Personiskās profilakses un higiēnas risinājumi

Ikviens cilvēks ir mūsu prioritāte šajā sarežģītajā pandēmijas laikā. Antalis piedāvā daudzveidīgus risinājumus, lai palīdzētu aizsargāties pašiem un pasargātu apkārtējos ikdienā, darba un sabuedriskajās vietās.

Novērtējiet mūsu personīgo profilakses un higiēnas līdzekļu klāstu (maskas, higiēnas produkti), risinājumus sociālās distancēšanās noteikumu ievērošanai (grīdas uzlīmes, materiāli marķējumiem, marķējumi, caurspīdīgi plastikāti aizsargbarjerām, mobilās displeja sistēmas, informācijas paneļi, līmlentes utt.) un atkritumu apsaimniekošanas produkti (maisi, atkritumu maisi utt..

Mēs piedāvājam virkni risinājumu, lai aizsargātu darbiniekus birojos un komerciālajā vidē, mazumtirdzniecībā, lielveikalos, noliktavās un transportā.

Personāla aizsardzībai izvēlieties uzticamus produktus. Vienkārši - Just ask Antalis!

VisualCom materiālu Cenrādis

VisualCom materiālu cenrāži

Iepazīsties ar mūsu produktiem vizuālajai komunikācijai

MasksSejas maskas

Lai uzlabotu higiēnas praksi, mēs piedāvājam Ungārijā ražotas kvalitatīvas vienreizējās medicīniskās sejas maskas. Tās var kombinēt ar aizsargājošajiem sejas vairogiem un tās ir piemērotas jebkurai videi.

gels.jpgHigiēnas produktu klāsts

Antalis piedāvā arī higiēnas produktus roku mazgāšanai un aizsardzībai – putu un šķidrās ziepes, antibakteriālo gēlu un tiem pieskaņotus turētājus, maisus atkritumu glabāšanai. Īpašs jaunums aizsardzībai pret koronavīrusiem un baktērijām – Katrin Touch-Free produkti.

Face shieldSejas vairogi

Sejas aizsargu valkāšana kopā ar aizsargmaskām novērš ciešu kontaktu. PET vai PETG ir ideāls materiāls, jo tas ir optiski dzidrs un neplīst pat 180 ̊ izliekumā. Sejas aizsargu izgatavošanai var izmantot arī alternatīvus caurspīdīgus materiālus.

Coala Coversafe | aizsardzībai pret mikrobiemAizsargplēve pret mikrobiem

Covid-19 sertificētā pašlīmējošo plēvi Coala Coversafe ™ ātri un efektīvi iznīcina vīrusus (ieskaitot koronavīrusus), baktērijas un pelējumu (piemēram, SARS-CoV-2 koronavīrusu). Videi draudzīga tehnoloģija ļauj plēvi izmantot dažādās jomās: ēdināšanā, izglītībā, sabiedriskajās telpās, sabiedriskajā transportā, mājsaimniecībā un citur. Plēve ir pieejama divos formātos: ruļļos lielu virsmu līmēšanai vai loksnēs līmēšanai uz rokturiem.

Corona_RollUp-resize580x382-crop580x280.jpgDispleju sistēmas

Mobilās displeju sistēmas ir ekonomisks un ērts risinājums informāciju par sociālās distancēšanās pasākumiem izvietošanu jebkurā vidē. Izkārtņu sistēmas un plakātu turētāji (roll-up) ir īpaši noderīgi risinājumiem iekštelpās, savukārt reklāmas stendus var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus tām. Atklājiet Coala System mobilo displeju risinājumu klāstu!

Laminēti marķējumiLaminēti marķējumi

Bieža tīrīšana un dezinfekcija var pasliktināt virsmas un apdrukātos materiālus. Iespiedmateriāla laminēšana aizsargā grafiku un atvieglo dezinfekciju. PVC lamināti parasti tiek izmantoti apdarei, bet PET lamināti piedāvā augstu izturību pret biežu uzkopšanu un dezinfekcijas līdzekļu lietošanu. Ja drukājat ar UV tintēm, izvēlieties laminēšanas plēves UV drukai.

Informatīvie paneļiInformatīvie paneļi

Informācijas izvietošanai par noteikumiem, pasākumiem un ieteikumiem rīcībai, kas noteikti katrā valstī, lai ierobežotu vīrusu izplatīšanos. Paneļu un izkārtņu veidošanai parasti izmanto baltas plastikāta loksnes, piemēram, putu PVC. Ja meklējat ilgtspējīgu alternatīvu, pārbaudiet mūsu lokšņu klāstu, ieskaitot materiālus izkārtnēm un vieglās putuplastikāta loksnes.

floor-marking.jpgGrīdas uzlīmes un marķējumi

Informatīvās grīdas uzlīmes palīdz uzturēt kārtību sabiedriskās vietās. Plašs risinājumu klāsts lietošanai iekštelpās un ārpus tām, ar drošību pret slīdēšanu, īslaicīgu vai ilglaicīgu izturības pakāpi. Jums ir divas iespējas - vinils, kas piestiprināts ar pretslīdes laminātu, vai pretslīdēšanas drukas plēve, ko jūs uzklājat bez laminēšanas tieši uz grīdas.

Img-covid-viscom.jpg

Sociālās distancēšanās risinājumi

Sociālā distancēšanās ir viens no vissvarīgākajiem profilaktiskajiem pasākumiem cīņā pret koronavīrusa izplatīšanos. Lai piemērotu sociālās distancēšanas noteikumus, iepirkšanās zonās, birojos, sabiedriskajās telpās ... ir nepieciešamas izkārtnes un izkārtņu risinājumi, lai informētu un aizsargātu cilvēkus. Novērtējiet mūsu materiālu klāstu svarīgas informācijas eksponēšanai uz grīdām, sienam, telpā u.c. Lai izvēlētos piemērotāko materiālu vai risinājumu jūsu vajadzībām - jautājiet produktu ekspertiem!