Intervijas

Master’in produkti Antalis sortimentā: 5 jautājumi Anjai Stefanai (Anja Stephan)

15 marts 2020 — iepakojums, Master’in, e-komercija
Drukāt
P3-Masterin-interview-1096x519px.jpg (Web)

Antalis piedāvājumā Master’in ir svarīga loma iepakojumā, jo šie produkti kas spēj apmierināt visu veidu vajadzības visos cenu diapazonos. Uzziniet vairāk par Master’in kopā ar Anju Stefanu, Antalis EMEA Iepakojuma produktu un zīmola vadītāju!

Antalis piedāvājumā Master’in ir svarīga loma iepakojumā, jo šie produkti kas spēj apmierināt visu veidu vajadzības visos cenu diapazonos. Uzziniet vairāk par Master’in kopā ar Anju Stefanu, Antalis EMEA Iepakojuma produktu un zīmola vadītāju!

Kas ir Master’in?

Master’in ir starptautisks Antalis piederošs iepakojuma zīmols.
Master’in piedāvā vairākus produktus, lai apmierinātu visu veidu klientu vajadzības. Patiesībā, ja jūs vēl neizmantojat Master’in, tas var būt tikai tas, ko meklējat. Precīzāk: Master’in produkti aptver 8 dažādas iepakojuma grupas, piemēram, amortizāciju un tukšo vietu aizpildīšanu, kā arī produktus pasta sūtījumiem un pakošanas plēves. Tas ietver 31 dažādu produktu vairāk nekā 350 dažādās specifikācijās. Papildus šīm +350 specifikācijām, mēs varam darīt daudz vairāk lokāli katrā valstī.

Vai jūs varat izskaidrot 3 produkta kategorijas?

Ātri atrast pareizo produktu reizēm var būt grūti. Tāpēc mēs esam izstrādājuši 3 dažādus apakšzīmolus, kuriem vajadzētu palīdzēt atrast pareizo produktu - Master'in Access, Master'in Performance un Master'in Expert.

Access nozīmē “Būtiskākie par pieejamu cenu”. Tas satur produktus ar vienkāršām specifikācijām (vienkāršs šeit nenozīmē zemu kvalitāti!), kas izgatavoti vienkāršākam pielietojumam.

Performance - “The right mix of performance and price” - is made for the mainstream market with reliable products. Most of the specifications are in this sub-brand.

Visbeidzot, Expert - “Augstas klases pieredzes rezultāts” - ir tas, kur atradīsit produktus, kas ir tehniski attīstīti vai kuriem nepieciešams īpašs aprīkojums.

P1-Masterin-interviewvisuel_Linkedin-590x300_V1.jpg (Web)

Kādas ir būtiskākās Master’in priekšrocības?

Master’in ir starptautisks zīmols ar Eiropas standarta specifikāciju, tāpēc jūs varat iegādāties jebkuru produktu no šī diapazona neatkarīgi no atrašanās vietas Eiropā. Master’in klāstu veido uzticami produkti no pieejamajiem krājumiem, kas nozīmē, ka jūs varat pasūtīt nelielus daudzumus un ātri tos saņemt.

Vai produkti ir piemēroti e-komercijai?

Tas ir ļoti labi izstrādāts e-komercijai un pasta sūtījumiem, ne tikai kravas nostiprināšanai.
Master'in sortiments ietver daudz dažādu iepakojuma produktus - pasta sūtījumu, amortizācijas un tukšo vietu aizpildīšanas risinājumus (nosaucot tikai dažus). Jūs noteikti atradīsit to, ko meklējāt. Ja esat mazs uzņēmums, kas nodarbojas ar e-komerciju, Master’in klāsts ir paredzēts tieši jums!

Vai pašreizējais Master’in klāsts piedāvā produktus, kas izgatavoti gan no pārstrādātām šķiedrām, gan no neapstrādātiem materiāliem?

Jā, pašreizējais Master’in klāsts piedāvā produktus, kas izgatavoti gan no pārstrādātām šķiedrām, gan no neapstrādātiem materiāliem.
Ilgtspēja ir svarīga - mums ir jārūpējas par savu planētu, cik vien iespējams. Tāpēc ilgtspējība ir un būs galvenais kritērijs visiem jaunajiem produktiem, kas tiek un vēl tiks ieviesti 2021. gadā.