Mūsu uzņēmums dibināts 1993. gada 2. jūlijā kā SIA Baltijas papīrs. Laika gaitā, mainoties īpašniekiem, vairākkārt mainījies arī uzņēmuma nosaukums - un šobrīd esam Antalis AS.

Kopš  2020. gada 22. jūlijā noslēdzoties darījuma procesam, papīra un materiālu izplatītājs “Kokusai Pulp & Paper Co., Ltd.” (“KPP”) iegādājās Antalis piederošās akcijas, kas piederēja uzņēmumam Sequana un Bpifrance Participations. Ar šo darījumu Antalis vēsturē tika atšķirta jauna lapppuse. Tas ir nozīmīgs solis mūsu sadarbībai ar esošajiem un topošajiem klientiem - jaunā struktūra ļāva mums stiprināt mūsu piedāvājumu klientiem un attiecības ar piegādātājiem visās biznesa nozarēs, izmantojot mūsu zināšanas, pieredzi, kā arī jaunās prasmes Āzijā starp mūsu uzņēmumiem. Ar pilnu preses relīzes tekstu varat iepazīties ŠEIT.

No nelielas firmas esam izauguši par Baltijā lielāko papīra vairumtirdzniecības uzņēmumu ar plašāko sortimentu četrās produktu grupās – papīri un materiāli birojam un poligrāfijai, vizuālās komunikācijas materiāli un higiēnas produkti veikaliem un risinājumi sabiedriskajām telpām.  2009. gadā izveidojām jaunu produktu grupu – Iepakojuma materiāli.

Mūsu sortiments ir nepārtrauktā attīstībā – sekojot līdzi tirgus tendencēm, cenšamies būt elastīgi un piedāvāt mūsu klientiem arvien jaunus un interesantākus produktus. Produktu sortimenta vidējais artikulu skaits sniedzas jau trijos tūkstošos – mūsu klientiem ir ko izvēlēties! Mūsu produktu klāstā ir pasaulē atzītu ražotāju populāri un kvalitatīvu produktu tēlu ieguvuši zīmoli – Data Copy, Pioneer, Image, Olin Design, Olin Origins, Olin Colours, Conqueror, Keyakolor, Curious, Nautilus, Galerie Art, Scandia 2000, Invercote, MetsaBoard, Winter,  Avery Graphics, Epson, Graphtec, Flexa, Katrin, Master'in u.c.

Laika gaitā, paplašinoties piedāvāto produktu klāstam, audzis arī mūsu klientu skaits – mums ir apmēram 1500 aktīvu klientu, kuri veic pasūtījumus vismaz reizi nedēļā. Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi – mēs priecājamies par mūsu klientu izaugsmi – laikam ritot, esam bijuši liecinieki, kā neliels uzņēmums pāraug akciju sabiedrībā, kā maza drukātava „iekaro” vietu tirgū un kā mūsu klientu iniciatīva un pieredze attaisnojas inovatīvos risinājumos un piedāvājumam tirgū.

Katrā mūsu produktu grupā ir savs pastāvīgo un ilggadējo sadarbības partneru  loks – Livonia Print, Veiters Korporācija, Jelgavas tipogrāfija, Alunds, Dardedze Hologrāfija, Adverts, Zemgus LB, ABI 2, Latsign, Digiprint, PNB Print, Green Print, Magnum NT u.c.

Mūsu klientiem cenšamies piedāvāt augstu servisa līmeni, pastāvīgi izglītojot firmas darbiniekus un izzinot klientu vajadzības. Mūsu klientu ērtībai esam izveidojuši vairākus pakalpojumus  - Baltijas paraugu servisu, Paraugiesējumu darbnīcu Dummy Works, Dizaina centru un Papīru un materiālu skolu.

Kvalitātes garantiju nodrošināšanai firmā izveidota Tehniskā servisa nodaļa, kas sniedz konsultācijas par produkciju un tās pareizu lietošanu, kā arī izskata visas klientu tehniskās pretenzijas.

Mūsu uzņēmums FSC® (Forest Stewardship Council®un PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) Piegādes ķēdes sertifikātus saņēma 2007. gada novembrī. Kopš 2010. gada augusta Antalis International sastāvā esam saņēmuši grupas (Multi-site) FSC Piegādes ķēdes sertifikātu un PEFC Piegādes ķēdes sertifikātu.

Vienmēr kustībā - ir mūsu sauklis, kurš visprecīzāk izsaka to, kādi esam mēs paši un kāds ir mūsu uzņēmums. Vienmēr kustībā - nozīmē nepārtraukti mainīties, pilnveidoties un meklēt arvien jaunus izaicinājumus. Tas nozīmē uzticēties, papildināt un cienīt vienam otru, lai kopā varētu šai kustībai ļauties, iekļauties tajā nemainīt kursu un raudzīties tikai uz priekšu!