartoni ir pieejami dažādās kvalitātēs un gramāžās, lai atbisltu jūsu projketa budzētam un grafiskajam risinājumam. Kartoni tiek ražoti unikālos veidos, lai nodrošinātu to, ka tie aizsargā preces un produktus, vienlaikus nodrošinot maksimālu iepakojuma pievilcību, pamanāmību veikalu plauktos un arī zīmola atpazīstamību.

Kartons nav papīrs, bet unikāli ražots materiāls austākās gramāžās, lai piešķirtu izcilu stiprību, elastību un izturību. Neatkarīgi no tā, vai radāt iepakojumu pārtikas produktiem, veselības aprūpes precēm, plaša patēriņa kosmētikas, elektronikas vai luksusa precēm, alkoholiskajiem dzērieniem, Antalis sortimentā ir nepieciešamie kartoni, lai realizētu jūsu ieceres.

Luksusa projektiem mēs piedāvājam neapstrādātas šķiedras Solid Bleach Board (SBB) kartonus ar izcilu baltumu, izturību un drukas kvalitāti, tādus, kas pēc salocīšanas nekad neplaisās un saglabās jūsu radīto dizainu elegantu un pārliecinošu. Projektos, kuros nepieciešami kartoni ar paaugstinātu masas tilpumu un stingrību, kas ļauj izmantot zemākas gramāžas kartonus, iesakām Folding Box Board (FBB) kvalitātes kartonus – tie nodrošinās visas nepieciešamās īpašības un būs ekonomiskāki izmaksu ziņā. 

Lai jūsu luksusa zīmolu iepakojums kļūtu par vērtību, izvēlieties augstāku gramāžu Arkowiggins dizaina papīrus, kuri ir ideāli piemēroti smalkiem iepakojuma risinājumiem, dažāda veida elegantām kastēm un maisiņiem. Dizaina papīru tekstūras un krāsas pārsteigs, uzrunās un palīdzēs veidot tik svarīgo jūsu zīmola pozitīvo saikni ar lietotājiem – būs neaizmirstana pieredze turpmākajiem pirkumiem.

Jautājiet padomu mūsu pieredzējušajiem Produktu konsultantiem, iedvesmojieties un izvēlieties kartonus un dizaina papīrus, kas nodrošinās ne tikai visas nepieciešamās kvalitātes iepakojumam, bet būs svarīgs aspekts iepakojuma pievilcībai.

 

img-packing-board-2.jpg

Uzlabojiet iepakojumu grafisko pievilcību 

Kartonu īpašā kvalitāte biezī vien ir galvenais pamatnosacījums izvēlei – it īpaši mūsdienās, kad vairs nav atšķirības drukas kvalitātē. Jums ir nepieciešams, lai jūsu katalogi, grāmatas vai brošūru vāki izskatās pēc iespējas labāk, ir izturīgi, stingri, eleganti un bez ieplaisājušām locījumu vietām? Cilvēki vērtē grāmatu pēc tās vāka, un tāpēc kartoni ir pareizā izvēle!

Radiet plakātus, apsveikuma kartītes, ēdienkartes, iepakojuma risinājumus un nodrošinot tiem nepieciešamo, īpašas kvalitātes sajūtu un arī ilglaicīga pielietojumu. Radiet ielūgumus, etiķetes un biļetes, kas neburzīsies, būs mitrumizturīgas izskatīsies perfekti arī pēc izrādes. Mūsu SBB kvalitātes kartonu piedāvājumā ir pieejami kartoni ar vienkārtēju vai vairākkārtēju krītojumu vienā vai abās loksnes pusēs, sortimentā ir matēti, nekrītoti kartoni projektiem, kur savrīga dabīguma sajūai pieskaroties.

 

img-packing-board-3.jpg