Jaunumi, Jaunumi, press-releases

Antalis turpina paplašināt savu starptautisko uzņēmējdarbību, veicot uzņēmuma «Tecnoprimaf» iegādi Itālijā

01 febr. 2024 — Jaunumi, Preses relīze
Drukāt
Banner-home-antalis.jpg

Antalis ir iegādājies Itālijas vairumtirdzniecības iepakojuma uzņēmumu «Tecnoprimaf», kas ir līderis personalizēta un pēc pasūtījuma izgatavota, unikāla iepakojuma jomā. Ar konsolidēto apgrozījumu 26 miljoni eiro 2023. gadā un kopumā 80 darbiniekiem «Tecnoprimaf» darbojas piecās ražotnēs Itālijā ar galveno mītni Modenas pilsētā.

Antalis ir iegādājies Itālijas vairumtirdzniecības iepakojuma uzņēmumu «Tecnoprimaf», kas ir līderis personalizēta un pēc pasūtījuma izgatavota, unikāla iepakojuma jomā. Ar konsolidēto apgrozījumu 26 miljoni eiro 2023. gadā un kopumā 80 darbiniekiem «Tecnoprimaf» darbojas piecās ražotnēs Itālijā ar galveno mītni Modenas pilsētā.

1988. gadā dibinātais uzņēmums «Tecnoprimaf» specializējas rūpnieciskā iepakojuma konstruktīvi aizsargājošu risinājumu projektēšanā un ražošanā. Tas jau vairāk nekā 30 gadus attīsta un pilnveido unikālas un specifiskas zināšanas dažādās nozarēs, koncentrējoties uz koksnes un pretkorozijas iepakojuma risinājumiem ar savu labi zināmo zīmolu VCI Force. Pateicoties šai iegādei, Antalis kļūst par tirgus līderi pēc pasūtījuma izgatavoto iepakojuma risinājumu jomā Itālijas tirgū.

 

Antalis, kas jau ir labi zināms un stabils tirgus dalībnieks Eiropā, turpina paplašināt savu klātbūtni iepakojuma tirgū visā pasaulē, pēc tam, kad 2024.  gada sākumā tika iegādāts Portugāles tirgus līderis 100 Metros, kam sekoja saistoša līguma parakstīšana par Pakella grupas iegādi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

Komentējot iegādi, Antalis izpilddirektors Hervé Poncin sacīja: "Tecnoprimaf iegāde ir fantastiska iespēja. Tecnoprimaf jau šobrīd piegādā papildu produktus dažiem mūsu klientiem. Apvienojot mūsu divu Itālijas uzņēmumu piedāvājumu, mēs paplašinām savu piedāvājumu mūsu stratēģiskajiem klientiem. Koksnes pārstrāde ir būtiska, lai iekļūtu noteiktos tirgos, un tam vajadzīgas īpašas zināšanas un aprīkojums. Tas pats attiecas uz pretkorozijas / VCI risinājumiem."

 

"Pievienojoties Antalis, Tecnoprimaf varēsim pilnveidot savu produktu portfeli un turpināt attīstību Eiropā, pateicoties paplašinātam produktu klāstam un jauniem starptautiskiem klientiem," piebilda Roberto Amadori, Tecnoprimaf izpilddirektors.

PAR ANTALIS

Antalis ir KPP Group Holdings Co., Ltd. pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kas ir pasaules līderis papīru, iepakojuma un vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā, kura galvenā mītne atrodas Japānā, akcijas tiek kotētas Tokijas fondu biržā (ISIN JP3293350009) ar JPY 659,1 miljardu (apm. 4,3 miljardi eiro) apgrozījumu. 2023. gadā. Eiropā un Latīņamerikā Antalis ir vadošais B2B produktu un pakalpojumu izplatītājs papīru un rūpnieciskā iepakojuma segmentos, un otrais vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā. Antalis galvenā mītne atrodas Parīzē, Francijā, kopumā pārstāvniecības ir 31 valstī, apkalpojot vairāk nekā 100 000  klientu ar 4000 darbinieku komandu un moderniem e-komercijas risinājumiem. Antalis ir 105 noliktavas, ražošanas centri, vērsti uz ekoloģisko atbildību sniedzot pasaules līmeņa pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par mums un jaunākajām ziņām vietnē www.antalis.com un esiet aicināti sekot Antalis platformām : 

LinkedIn,  Facebook  un YouTube.

 

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar: giedrius.mikalajunas@antalis.com .