Darba laiks: 8.30 - 18.00
Sazinieties ar mums

Mums ir papīri un materiāli visām jūsu vajadzībām

Antalis sortimentā ir viss, kas nepieciešams taviem projektiem – plašs papīru un kartonu klāsts, aploksnes, dizaina un krāsainie papīri, pašlīmējošie, sintētiskie un paškopējošie materiāli.

Esam papīra vairumtirgotājs Nr. 1 Eiropā - piedāvājam daudz vairāk nekā tikai papīrus un materiālus - mēs palīdzam saviem klientiem attīstīt uzņēmējdarbību digitālās drukas jomā, atbalstam radošus projektus un, kopā ar klientiem, ejam zaļās izvēles ceļu mūsu nākotnei.

Products-home-image.jpg

Antalis Dizaina centrs

Antalis Dizaina centrs

Antalis Dizaina Centrs – vide radošam garam, iedvesmai un konsultācijām.

Poligrāfijas produktu cenrādis

Cenrāži

Novērtē mūso plašo produktu un pakalpojumu piedāvājumu poligrāfijai, izdevējdarbībai un radošam pielietojumam.

Dizaina papīri

Products-home-conqueror.jpg

Conqueror ir visā pasaulē atzīts augstākās raudzes dizaina papīra zīmols elegantiem, pārliecinošiem un radošiem korporatīvās saziņas materiāliem.

Products-home-keaycolour.jpgKeaykolour ir atzīta kvalitāte, kas aizrauj ar 48 niansētiem, savstarpēji saderīgiem, piesātinātiem toņiem, dabiskumu sajūtu pieskaroties.

Products-home-popset.jpgAtklājiet Pop’Set un padariet ikdienu krāsaināku – ar kolekcijas košajām krāsām jūsu drukas darbi būs pozitīvi uzlādēti un pamanāmi.

Products-home-curious.jpgInovatīvākie un patiesi pārsteidzošākie dizaina papīri vienā kolekcijā: Alchemy, Matter, SKIN, Touch, Metallics un Translucents.

Products-home-rives.jpgDizaineru iemīļota papīru kolekcija, kura pārsteidz ar teksturu saspēlēm un ir ideāli piemērota plašam pielietojumam korporatīvajā saziņā.

Olin OriginsDizaina papīru un aplokšņu klāsts piecos dabas toņus elegantiem drukas darbiem, uzrunājošiem un videi draudzīgiem vēstījumiem. 

Nekrītoti papīri

Products-home-olin.jpg

Nekrīti papīri piecās baltā nokrāsās, piemēroti ofseta, digitālajai drukai un dažādām pēcapstrādes tehnoloģijām. Radošiem un elegantiem saziņas materiāliem.

580x280_Serixo.jpg

Serixo ir balts, tīras celulozes nekrītots papīrs ofseta drukai un visplašākajm pielietojumam - viegli apdrukājams un nodrošina teicamu drukas kvalitāti.

Products-home-printspeed.jpgFSC ® sertificēti koši balti standarta un preprint kvalitātes nekrītotie papīri ar paugstinātu masas tilpumu – izcilai drukas un attēlu kvalitātei.

580x280_Scandia_2000_B.jpg

Scandia 2000 augstākās klases nekrītoto papīru kolekcija trīs baltā nokrāsās. Plašs gramāžu un izmēru piedāvājums elgantiem drukas dabiem ar raksturu.

Videi draudzīgi papīri

Products-home-cocoon.jpgCocoon ir augstākās kvalitātes īpaši balti papīri, kas ražoti no 100% otrreizējās pārstrādes škiedras – videi draudzīga izvēle un kvalitatīvi drukas rezultāti.

Products-home-nautilus.jpgNAUTILUS® ir augstākās kvalitātes nekrītots papīrs dabiski baltā tonī – ražots no 100% otrreizējās šķiedras - videi draudzīgiem vēstījumiem.

Kartoni

Products-home-invercote.jpg

Invercote piedāvā plašu augstākās kvalitātes SBB (tīras celulozes) kartonu klāstu. Izmantojot Invercote kartonus, Jūs atklāsiet neierobežotas iespējas savu ideju paušanai.

580x280_IncadaSilk.jpg (580x280_IncadaSilk)Incada Silk ir vairākslāņu kartons - loksnes viena puse ir ar matētu krītotu pārklājumu, otra puse - vienreiz krītota. Teicams gludums ātrai un kvalitatīvai drukai.

Products-home-metsaboard.jpgMetsäBoard vieglie, ilgtspējīgie kartoni ar dažādām virsmām, aizmugurēm ir radīti košiem, drošiem un izturīgiem iepakojuma risinājumiem.

Krītoti papīri

Products-home-novatech.jpgKrītoto papīru klāsts ofseta vai digitālajai drukai ar dažādām virsmām – Gloss, Silk, Matt. Teicamam drukas ātrumam, drukai un attēlu kvalitātei.

580x280_Galerie_Art.jpg

GalerieArt – vairākkārt krītoti papīri ar 3 dažādām virsmām – Gloss, Silk un Matt - drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla nianse un krāsu spilgtums.

Speciālie materiāli

Products-home-reacto.jpg

Reacto® ir pasaulē atzīts zīmols - papīri, kuru spēja veikt apdruku uz vairākiem slāņiem, ļauj to izmantot finanšu dokumentu u.tml. dokumentu drukai.

Products-home-upm.jpgUPM Raflatac kvalitatīvie materiāli ir piemēroti plašam pielietojumam – uzlīmes, POS materiāli, brīdinājuma zīmes u.tml. Ideāli piemēroti ofseta vai digitālajais drukai.