Produkti un pakalpojumi

Zemāk atradīsiet biežāk uzdotos jautājumus un mūsu atbildes uz tiem.

Pateicoties mūsu jaudīgajai meklētājprogrammai, mūsu vietnē ir vairāki veidi, kā variet meklēt produktus:
1. Ievadiet produkta zīmola, formāta vai kolekcijas pirmos burtus, un parādīsies izvēles saraksts.
2. Ievadiet preces kodu, un produkts tiks parādīts.

Turklāt ar funkciju "Ātrā pasūtīšana" jūs varat vienlaikus meklēt vairākus produktu kodus - vienkārši izmantojiet komatu starp kodiem: 332211, 425865, 447885.

Jūs varat sazināties ar Antalis Paraugu servisu, savu Pārdošanas konsultantu, lai uzzinātu, vai ir pieejams vēlamā materiāla paraugs.
Vietnē antalis.lv jūs varat veikt paraugu pasūtīšanu aizpildot “Paraugu pasūtījuma veidlapu”. Vietnē bezmaksas A4 paraugus var pasūtīt tikai Antalis klienti.
Ja vēl neesat mūsu klients un interesējaties par mūsu produkties, aizpildot “Paraugu pasūtījuma veidlapu” jums ir iespēja pasūtīt līdz 3 viena veida A4 paraugiem vai 2 aplokšņu paraugiem bez maksas. Ja vēlaties pasūtīt vairāk – jums tiks piestādīta Paraugu servisa maksa, atkarībā no pasūtīto paraugu skaita un veida. Jūs variet sazināties arī ar Antalis Paraugu servisa vadītāju - tālrunis + 371 25 325 634 vai apmeklēt Antalis Dizaina centru, Brībības gatve 208A, tālrunis - +371 26 647 999, darba laiks 9.00 – 17.00.

Visiem mūsu produktiem ir pieejamas tehnisko datu lapas tiešsaistē. Meklējiet un noklikšķiniet uz preces koda vai produkta apraksta, lai iegūtu tehnisko datu lapas kopiju. Jūs varat lejupielādēt katru lapu.

Noklikšķiniet šeit, lai atrastu piemērotāko profilu. Ievadiet ražotāja un modeļa nosaukumu, rastra attēlu procesoru (RIP) un izvēlēto materiālu, uz kura drukāsiet.

Izvēlieties vienu no ieteiktajiem profiliem, lejupielādējiet to un izmantojiet izvēlētā materiāla drukai. 

Jā, mēs piedāvājam pakalpojumu - vizuālās komunikācijas materiālu ruļļos un loksnēs griešanu vai saciršanu.


Jūsu ērtībai un drukas vajadzībam piedāvājam sagriezt iegādātos ploterplēvju ruļļus nepieciešamajā platumā:

1 grieziens - BEZ MAKSAS

> 1 griezienu - 0,75 EUR/grieziens


Piedāvājam sagriezt lielformāta materiālus loksnēs jums nepieciešamajā izmērā.:
Cena par garuma metru - 0,70 EUR

 

Jūsu ērtībai varam nodrošināt poligrāfijas papīru un materiālu sagriešanu jums vēlamajā izmērā. Pakalpojuma cena - pēc vienošanās.

Jūsu rīcībā ir mūsu Pārdošanas pārstāvji un produktu konsultanti – viņi palīdzēs ar padomu un ieteiks speciālistu konsultācijai.

Neatradāt atbildi uz jūsu jautājumu?

Noklikšķiniet šeit, aizpildiet mūsu klientu apkalpošanas veidlapu un nosūtiet jūsu jautājumu Antalis komandai. Mēs sazināsimies ar jums!