Darba laiks: 8.30 - 18.00
Sazinieties ar mums

Mums ir papīri un materiāli visām jūsu vajadzībām

Antalis sortimentā ir viss, kas nepieciešams taviem projektiem – plašs papīru un kartonu klāsts, aploksnes, dizaina un krāsainie papīri, pašlīmējošie, sintētiskie un paškopējošie materiāli.

Esam papīra vairumtirgotājs Nr. 1 Eiropā - piedāvājam daudz vairāk nekā tikai papīrus un materiālus - mēs palīdzam saviem klientiem attīstīt uzņēmējdarbību digitālās drukas jomā, atbalstam radošus projektus un, kopā ar klientiem, ejam zaļās izvēles ceļu mūsu nākotnei.

Products-home-image.jpg

Antalis Dizaina centrs

Antalis Dizaina centrs

Antalis Dizaina Centrs – vide radošam garam, iedvesmai un konsultācijām.

Poligrāfijas produktu cenrādis

Cenrāži

Novērtē mūso plašo produktu un pakalpojumu piedāvājumu poligrāfijai, izdevējdarbībai un radošam pielietojumam.

Dizaina papīri

conqueror-logo.jpgConqueror ir visā pasaulē atzīts augstākās raudzes dizaina papīra zīmols elegantiem, pārliecinošiem un radošiem korporatīvās saziņas materiāliem.

keaykolour-logo.jpgKeaykolour ir atzīta kvalitāte, kas aizrauj ar niansētiem, savstarpēji saderīgiem, piesātinātiem toņiem, dabiskumu sajūtu, pieskaroties.

curious-logo.jpgCurious ir inovatīvākā un pārsteidzošākā dizaina papīru kolekcija, kura pārsteidz ar krāsām sajūtām papīriem, pieskaroties: Matter, Skin, Metallics un Translucents.

rives-logo.jpgDizaineru iemīļota papīru kolekcija, kura pārsteidz ar teksturu saspēlēm un ir ideāli piemērota plašam pielietojumam korporatīvajā saziņā.

olin-colours-logo.jpgPop'Set kļūst par Olin Colours! Padariet ikdienu krāsaināku – ar košiem toņiem jūsu drukas darbi būs pozitīvi uzlādēti un pamanāmi.

Olin OriginsDizaina papīru un aplokšņu klāsts piecos dabas toņos elegantiem drukas darbiem, uzrunājošiem un videi draudzīgiem vēstījumiem. 

Nekrītoti papīri

Products-home-olin.jpg

Nekrītoti papīri piecās baltā nokrāsās, piemēroti ofseta, digitālajai drukai un dažādām pēcapstrādes tehnoloģijām. Radošiem un elegantiem saziņas materiāliem.

580x280_Serixo.jpg

Serixo ir balts, tīras celulozes nekrītots papīrs ofseta drukai un visplašākajam pielietojumam - viegli apdrukājams un nodrošina teicamu drukas kvalitāti.

product-home-print-speed-V2.jpgFSC ® sertificēti koši balti standarta un preprint kvalitātes nekrītotie papīri ar paugstinātu masas tilpumu – izcilai drukas un attēlu kvalitātei.

580x280_Scandia_2000_B.jpg

Scandia 2000 augstākās klases nekrītoto papīru kolekcija trīs baltā nokrāsās. Plašs gramāžu un izmēru piedāvājums elgantiem drukas dabiem ar raksturu.

100% videi draudzīgs papīrs

Products-home-nautilus.jpgNAUTILUS® ir augstākās kvalitātes nekrītots papīrs dabiski baltā tonī – ražots no 100% otrreizējās šķiedras - videi draudzīgiem vēstījumiem.

Kartoni

Products-home-invercote.jpg

Invercote piedāvā plašu augstākās kvalitātes SBB (tīras celulozes) kartonu klāstu. Izmantojot Invercote kartonus, Jūs atklāsiet neierobežotas iespējas savu ideju paušanai.

580x280_IncadaSilk.jpg (580x280_IncadaSilk)Incada Silk ir vairākslāņu kartons - loksnes viena puse ir ar matētu krītotu pārklājumu, otra puse - vienreiz krītota. Teicams gludums ātrai un kvalitatīvai drukai.

Products-home-metsaboard.jpgMetsäBoard vieglie, ilgtspējīgie kartoni ar dažādām virsmām, aizmugurēm ir radīti košiem, drošiem un izturīgiem iepakojuma risinājumiem.

Krītoti papīri

Products-home-novatech.jpgKrītoto papīru klāsts ofseta vai digitālajai drukai ar dažādām virsmām – Gloss, Silk, Matt. Teicamam drukas ātrumam, drukai un attēlu kvalitātei.

580x280_Galerie_Art.jpg

GalerieArt – vairākkārt krītoti papīri ar 3 dažādām virsmām – Gloss, Silk un Matt - drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla nianse un krāsu spilgtums.

Speciālie materiāli

Products-home-reacto.jpg

Reacto® ir pasaulē atzīts zīmols - papīri, kuru spēja veikt apdruku uz vairākiem slāņiem, ļauj to izmantot finanšu dokumentu u.tml. dokumentu drukai.

Products-home-upm.jpgUPM Raflatac kvalitatīvie materiāli ir piemēroti plašam pielietojumam – uzlīmes, POS materiāli, brīdinājuma zīmes u.tml. Ideāli piemēroti ofseta vai digitālajai drukai.

580x280_Kernowprint.jpg (580x280_Kernowprint)KernowPrint Dry Toner ir krītots, balts, matēts materiāls lāzerdrukai, piemērots neplīstošām, izturīgām instrukcijām, norādēm, kartēm, ēdienkartēm u.c.