Produkti un padomi, Projektu apraksti, Jaunumi, 2023, Iedvesmai, Iepakojums

Kā putuplasta iepakojums var pasargāt metāla caurules transportēšanas laikā?

27 jūn. 2023 — iepakojums, ilgtspēja, loģistika, klienta stāsts
Drukāt
W29-Article-Cover-1096x519px-foam-packaging-protecting-pipes.jpg

Kad tiek runāts par smagu materiālu aizsardzību, putuplasta iepakojums nav risinājums, kas uzreiz ienāk prātā. Taču to var veidot jebkurā formā - tas ir elastīgs, viegls un var palīdzēt ietaupīt laiku un būt efektīvākam. Lūk piemērs, kā putuplasta iepakojuma risinājums tika pielietots mūsu klienta darbā.

Kad tiek runāts par smagu materiālu aizsardzību, putuplasta iepakojums nav risinājums, kas uzreiz ienāk prātā. Taču to var veidot jebkurā formā - tas ir elastīgs, viegls un var palīdzēt ietaupīt laiku un būt efektīvākam. Lūk piemērs, kā putuplasta iepakojuma risinājums tika pielietots mūsu klienta darbā.

Klienta izaicinājums

Lai transportētu metāla caurules (ko izmanto dzinēju izgatavošanā) starp objektiem, klients bija izgatavojis metāla sastatnes. Katrā sastatnē varēja ievietot līdz sešām caurulēm, kas bija nostiprinātas ar stiprinājumiem, ieskrūvētiem pamatnē. Tomēr, tā kā caurules bija ļoti smagas, tās transportēšanas laikā kustējās un sitās viena pret otru. Klients bija mēģinājis atrisināt problēmu, izmantojot gofrētā kartona loksnes, lai atdalītu caurules, taču tās nebija atkārtoti izmantojamas, kā rezultātā palielinājās atkritumu daudzums un to pārstrāde, kā arī nepieciešamība nepārtraukti organizēt papildus piegādes iepakojuma materiāliem.

Antalis risinājums

Antalis Packaging komanda izstrādāja atkārtoti lietojamu putuplasta polsterējuma risinājumu gan trubu augšai, gan pamatnei, kas ir atbilstošs cauruļu izmēriem, tā samazinot kustību transportēšanas laikā un nodrošinot buferi starp caurulēm. Polsterējuma risinājums nodrošināja arī ērtu piekļuvi caurulēm, lai atvieglotu to izņemšanu.

 

cushioning solution to protect metal pipes

Process

  • 1. Izpētīšana: Antalis Packaging tehnologi apmeklēja klienta ražotni, lai novērtētu problēmas un gūtu izpratni par iepakošanas un transportēšanas procesiem.
  • 2. Piedāvājums: Izmantojot iegūto informāciju, Antalis iepakošanas centra komanda izmantoja savas komandas zināšanas, lai izstrādātu putuplasta polsterējuma risinājumu, ko varētu uzlikt uz jebkura izmēra caurules. Tika izveidota arī putuplasta pamatne, lai caurules vairs nebūtu novietotas tieši uz metāla paliktņa. Putuplasta polsterējuma risinājums tika izveidots ar ērtu piekļuvi abās pusēs, lai to varētu viegli noņemt. 
  • 3. Testēšana: Lai novērtētu risinājuma efektivitāti un lietošanas ērtumu, tika veiktas pārbaudes un testēšana.
  • 4. Īstenošana: Pēc veiksmīgas testēšanas klients ieviesa putuplasta polsterējuma risinājumu visās savās ražotnēs.

Todd Smith

 

"Antalis viedās pakošanas centrā strādājošajiem iepakojuma tehnologiem ir zināšanas un pieredze, lai radītu iepakojuma risinājumus no dažādiem materiāliem. Šis projekts ir lielisks piemērs tam, kā daudzkārt lietojams putuplasta iepakojums ir izdevīgs klientam un draudzīgs videi."


Todd Smith
Antalis Packaging tehnologs

 
cost logo

Izmaksu optimizācija

Putuplasta iepakojums mazina cauruļu bojājumu riskus pārvadāšanas laikā, kas pozitīvi ietekmē ražošanas grafikus.
 

 
efficiency

Laika ekonomija

Šis amortizācijas risinājums ir ātrāk un vieglāk lietojams, lai nostiprinātu metāla caurules.

 
environmental

Dabai draudzīgs

Tā kā putuplasta iepakojums ir atkārtoti lietojams un vieglāks, tas samazina resursus un CO2 ietekmi dabā.