Mūsu jaunie iepakojuma spēles noteikumi

3 jautājumi THILO KONIG, Antalis Grupas Iepakojuma Direktoram

 

Thilo Konig from Antalis Packaging

Kā Korporatīvā sociālā atbildība (KSA) ietekmē Antalis Iepakojuma stratēģiju?

Mūsu mērķis ir kļūt par pasaules vadošo iepakojuma izplatīšanas uzņēmumu. Ilgtspēja ir būtiska mūsu stratēģijas sastāvdaļa. Mēs cītīgi strādājam, lai samazinātu ietekmi uz vidi, samazinot iznešu daudzumu un veicinot atkārtoti lietojamu un pārstrādājamu iepakojumu izmantošanu. Tā ir mūsu kā vadošā uzņēmuma apņemšanās un to no mums sagaida klienti. Mūsu mērķis ir sniegt viņiem novatoriskus risinājumus un pakalpojumus, lai atbalstītu viņu ilgtspējības programmas.

Kādi ir galvenie jūsu KSA stratēģijas elementi?

Viss sākas ar iepirkumiem. Ideja ir veidot ciešas partnerattiecības ar mūsu stratēģiskajiem piegādātājiem, lai radītu novatoriskus iepakojuma produktus un aprīkojumu, kas atbilst mūsu redzējumam. Tas ir par zaļo alternatīvu piedāvāšanu visās iepakojumu grupās, kas bagātina mūsu produktu portfeli. Mūsu Antrak® platforma ļauj arī padziļināti kontrolēt mūsu piegādātāju izvēli. Otrkārt, runa ir par produktu attīstību. Izstrādātāji, kas strādā mūsu Iepakojuma dizaina centros, ir apņēmušies izmantot inteliģentus dizainus ar pēc iespējas mazākiem materiāliem, neriskējot ar produkta aizsardzību. 3 R (reduce, reuse recycle) iedvesmo mūsu izstrādātājus nodrošināt klientus ar atbildīgākiem jaunākajiem iepakojuma risinājumiem. Visbeidzot, Antalis ir iesaistījies citās iniciatīvās, piemēram, mūsu filiāļu sertificēšanā atbilstoši kvalitātes vadības standartamm ISO 9001, vides pārvaldības standartam ISO 14001 un enerģijas pārvaldības standartam ISO 50001.

Vai šī atbildības vīzija ietekmē veidu, kā Antalis vēršas pie klientiem?

Noteikti. Viena no galvenajām Antalis prioritātēm ir nodrošināt novatoriskus pakalpojumus un rīkus, lai atbalstītu klientus visā pakalpojumu ķēdē. Mēs piedāvājam digitālos un tiešsaistes rīkus, lai uzlabotu klientu darbības efektivitāti. Atbildība ir visaptveroša un tas atbilst mūsu darbības pamatvīzijai.