Vai jums nepieciešama iedvesma nākamās izstādes dizainam? Kā jūs varat pārliecināties, ka jūsu stends piesaista apmeklētāju uzmanību?

Vai jums nepieciešama iedvesma nākamās izstādes dizainam? Kā jūs varat pārliecināties, ka jūsu stends piesaista apmeklētāju uzmanību?

Esiet pamanāmi no tālienes

Viens no vissvarīgākajiem izstādes aspektiem ir uztvere. Radiet efektīvu un uzmanību piesaistošu vizuālo komunikāciju, kura liks izstādes apmeklējiem apmeklēt jūsu stendu kā pirmo. Jums ir tikai viena iespēja tieši šobrīd un tagad! Sazinieties ar grafiskiem risinājumiem un ar pēc iespējas mazāk teksta. Uzskatiet to par aicinājumu uz rīcību.

img-graphic-builds-1.jpg

Izstādes stenda realizācijai grupas uzņēmumiem

Mūsdienās iekārto stenda elementu forma vairs nav tikai aplis vai taisnstūris. Spriegojuma audums var izstiepties pāri rāmjiem, kas izliecas vai strauji pagriežas, radot drosmīgas, ģeometriskas formas. Lai gan uz āru izvirzītas reklāmas ārpuse visbiežāk identificē jūsu zīmolu, zīmes iekšpusi vai apakšpusi var izmantot mārketinga ziņojumiem. Coala Textile Strech ir ideāls tekstilmateriāls, lai izveidotu oriģinālu un pārsteidzošu reklāmas stendu, kas labi pamanāms jau ienākot izstādes paviljonā.

Cits veids, kā piesaistīt uzmanību no attāluma, ir Coala Baclit materiālu izmantošana gaismas paneļos īpaša izgaismojuma efektam. Perfekti piemērots grafiskais dizains aizmugures apgaismojumam piesaista uzmanību, palīdzot ātri un skaidri sazināties. Materiāls ir pilnībā pielāgojams, viegli apstrādājams un izmantojams, viegls, viegli montējams un transportējams.

Vai jūs dodat priekšroku plēvei vai tekstilmateriāliem?

Coala sortimentā atradīsiet abu veidu materiālus, lai maksimāli pievērstu uzmanību displejiem. Lai iegūtu vislabāko attēla kvalitāti, izvēlieties Coala Textile Backlite City vai Coala Backlit materiālus.

img-graphic-builds-2.jpg

Radiet paši īpašu noskaņu

Konferenču organizēšana stendā ir vienkāršs veids, kā palielināt interesi - izveidojiet siltu, intīmu telpu jūsu auditorijai. Izmantojiet televizora ekrānu pie sienas un ērtus sēžammaisus uz grīdas.

img-graphic-builds-3.jpgRealizācija: Exhibit

Parūpējaties ar trokšņu slāpēšanu

Neaizmirstiet uz konferences sienas uzklāt akustisko tekstilu. Skaņu absorbējošā Coala Textile Sound Touch un Coala Textile Sound līnija palīdz slāpēt troksni apkārt stendam un nodrošina produktīvu vidi.

img-graphic-builds-7.jpgCoala Textile  Sound Touch

Radiet unikālus, neatkārtojamus stendus

Vizuālā pievilcība ir atslēga, lai apmeklētājiem nodrošinātu neaizmirstamu pieredzi. Digitālās drukas tehnoloģija, kas saistīta ar liela formāta apdrukājamo materiālu, ļauj izveidot iespaidīgu, unikālu un izmaksās izdevīgus risinājumus. Rādiet savu redzējumu, domājiet savādāk un noformējiet Telpu, kas raksturo tieši jūs.

Coala materiālu klāsts ir visi nepieciešamie materiāli, lai realizētu jūsu idejas - grīdas, sienu uzlīmes, gaismas paneļus un stendus, tekstila karogus, reklāmvairogus, skaņu absorbējošus paneļus, fotokvalitātes plakātus un tapetes, tekstilmateriāli, tapetes, pašlīmējosas plēves interjera dizainam, lokšņu, putuplasta, putuplastikāta un alumīnija kompozītmateriālu loksnes.

Un kā lielisks papildinājums Coala materiāliem ir Coala System stendu risinājumi, kas izstrādāti, lai palīdzētu ātri, kvalitatīvi radīt telpu – sienas, info-letes, galdus, rāmjus, gaismas kastes, baneru stiprinājumus.
 

img-graphic-builds-8.jpg