Vizuālā komunikācija, coala, Jaunumi

Coala Coversafe™ - revolucionāra plēve aizsardzībai pret mikrobiem

13 okt. 2020 — Coala Coversafe
Drukāt
coversafe-intro-landing.jpg

Antalis laiž klajā Coala Coversafe ™ jaunu un unikāli inovatīvu laminēšanas plēvi, kas aizsargā virsmas pret vīrusiem un baktērijām.

Antalis laiž klajā Coala Coversafe ™ jaunu un unikāli inovatīvu laminēšanas plēvi, kas aizsargā virsmas pret vīrusiem un baktērijām.

Šajā sarežģītajā pandēmijas kontekstā Antalis saviem klientiem piedāvā unikālus risinājumus, kā dzīvot un strādāt drošākā vidē. Coala Coversafe ™ ierobežo vīrusu un baktēriju izplatīšanos uz virsmām par 99,99% un aizsargā katru cilvēku. Coala Coversafe ™ filmā integrēto dabisko pretmikrobu tehnoloģiju (integrējot minerālu keramikas mikrolodītes) izstrādāja Pylote. Gergonne Industrie ir Coala Coversafe™ pašlīmējošo tehnoloģiju ražotājs, kas izmantojis šo tehnoloģiju produkta radīšanā.

 

Izmantojot minerālu keramikas inovatīvās tehnoloģiskās īpašības, Coala Coversafe™ piedāvā visu diennakti trīskāršu aizsardzību pret vīrusiem (ieskaitot koronavīrusus 229E un SARS-COV2, sezonālo gripu, gastroenterītu ...), baktērijām, pelējumu. Plāna, caurspīdīga un matēta šī diskrētā aizsargājošā pašlīmējošā plēve ir pilnīgi dabiska un bioloģiski saderīga, tāpēc nerada draudus saskarei ar ādu vai pārtiku, ļaujot to uzstādīt dažādās vietās, tostarp ēdināšanas vietās un uz daudzām citām virsmām.

 

Coala Coversafe ™ ir vienkāršs risinājums, lai samazinātu vīrusu un baktēriju pārnešanas risku, ir viegli pielietojams, viegli noņemams un rentabls salīdzinājumā ar šķidruma dezinfekciju.