Produkti un padomi, Jaunumi, Notikumi, Vizuālā komunikācija

Antalis iniciatīva "The Wrap & Remix by Antalis"

30 janv. 2024 —
Drukāt
WRAP&REMIX-NEWS-BANNER.png

Vadošais lielformāta drukas materiālu izplatītājs Antalis izsludina Eiropā vēl nebijušu automašīnu dekorēšanas konkursu: "The Wrap & Remix by Antalis" kurš notiks no 2024. gada februāra līdz jūnijam!

Vadošais lielformāta drukas materiālu izplatītājs Antalis izsludina Eiropā vēl nebijušu automašīnu dekorēšanas konkursu: "The Wrap & Remix by Antalis" kurš notiks no 2024. gada februāra līdz jūnijam!

Tā ir iespēja mūsu klientiem iegūt vērtīgas balvas, izmantojot Antalis piedāvātos produktus transporta līdzekļu aplīmēšanā. Šo lielisko vizuālās reklāmas veidu izmanto gan privātpersonas, kas vēlas personalizēt savus transportlīdzekļus, gan uzņēmumu transporta parki, kas vēlas būt pamanāmi  – piegādes auto, taksometri, autobusi, vilcieni, lidmašīnas u.c.

 

Antalis vēlas attīstīt un aktīvi atbalstīt automašīnu aplīmēšanu, palīdzēt klientiem un gala lietotājiem. 

 

Konkursa mērķis ir apbalvot Antalis klientu lojalitāti, piedāvājot neticamas un atraktīvas balvas. Konkursa dalībniekiem būs iespēja cīnīties par galveno balvu – 1965. gada auto – Ford Mustang 350GT Shelby Clone, kā arī 99 citām pārsteidzošām balvām, sākot no Formula 1 Moncas Grand Prix apmeklējuma VIP paketes 2 personām, retro stila dāvanām un beidzot ar ikdienā noderīgiem instrumentiem. Konkursa 5 mēnešu laikā dalībnieku starpā tiks izspēlētas arī iknedēļas un ikmēneša izlozes ar foršām balvām, piemēram, Ford Mustang 350T Miniature vai Monster Shop Jukebox.

Piedalīties ir pavisam viegli!

Viss, kas nepieciešams, ir reģistrēties www.wrapandremixbyantalis.com mājaslapā un iegūt pirmos 30 starta punktus. Turpmāk par katru 10€ Avery vai Arlon produktu pirkumu (produktu tabula pieejama konkursa mājas lapā) saņemsiet 1 punktu savā konkursa punktu krātuvē. Pateicoties katra mēneša sākumā izsludinātajiem īpašajiem piedāvājumiem, jums būs iespēja sakrātos punktus palielināt. Laimīgais Ford Mustang uzvarētājs tiks izlozēts no pirmajiem 100 vairāk punktus ieguvušajiem dalībniekiem 2024. gada 12. jūlijā, tiešraidē Facebook.

 

Dalībnieki no Latvijas konkursā var krāt punktus no Antalis Latvija sortimentā esošo zīmolu – Avery un Arlon produktu pirkumiem. 

 

Lai veiksmīgs starts un iepriecinošs “Wrap&Remix by Antalis” finišs 12. jūlijā!