Jaunumi

Uzņēmums Antalis iegādājies «100 METROS»

05 janv. 2024 — Jaunumi, Preses relīze
Drukāt
Banner-home-antalis.jpg

Paplašinoties, uzņēmums Antalis ir iegādājies vadošo rūpnieciskā iepakojuma izplatītāju Portugālē - uzņēmumu «100 METROS» .

Paplašinoties, uzņēmums Antalis ir iegādājies vadošo rūpnieciskā iepakojuma izplatītāju Portugālē - uzņēmumu «100 METROS» .

Antalis ir iegādājies Portugāles uzņēmumu «100 METROS» – Soluções de Embalagem, Unipessoal, Lda, kas ir līderis iepakojuma produktu izplatīšanā Portugālē ar specializāciju individuālu iepakojuma risinājumu un materiālu  izstrādē un izplatīšanā. Ar konsolidēto apgrozījumu 13 miljonu eiro apmērā 2023. gadā un 80 darbiniekiem «100 METROS» darbojas Pacos Ferreira (Porto reģions) un Lisabonas reģionā.

 

Uzņēmums «100 METROS» dibināts 2000. gadā, tas izceļas ar personalizēta un individuāla rūpnieciskā iepakojuma risinājumu izstrādi un pārveidošanu. Kartons,  plēve, dažādi amortizācijas un triecienus absorbējoši materiāli un risinājumi ir galvenie uzņēmuma biznesa elementi. Uzņēmums lepojas arī ar savu specializētās ražotnes darbību, kas veido ievērojamu daļu no pārdošanas apjoma. Vairāk nekā 20 gadus uzņēmums ir attīstījis unikālas un specifiskas zināšanas vairākās jomās - īpaši autobūves un keramikas apstrādes nozarēs.

 

Antalis, kas jau ir labi pazīstams un plaši pārstāvēts Eiropā, turpina paplašināt savu darbību Ibērijas iepakojuma tirgū,  pievienojot «100 METROS» saviem nesenajiem «Cohal», «Garalmi» un «Gosuma» pirkumiem Spānijā.

 

Komentējot uzņēmuma iegādi, Antalis izpilddirektors Hervé Poncin, sacīja: "«100 METROS» ir lielisks ieguvums un  iespēja, pateicoties uzņēmuma specifikai, unikālām zināšanām un prasmēm personalizētu iepakojuma risinājumu izstrādē. Kā vadošais iepakojuma izplatītājs, Antalis mērķis ir stiprināt savu klātbūtni pasaulē, klientiem piedāvājot labākos produktus, pakalpojumus un risinājumus."

 

"Pievienojoties Antalis, uzņēmums «100 METROS» varēs paplašināt savu produktu un klientu portfeli un turpināt attīstību Eiropā, pateicoties lielajam produktu klāstam un jauniem starptautiskiem klientiem," piebilda Duarte Manuel Barros Dias, «100 METROS» dibinātājs un prezidents.

 

PAR ANTALIS

Antalis ir KPP Group Holdings Co., Ltd. pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kas ir pasaules līderis papīru, iepakojuma un vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanas jomā, kura galvenā mītne atrodas Japānā, akcijas tiek kotētas Tokijas fondu biržā (ISIN JP3293350009) ar JPY 659,1 miljardu (apm. 4,3 miljardi eiro) apgrozījumu. 2023. gadā. Eiropā un Latīņamerikā Antalis ir vadošais B2B produktu un pakalpojumu izplatītājs papīru un rūpnieciskā iepakojuma segmentos, un otrais vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā. Antalis galvenā mītne atrodas Parīzē, Francijā, kopumā pārstāvniecības 31 valstī, apkalpojot vairāk nekā 100 000  klientu ar 4000 darbinieku komandu un moderniem e-komercijas risinājumiem. Antalis 105 noliktavas, ražošanas centri, vērsti uz ekoloģisko atbildību sniedzot pasaules līmeņa pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par mums un jaunākajām ziņām vietnē www.antalis.com un esiet aicināti sekot Antalis platformām : 

LinkedIn,  Facebook  un YouTube.

 

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar: giedrius.mikalajunas@antalis.com .