Antalis un es

Zemāk atrodami biežāk uzdotie jautājumi un Antalis atbildes uz tiem.

Sākumlapā esošā sadaļa "Sazinies ar mums" sniedz informāciju par mūsu uzņēmuma biroju, noliktavu un Dizaina centru. Ir pieejama arī sazināšanās veidlapa, ja vēlaties rakstīt mums. Lai ērti piekļūtu, noklikšķiniet ŠEIT. 

Lai izveidotu kontu, vienkārši izpildiet norādījumus jebkuras lapas augšējā labajā stūrī, noklikšķinot uz "Pieteikties" un noklikšķiniet uz "Izveidot kontu". Kad jūsu konts būs izveidots, jums būs piekļuve daudzām sadaļas "Mans konts" funkcijām un, pasūtot tiešsaistē, varēsit izbaudīt mūsu ekskluzīvos tiešsaistes piedāvājumus.

 

 

Sākumlapas sadaļā "Sazinies ar mums" ir izvēlne, kuru vari izmantot, lai sazinātos ar mums.

  • Izvēlies "Cenu pieprasījums / piedāvājums", un mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

 

Jūs varat arī ievietot vēlamos produktus savā grozā un nosūtīt mums sava groza kopiju ??e-pastu?? un jautāt cenu piedāvājumu.

Mums nav veikala, bet toties ir Antalis Dizaina centrs Rīgā.

Antalis Dizaina Centrs - jauna vieta Rīgas kartē. Mūsuprāt – MORE THAN PLACE – SPACE – vide radošam garam, profesionālām konsultācijām par Antalis sortimentā esošajiem papīriem un materiāliem poligrāfijai, Vizuālās komunikācija materiāliem un iekārtām, Antalis Papīru un materiālu skolai, mūsu piegādātāju semināriem, dažādām meistardarbnīcām, pasākumiem dizaineriem, pieredzes apmaiņas prāta vētrām. Mūsu Dizaina centrs ir vieta, kur mūsu klienti, mūsu viesi ir vienmēr gaidīti, vienmēr saņems atbildes uz jautājumiem, iegūs jaunas zināšanas un iedvesmu radīt, drukāt...un vienmēr jūsu rīcībā ir mūsu drukāto un neapdrukātu paraugu bibliotēka.


Vienmēr laipni gaidam ciemos mūsu Dizaina centrā. Adrese un darba laiks šeit..

Antalis mērķis un pārliecība ir būt videi draudzīgu produktu izplatītājam. Šis mērķis ir pilnībā integrēts Antalis grupas uzņēmējdarbības pieejā un stratēģijā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet tālāk norādītās saites:

Green Star System™
"Vai jūs zināt" video
Eco-calculator

Nesaņēmi atbildi uz radušos jautājumu?

Nolikšķini šeit lai izmantotu mūsu klientu apkalpošanas veidlapu.