Jaunumi, Iedvesmai, AIDA, Vizuālā komunikācija

Antalis Interior Design Award 2022

Ar prieku paziņojam, ka 2022. gada 1.oktobrī izsludināts jau trešais starptautiskais interjera dizaina konkurss – Antalis Interior Design Award. Konkursa mērķis iedvesmot interjera dizaina profesionāļus un, piedāvājot mūsdienīgus, unikālus materiālus un risinājumus, apliecināt Antalis spēju būt daļai no radošā procesa.

AIDA

Pirmiem Antalis Interior Design Award konkursi 2017. un 2019. gadā bija patiesi ļoti veiksmīgi, iesaistot gandrīz 800 iesniegtus projektus no vairāk nekā 29 valstīm, 61 000 apmeklētāju Antalis Interior Design Award tīmekļa vietnē un ievērojamu atpazīstamību plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos.

No 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 31. janvārim interjera dizaineri, arhitekti, drukātāji, projektu realizētāji un visi radošie cilvēki tiek aicināti iesniegt savus radītos interjera dizaina projektus, kuros izmantots vismaz viens Antalis sortimenta materiāls. Pēc projektu priekšatlases, skaistākie projekti tiks nodoti konkursa starptautiskās žūrijas vērtējumam, kuras sastāvā ir pieredzējuši nozares profesionāļi.   

Vienkārša un ātra reģistrēšanās tiešsaistē

Reģistrēšanās notiek tiešsaistē vietnē AntalisInteriorDesignAward.com no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 31. janvārim. Visi apstiprinātie projekti būs apskatāmi konkursam iesniegto darbu galerijā, piedāvājot plašākai auditorijai iepazīties ar konkursantu projektiem visa konkursa laikā.

Antalis Interior Design Award pamatā – uzdrīkstēšanās un radošums 

Konkurss ir īsta radošuma parāde, un tā mērķis ir atkal kļūt par platformu, lai veicinātu drosmi un radošumu, izmantojot projektus no visas Eiropas un ārpus tās. 

Antalis Interior Design Award galvenokārt ir paredzēts radošiem prātiem, kuri vēlas dot vaļu savām idejām, izpratnei par mūsdienīgu un funkcionālu interjera dizainu un, konceptam ideāli piemērotu materiālu izvēli.

 

Realizēti projekti

Sugamour

Miranda Design Solutions – Lithuania 

 

Konkursā tiks apbalvoti izcilākie jau realizētie vai iesāktie projekti no iepriekšējā konkursa beigām (2020. gada 1. februāris) līdz šī konkursa beigām (2023. gada 31. janvāris). Profesionāļi (arhitekti, dizaineri, drukātāji, reklāmdevēji) var sacensties vienā vai vairākās no piecām konkursa kategorijām: Hospitality (viesmīlība), Retail (mazumtirdzniecība), Office (birojs), Home (mājas) un Public building (sabiedriskā ēka).

 

Trīs speciālbalvas

Antalis Interior Design Award mērķis ir veicināt radošumu, izmantojot dažādus materiālus un risinājumus, kas atspoguļo pašreizējās tendences. Tādēļ ir radītas trīs jaunas balvas: "Special Interior Film Prize" un "Special Windows Film Prize”.

Pretendenti, kuru projektos izmantotas Coala dekoratīvās līmplēves sienām vai logiem, varēs pretendēt arī uz vienu vai abām šīm balvām. Turklāt, lai apmierinātu pieaugošo tirgus pieprasījumu pēc ilgtspējīgām alternatīvām un pārstrādājamiem materiāliem, Antalis piedāvā arī atbildīgus risinājumus.

Kandidāti, kas vēlas sacensties par "Special Sustainable Prize " balvu, var izmantot kādu no videi draudzīgiem materiāliem, kuri novērtēti ar vairāk nekā divām Antalis Green Star System zvaigznēm.

 

“Original Pattern” balva

Radīta visiem radošiem cilvēkiem (ilustratoriem un dizaineriem, vizuālajiem māksliniekiem, grafikas studentiem...), Original Pattern balvu saņems divi uzvarētāji. Katram uzvarētājam tiks piedāvāta radītā oriģinālā raksta druka uz viņa izvēlēta Coala materiāla, tādējādi materializēt konkursanta ideju. 

 

3D projekti – vizuālais koncepts “Kafejnīca”

Profesionāļiem un studentiem, kuriem nav iesniegts neviens pabeigts vai esošs projekts, Antalis piedāvā iespēju radīt 3D vizualizāciju, kurā izmantoti dažādi Coala materiāli.  Šī gada 3D projekta uzdevums – interjera risinājums kafejnīcai/ēdnīcai.

 

3D projects on a white model - Canteen

 

Antalis Interior Design Award 12 uzvarētāji tiks izsludināti 2023. gada martā un saņems savas trofejas prestižā apbalvošanas ceremonijā 30. martā Parīzē. Uzvarētāji un viņu projekti saņems plašu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos, konkursa mājaslapā, Antalis sociālajos medijos, Antalis mājaslapās, kā arī starptautiskās tirdzniecības izstādēs un klientu pasākumos Eiropā un ārpus tās.

 

Antalis Interior Design Award žūrija

Pēc visu iesniegto projektu priekšatlases, tos vērtēs konkursa starptautiskās žūrijas komanda  - 10 Eiropā atzīti interjera un dizaina nozares pārstāvji.

  • UK, Grant Dudson, Radošais direktors, @Chorus
  • Polija, Paweł Brodzik, Izpilddirektors, Tetris
  • Francija, Julien REIBELL, Izpilddirektors, Altavia Pallas 
  • Lietuva, Rūta Bužinskaite, Blank Page, līdzīpašniece, interjera dizainere, lektore
  • Vācija,  Corinna Kretschmar-Joehnk, JOI-Design Innenarchitekten dibinātāja un līdzīpašniece
  • Ungārija, Andrea Hegedűs,Budapeštas Metropolitēna universitātes profesors, radošais direktors, tekstila un audumu dizaineris
  • Rumānija, Laura Pietrusel, Interjera arhitekte un Antalis Interior Design Award 2020 balvas ieguvēja
  • Norvēģija, Linda Steen, AS Scenario interiørarkitekter MNIL dibinātāja un izpilddirektore
  • Čehija, Radek Váňa, arhitektūras žurnāla ARCHIZOOM redaktors
  • Starptautiski, Bittor Sanchez-MonasterioACCOR HOTELS globālās Dizaina Ekonomikas & Vidēja Mēroga zīmolu viceprezidents