Iedvesmai, Consumer experience, Projektu apraksti, Jaunumi, Jaunumi, Iedvesmai, packaging-case-studies, Iepakojums

No idejas līdz realizācijai: Iepakojums modulārās mājas transportēšanai

11 dec. 2023 — iepakojums, ilgtspēja, loģistika, klienta stāsts
Drukāt
Landing Page picture article 1096x519 HavenHouseProject.jpg

Latvijā, kur inovācijas un radošums aizvien vairāk ienāk ikdienas biznesa praksē, vietējais uzņēmums «VMS Timber» vērsās pie uzņēmuma Antalis ar izaicinājumu rast piemērotu iepakošanas materiāla risinājumu, modulāras mājas drošai transportēšanai.

Latvijā, kur inovācijas un radošums aizvien vairāk ienāk ikdienas biznesa praksē, vietējais uzņēmums «VMS Timber» vērsās pie uzņēmuma Antalis ar izaicinājumu rast piemērotu iepakošanas materiāla risinājumu, modulāras mājas drošai transportēšanai.

Uzņēmums VMS Timber ir kokapstrādes, kokmateriālu un koka produktu ražošanas uzņēmums Latvijā,  kas zem zīmola ‘’VMS houses’’ specializējas arī videi draudzīgu, energoefektīvu un vizuāli iespaidīgu CLT paneļu māju būvniecībā. Uzņēmuma produkti ir daudzpusīgi, modulāri un ilgtspējīgi.

Konkrētā projekta ietvaros, transportējamās moduļu mājas HAVEN izmērs sasniedz 4x12 metrus un uzsvars tiek likts uz efektīgu, drošu un estētiski pievilcīgu transportēšanas risinājumu, kas var izturēt gan sauszemes, gan jūras transportēšanas ceļu.

 

 
Antalis iepakojuma eksperti piemeklēja efektīvu plēves ietīšanas risinājumu, kas pilnībā atbilda klienta vēlmēm nodrošinot kvalitatīvu modulārās mājas iepakojumu. Tas ne tikai nodrošināja mājas apdares aizsardzību no laikapstākļu ietekmes, kukaiņiem un skrāpējumiem, bet arī īstenoja vēlmi pēc estētiska izskata.
Pleve_1.JPG

 

Pleve_2.JPG

 

  • Vienas HAVEN moduļa mājas ietīšanai tika izmantoti 205 kvadrātmetri plēves.
  • Izvēlētā plastmasa plēve ir otrreizēji pārstrādājams materiāls, jo pēc izmantošanas tā ir vērtīga izejviela: lielāko daļu ir iespējams pārstrādāt kā jaunu materiālu vai to var izmantot enerģijas ražošanai.
  • Iepakošanas process tika veikts nepilnas darba dienas laikā un tajā, ar lielu rūpību , piedalījās divi cilvēki.
  • Ēkas ietīšanas laikā netika izmantotas ne skavas, ne līme, ne naglas, radot absolūti drošu iepakošanu, nekaitējot mājas apdarei.

 

 

Izmantotā plēve attaisnoja ekspektācijas - tā  stingri turējās visa loģistikas procesa laikā, saglabājot savu sākotnējo stāvokli no ietīšanas brīža līdz pat galīgajai piegādei un izpakošanai.

Pēc veiksmīga modulārās mājas iepakošanas projekta īstenošanas, klients izteica gandarījumu par to, ka uzņēmums Antalis realizēja viņu ieceres, nodrošinot augstas kvalitātes materiālu un projekta mērķi un specifiskās prasības izpildi.

 

Pleve_4.jpg

 

Mēs, Antalis, priecājamies un esam gandarīti par katru izaicinājumu un uzņēmumu, kurš uzdrošinās īstenot reizēm pat neiedomājamus plānus. Mēs esam gatavi pieņemt un sekmīgi īstenot arī visambiciozākos iepakojuma projektus.

Pateicoties šim Latvijas uzņēmumam, mēs varam teikt – JĀ, ar mūsu produktiem Jūs varat iepakot pat ēkas!

Un kāds ir Jūsu izaicinājums mums?

Sazināties ar speciālistu