Jaunumi, Vizuālā komunikācija

VisualCom Jaunumi - Novembris'23

02 nov. 2023 —
Drukāt

Antalis Vizuālās komunikācijas materiālu un iekārtu sortimentā ir simtiem produktu. Vēlamies iepazīstināt mūsu jaunumiem, kā arī atgādināt par Coala Challenge Me iniciatīvu un iespēju pasūtīt bezmaksas Coala materiālu A4 paraugus.

Antalis Vizuālās komunikācijas materiālu un iekārtu sortimentā ir simtiem produktu. Vēlamies iepazīstināt mūsu jaunumiem, kā arī atgādināt par Coala Challenge Me iniciatīvu un iespēju pasūtīt bezmaksas Coala materiālu A4 paraugus.

Vizuālās komunikācijas materiāli, iekārtas un paraugi

590x400_VisualCom-2.jpg (590x400_VisualCom)

Coala Poster Premium

Ideāli piemērots komerciālai plakātu drukāšanai, ja drukas mērķis ir spilgtas krāsas.

Satīna matētā apdare novērš atspīdumus. Lielformāta digitālai drukai, 150 un 200 g/m².

590x400_VisualCom-1.jpg (590x400_VisualCom)

Arlon PCC 30 krāsās!

Jūsu izvēlei  Arlon Premium Color Change lietās plēves ar FLITE Technology® 30 mūsdienīgās krāsās. Ar spīdīgu, matētu un pusmatētu virsmu, tostarp arī ar alumīnija un metāla efektiem.  

590x400_VisualCom-3.jpg (590x400_VisualCom)

Coala Paper Stick R

FSC® sertificēts, videi draudzīgs 180 g/m² balts pusmatēts papīrs ar daļēji noturīgu (semi-permanent) ūdens bāzes akrila līmi. Izcila druka. Nesatur  PVH.  

Piedāvājam iespēju pasūtīt nedrukātus Coala materiālu paraugus DIN-A4 formātā. Pakalpojums mūsu klientiem ir bez maksas un ietver vienu paraugu katrai kvalitātei, bet ne vairāk kā 5 paraugus vienā pasūtījumā. 

 

 

590x400_VisualCom-4.jpg (590x400_VisualCom)

Epson jaunais SureColor F2200 piedāvā hibrīda risinājumu tiešai apģērbu apdrukai (DTG) un tiešai plēves apdrukai (DTFilm) - printeri, drukas galviņu, tintes un programmatūru.

Izbaudiet paaugstinātu produktivitāti un satriecošus rezultātus izmantojot jaunākos DTG un DTFilm tehnoloģiju sasniegumus. SC-F2200 apvieno labāko no abām pasaulēm, lai palīdzētu jums izmantot katru iespēju.

 

 

 

Kompakts dizains

SureColor F2200 ir kompakta, plakana augšdaļa, kas ļaujot to viegli uzstādīt šaurākās vietās un mazākā laukumā, tādējādi nodrošinot labāku mērogošanu, izmantojot vairākas ierīces.

Uzlabota lietojamība

Novatoriskas tehnoloģijas, piemēram, automātiska drukas galviņas apkope un uzlabota apdrukājamā materiāla spriegojuma kontrole, palielina ražošanas jaudu un samazina dārgo dīkstāvi. SureColor F2200 ir 4,3 collu skārienekrāns, caurspīdīgs vāks un iekšējais apgaismojums, kas ļauj operatoram pārbaudīt drukāšanas statusu.

Apkope un atbalsts

Piedāvājam 1 gada standarta garantiju, kā arī dažādas paplašinātas servisa iespējas atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Vairāk uzziniet sazinoties ar mūsu Iekārtu ekspertu Māri Semenoviču, +371 26 645 734. 

VIEGLA LAMINĒŠANA, LIELISKI REZULTĀTI

  • Uzticama un viegli lietojama kompakta iekārta kvalitatīviem rezultātiem bez gaisa burbuļiem
  • Aukstā laminēšana ar apsildāmu augšējo rullīti (telpa T 60°C - 140°F)
  • Uzticams laminētājs, kas aprīkots ar augšējo karstuma rulli, pneimatisko pacelšanu un veltņa nolaišanu
  • Komplektā gaisa kompresors
  • CE sertifikācija drošai darba videi – to nodrošina fotoelements un avārijas poga

 

590x400_VisualCom-5.jpg (590x400_VisualCom)

XPRO karstuma laminators LM160 X – rentabla iekārta, kas nodrošina teicamu galarezultātu, palielina ražošanas produktivitāti, vienmēr garantējot augsta līmeņa veiktspēju.