Uzņēmuma jaunumi, Notikumi, 2022

Antalis Loģistikas centra paplašināšanas projekts

04 jūl. 2022 —
Drukāt
847x400_Antalis_LOgistic.jpg

Ar laika kapsulas iemūrēšanu svinīgi atklāts “Capital Mill” īstenotais Antalis AS Loģistikas centra paplašināšanas projekts. Pasākumā piedalījās gan pašvaldības, gan būvnieka un attīstītāja pārstāvji, atzīmējot ievērojamo noliktavas paplašināšanu, novērtējot ēkas ilgtspēju un vēlot veiksmi projekta īstenošanā.

Ar laika kapsulas iemūrēšanu svinīgi atklāts “Capital Mill” īstenotais Antalis AS Loģistikas centra paplašināšanas projekts. Pasākumā piedalījās gan pašvaldības, gan būvnieka un attīstītāja pārstāvji, atzīmējot ievērojamo noliktavas paplašināšanu, novērtējot ēkas ilgtspēju un vēlot veiksmi projekta īstenošanā.

Sadarbībā ar attīstītāju un investoru “Capital Mill” 16. jūnijā Ropažu novada Stopiņu pagastā norisinājās atklāšanas svētki AS “Antalis” Loģistikas centra paplašināšanas projektam. Pasākumā piedalījās gan pašvaldības, gan būvnieka un attīstītāja pārstāvji, atzīmējot ievērojamo noliktavas paplašināšanu, novērtējot ēkas ilgtspēju un tās pamatos iemūrējot laika kapsulu nākamajām paaudzēm.

Projekta investors un attīstītājs “Capital Mill” ir igauņu ieguldījumu uzņēmums, kas veic investīcijas komerciālā nekustamā īpašuma iegādē Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmums pārvalda vairākus Baltijas projektus, kuru kopējā aktīvu vērtība ir aptuveni 450 miljoni EUR. Kopš 2017. gada Latvijas tirgū ir ieguldīts vairāk nekā 51 miljons eiro.“Capital Mill” nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs Valdis Silnieks norāda, ka ““Antalis” ir ambiciozs, stabils un augošs uzņēmums, tādēļ esam priecīgi attīstīt pašreizējo noliktavas paplašināšanu un nodrošināt mūsu nomnieku ar mūsdienu prasībām atbilstošiem risinājumiem.”

“Antalis” Latvijā darbojas jau 29 gadus. Uzņēmuma komandā šobrīd ir 70 darbinieki, kuri nodrošina darbību piecās nozarēs – papīri, materiāli poligrāfijai un birojam, higiēnas produkti un risinājumi sabiedriskajām telpām, vizuālās komunikācijas materiāli un iekārtas, kā arī produkti, materiāli, iekārtas un risinājumi iepakojumam. Uzņēmums laika gaitā ir pilnveidojies un vienmēr cenšas būt soli priekšā klientu un sadarbības partneru gaidām, tādēļ Loģistikas centra paplašināšana ir nākamais uzņēmuma un attīstītāja “Capital Mill” izlolotais solis, kurš pavērs jaunas iespējas produkta sortimenta paplašināšanā un pieejamībā klientiem, it īpaši perspektīvajā iepakojuma produktu, materiālu un risinājumu jomā. Loģistikas centra noliktavu kopējā platība būs iespaidīga – 10000 m², ko nodrošinās papildus iegūtie 3300 m².

“Esam gandarīti, ka “Antalis” jau vairāk nekā 20 gadus savu darbību veic Stopiņu pagastā un turpina stabilu izaugsmi un attīstību. Katra uzņēmuma attīstība ir pievienotā vērtība novadam un mūsu iedzīvotājiem, nodrošinot darba vietas, turklāt uzņēmums ir sociāli atbildīgs un ir pašvaldības ilggadējs sadarbības partneris – mūs visus priecē uzņēmuma 20 gadu jubilejā stādītie ozoli Līgo parkā, ir bijusi laba sadarbība ar Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolu dažādu projektu realizēšanā. Par to mēs esam ļoti pateicīgi un vēlam turpināt stabilu un ilgtspējīgu izaugsmi!” pauž Vita Paulāne, Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja.

Projekta atklāšanas pasākumā piedalījās arī ēkas būvnieks “Mitt&Perlebach”, kuram šis ir pirmais projekts Latvijā sadarbībā ar “Capital Mill”. “Jau kādu laiku esam strādājuši pie šī jaunā un modernā noliktavas projekta, un esmu patiesi gandarīts par būvniecības sākumu. Ēkas projektēšanas posmā mūsu sadarbība ar “Capital Mill” ir bijusi ļoti raita un profesionāla, un ticu, ka tas turpināsies arī ēkas būvniecības laikā. Neskatoties uz to, ka būvniecības tirgū joprojām valda neskaidrība, esmu pārliecināts, ka izpildīsim visas saistības un nodosim ēku Pasūtītājam saskaņā ar paredzēto grafiku,” skaidro “Mitt&Perlebach” vadītājs Latvijā Allans Mahkvejs (Allan Mahkvei).

Loģistikas centra paplašināšanas projektam piešķirts arī BREEAM ("Building Research Establishment Environmental Assessement Method") sertifikāts projektēšanas stadijai. Prestižā atzinība apliecina ēkas atbilstību augstākiem energoefektivitātes un ilgtspējības standartiem, nodrošinot videi un iedzīvotājiem draudzīgākos risinājumus. Šāda veida ēku novērtēšana ir starptautiski atzīta un šobrīd ir visplašāk izmantotā sistēma Eiropā, tajā skatā Latvijā un Baltijas valstīs. “Esam priecīgi sadarboties ar

“Capital Mill” ilgtspējīgās būvniecības nozarē – ir ļoti patīkami, ka pat tik sarežģītā laikā ilgtspēja paliek kā vērtība gan būvniecības, gan ēku renovācijas darbos. No sirds pateicamies visai komandai par veiksmīgu līdzšinējo sadarbību projektēšanas laikā – ar prieku turpinām strādāt pie ēkas būvniecības darbiem,” pauž Aļona Purvlīce, “VESTA Consulting” vecākā ilgtspējības konsultante, starptautiskās ilgtspējīgas būvniecības vērtēšanas shēmas BREEAM vērtētajā.

AS “Antalis” paplašinātā Loģistikas centra būvniecība tiks pabeigta līdz 2023. gada vidum.

 

Antalis_Logistic-600x380-sm.jpg

 

 

 

Vienmēr kustībā - ir mūsu sauklis, kurš visprecīzāk izsaka to, kādi esam mēs paši un kāds ir mūsu uzņēmums. Vienmēr kustībā - nozīmē nepārtraukti mainīties, pilnveidoties, meklēt arvien jaunus izaicinājumus un skatīties tikai uz priekšu!

Mēs esam pārliecināti, ka Antalis jaunais Loģistikas centrs iedvesmos mūsu klientus un sadarbības partnerus un, protams, mūs – Antalis komandu!

Skatīt notikumu bildēs