Iepakojums, Iedvesmai

Kā optimizēt iepakojuma ražotni, lai pilnībā izmantotu iepakošanas līnijas potenciālu?

01 aug. 2019 — Iepakojums, Projekta apraksts, Iepakojuma ražotne, Iepakojuma līnija
Drukāt
Optimise a packaging plant

Vadošs pārtikas mazumtirdzniecības grupas dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums meklēja jaunus veidus, kā optimizēt savu iepakojuma ražotni, izmantot visu iesaiņošanas līnijas potenciālu, saglabājot katru dienu nosūtīto 2000 palešu drošību.

Vadošs pārtikas mazumtirdzniecības grupas dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums meklēja jaunus veidus, kā optimizēt savu iepakojuma ražotni, izmantot visu iesaiņošanas līnijas potenciālu, saglabājot katru dienu nosūtīto 2000 palešu drošību.

Klienta izaicinājums

Ražotne tika paplašināta 2012. gadā ar divām pilnībā automātiskām rotējošām roku mašīnām un preču ārējo noliktavu. Alternatīvu trūkuma dēļ līnijas bija jāturpina darbināt ar iepriekš izmantoto plēvi.

blog-N7-expert.jpg

Tādējādi kravas vienību nostiprināšana joprojām tika garantēta, taču jaunās mašīnu tehnoloģijas potenciāls vēl nebija pilnībā izsmelts. Plēves gada patēriņš bija iespaidīgs 212 tonnas.

Antalis piedāvātais risinājums

Tika pārbaudīta un kā minimālā prasība definēta esošā kravas vienības nostiprināšanas kvalitāte. Sistēmas optimizēja mūsu produktu vadītājs, veicot plašas pārbaudes un pielāgojumus lai nodrošinātu perfektu mijiedarbību starp klienta produktu, jauno plēvi un mašīnu tehnoloģiju. 

Plēves patēriņu vienā paletē tādējādi varēja samazināt no 340g līdz 200g. Tajā pašā laikā kravas vienības nostiprināšana faktiski uzlabojās, savukārt procesa uzticamība palika optimāli garantēta. Tā rezultātā, ticiet vai nē, gada pieprasījums pēc filmas tika samazināts par 88 tonnām.

Process

  • Sākotnējā diskusija ar klientu un prasību definēšana (piemēram, jāgarantē kravas vienības nostiprināšana)
  • Plaši aprīkojuma, iekārtu testi (dažādi mašīnas iestatījumi, dažādas plēves utt.)
  • Labākā risinājuma prezentācija un tādējādi projekta pabeigšana

Advantages

blog-N6-3.jpg

CENAS SAMAZINĀJUMS

Sakarā ar vairāk izmantojamo metru daudzumu vienā rullī un ievērojamu filmas patēriņa samazinājumu uz paletes izmaksas tika samazinātas par 38% (vairāk nekā EUR 150 000,00).

blog-N6-4.jpg

TELPAS TAUPĪŠANA

Izmantojot plānāku plēvi un vairāk izmantojamus metrus uz ruļļu, ir mazāk ruļļu maiņas un ievērojami samazinās uzglabāšanas vieta.

blog-N6-5.jpg

DRAUDZĪGS VIDEI

Samazinot plēves patēriņu par 40%, CO2 emisija tika samazināta par aptuveni 205 tonnām gadā.

Pakalpojumi radīti jums

Smart Consult

Mēs palīdzēsim jums optimizēt izmaksas un ieteiksim labākos risinājumus iepakošanas procesa efektivitātei.

Ekspertu konsultācijas

Ekspertu konsultācijas - palīgmateriālu samazināšana, pareizi uzstādot mašīnas.

Load Consult

Ekspertu konsultācija - kravas vienības drošības garantija.

Saistošie raksti