Realizēti projekti, Uzņēmuma jaunumi, Notikumi, 2022, Vizuālā komunikācija, coala

Antalis Interior Design Award - atzinības balvas Latvijas projektiem

Esam pārliecināti, ka Latvijas interjera dizaina projekti, kuru realizācijā ir iesaistīti interjera un grafiskie dizaineri, arhitekti, projektu realizētāji un materiālu ražotāji, ir pelnījuši starptautisku atzinību. Mums ir ar ko lepoties! Lai pamudinātu pieteikt projektus konkursam, izsludinām divas veicināšanas balvas Latvijas projektiem.

847x400_AIDA.jpg (Web)

Oktobra sākumā tika izsludināts interjera dizaina konkurss Antalis Interior Design Award, kurā projektus 11 dažādās kategorijās vērtē starptautiska žūrijas komanda.

Konkursam tradicionāli ir arī speciālā "PUBLIC PRIZE" kategorija, kurā izteikt savu vērtējumu var ikviens! Konkursa projektu galerijā apskatāmi pirmie četri Latvijas projekti: "GIVEN JEWELRY STORES", "BIOR INSTITUTE, FOOD SAFETY, ANIMAL HEALTH AND ENVIRONMENT", "CISKDRILL BIKE MUSEUM" un "MEDIEVAL DANCE".  Novērtējiet un atbalstiet, balsojot.

Antalis Interior Design Award mājas lapa | Projektu galerija

 

Balvas, noteikumi, vērtēšana

 

Konkursa norises laikā rūpīgi sekosim Latvijas projektu pieteikumiem un informēsim par katra jauna projekta parādīšanos konkursam pieteikto projektu galerijā Antalis VisualCom A-Z un Antalis PrintArt&Design Facebook profilos.

Antalis Interior Design Award noslēgumā 2023. gada februāra sākumā apkoposim konkursam iesniegtos projektus no Latvijas un noteiksim uzvarētājus 2 kategorijās.

Uzvarētāju noteikšanai tiks izveidota Antalis žūrija, kuras sastāvā būs Antalis Produktu konsultantes Elīna Stepāne, Sabīne Baumane, Egija Pošeiko un Una Medne, kā arī mūsu kolēģi no Lietuvas, Igaunijas Somijas un Skandināvu valstīm.

Uzvarētāju noteikšanā iesaistīsim arī mūsu Facebook sekotāju armiju, kuras vērtējums dos papildus punktus katram projekta fināla vērtējumā.

 

Vairāk par balvām:

 

597x300_AIDA_1.jpg (AID_materilai)

 

 

Antalis Interior Design Awards noslēgumā, uzvarētāju šajā kategorijā noteiks Antalis Latvija izveidota žūrija, kurā aicināsim piedalīties Antalis Baltijas, Somijas un Skandināvu kolēģus, kā arī VisualCom A-Z Facebook lapas sekotājus.

Vērtēšanas kritēriji mūsdienīgs, atraktīvs dizains, kurš izceļ telpu, kuram tas radīts.

597x300_AIDA_2.jpg (AID_materilai)

 

 

597x300_AIDA_3.jpg (AID_materilai)

 

 

Antalis Interior Design Awards noslēgumā, uzvarētāju šajā kategorijā noteiks Antalis Latvija izveidotā žūrija.

Vērtēšanas kritēriji radošs, inovatīvs un pārliecinošs dažādo Coala zīmola interjera dizaina materiālu Coala Interior Film, Coal Windows Decor, Coala Air Board u.c. pielietojums.

 

 

 

 

BALVAS PROJEKTU PIETEICĒJIEM

Brauciens uz FESPA Global Print Expo 2023. gada maijā Minhenē kopā ar Antalis Vizuālās komunikācijas komandu.

Balvā iekļautas  lidojuma biļetes un viesnīcas apmaksa.

Nekavējieties pieteikt projektus konkursam!
Vēlam veiksmi!