Jaunumi

Uzņēmums Antalis iegādājies Lovepac grupu

07 aug. 2023 — Jaunumi, Preses relīze
Drukāt
Banner-home-antalis.jpg

Antalis ir iegādājies Lovepac grupu Kanādā un Meksikā, kas ir tirgus līderis individualizētu un specializētu iepakojumu risinājumu izstrādāšanā un ražošanā.

Antalis ir iegādājies Lovepac grupu Kanādā un Meksikā, kas ir tirgus līderis individualizētu un specializētu iepakojumu risinājumu izstrādāšanā un ražošanā.

Antalis ir iegādājies Lovepac Group - Kanādas tirgus līderi, kas specializējas individualizētu un specializētu iepakojumu risinājumu izstrādāšanā un ražošanā.

Ar konsolidēto apgrozījumu 14,7 miljonu ASV dolāru (10,1 miljona eiro) apmērā un 73 darbiniekiem 2022. gadā Lovepac grupai ir divas atrašanās vietas Kvebekā, Kanādā (Monreālā un Courcelles) un viena Meksikā (Gvadalaharā).

Lovepac tika izveidots 2002. gadā, veiksmīgi  ieviešot vērā ņemamus un pasaulē atzītus jauninājumus ekskluzīvu rūpniecisko iepakojumu (gofrētā kartona, aizsargājošo putu, ekskluzīvu koka kastu un palešu) projektēšanā un ražošanā. Vairāk kā 20 gadus uzņēmums attīstījis unikālas un specifiskas zināšanas un prasmes aeronautikas, farmācijas, medicīnas, pārtikas un augsto tehnoloģiju nozarēs.

Antalis, kas jau šobrīd ir stabils tirgus spēlētājs Latīņamerikā, turpina paplašināties Ziemeļamerikas iepakojuma tirgū. Pirms dažiem mēnešiem, uzreiz pēc Gosuma  iegādes Spānijā, Lovepac   Group tika iegādāts kā otrs 2023. gada iepakojuma grupas pirkums, pievienojoties 2022. gada  BB Pack Group iegādei Vācijā un  Cohal Group Spānijā.

Komentējot šo iegādi, Hervé Poncin, Antalis izpilddirektors, sacīja: "Lovepac iegāde ir lieliska iespēja uzņēmumam Antalis ienākt Ziemeļamerikas tirgū ar turpmāku attīstības potenciālu Kanādā, Meksikā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Kā iepakojuma izplatīšanas līderis Antalis,  KPP grupas biedrs, cenšas pastiprināt savu klātbūtni  visā pasaulē, lai saviem klientiem piedāvātu labākos produktus un pakalpojumus."

"Pievienojoties Antalis, Lovepac varēs paplašināt savu produktu portfeli un turpināt attīstību Ziemeļamerikā, pateicoties paplašinātam produktu sortimentam un jauniem starptautiskiem klientiem," piebilda Rob Sibthorpe, Lovepac prezidents un dibinātājs.

 

PAR ANTALIS

Antalis ir KPP Group Holdings Co., Ltd. pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kas ir pasaules līderis papīru, iepakojuma un vizuālās komunikācijas izplatīšanas jomā, kura galvenā mītne atrodas Japānā , akcijas tiek kotētas Tokijas fondu biržā (ISIN JP3293350009) ar JPY 659,1 miljardu (apm. 4,3 miljardi eiro) apgrozījumu. 2023. gadā. Eiropā un Latīņamerikā Antalis ir vadošais B2B produktu un pakalpojumu izplatītājs papīru un rūpnieciskajā iepakojumā, un otrais vizuālās komunikācijas mediju izplatīšanā. Antalis galvenā mītne atrodas Parīzē, Francijā, kopumā pārstāvēta 29 valstīs, apkalpojot vairāk nekā 90 000 klientu ar 3,800 darbinieku komandu un revolucionāriem e-komercijas risinājumiem. Antalis 60 izplatīšanas centri, vērsti uz ekoloģisko atbildību, sniedzot pasaules klases pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par mums un jaunākajām ziņām vietnē www.antalis.com un esiet aicināti sekot Antalis platformām : LinkedIn,  Instagram, Facebook  un YouTube.

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar: giedrius.mikalajunas@antalis.com .