Uzņēmuma jaunumi, Notikumi, Produkti, Ilgtspējība, Biroja vide, katrin

KATRIN® pavērs ceļu uz ilgtspējīgāku nākotni …

03 maijs 2023 — Ilgtspēja; Higiēnas preces
Drukāt
LandingPage_NEW.jpg

Mūsdienu pasaulē higiēnas jautājums kļūst arvien svarīgāks un cilvēki sagaida ilgtspējīgus risinājumus ikvienā jomā. Standarti, kuri tika piemēroti vakar, šodien vairs neder, bet, ja ir vēlme veidot ilgtspējīgāku nākotni – IR JĀMAINĀS ! KATRIN ir uzsākusi misiju padarīt higiēnas telpas – tīras un zaļas.

Mūsdienu pasaulē higiēnas jautājums kļūst arvien svarīgāks un cilvēki sagaida ilgtspējīgus risinājumus ikvienā jomā. Standarti, kuri tika piemēroti vakar, šodien vairs neder, bet, ja ir vēlme veidot ilgtspējīgāku nākotni – IR JĀMAINĀS ! KATRIN ir uzsākusi misiju padarīt higiēnas telpas – tīras un zaļas.

KATRIN ir partneris ilgtspējīgu higiēnas risinājumu izstrādē sabiedriskajām un komerciālajām tualetēm, kā arī rūpniecisko darbavietu tīrīšanai. KATRIN risinājumi atbilst dažādu klientu segmentu vajadzībām, tostarp uzkopšanas uzņēmumu, biroju, rūpnieciskās ražošanas, slimnīcu, skolu un restorānu vajadzībām. KATRIN risinājumi ir arī droši, gudri un funkcionāli, un tie ietver salvešu papīra izstrādājumus, ziepes, dozatorus, atkritumu urnas un īpašus tīrīšanas līdzekļus.

Produktus ražo Metsä Tissue, kas ir daļa no Metsä Group - atbildīgas un ilgtspējīgas Somijas meža nozares grupas, kas darbojas visā pasaulē.

Ilgtspēja ir daļa no mūsu misijas

1_ilgtspeja.jpg

 

 

 

Makulatūra ir lieliska izejviela, taču tā nav piemērotākā higiēnisko salvešu ražošanai. Lai izgatavotu augstas kvalitātes salvetes no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, vispirms ir jānoņem tinte, dažādas pildvielas, pārklājumi, skavas, līmes paliekas un citi materiāli. Šis process ir energoietilpīgs un tajā tiek izmantotas ķīmiskās vielas.

 

KATRIN uzskata, ka otrreizēji pārstrādāts papīrs ir piemērotāks tādu izstrādājumu ražošanai, kuriem netiek izvirzītas augstākās higiēnas prasības, piemēram, iepakojuma kastēm un kartonam. Pēdējos gados acīmredzama ir digitalizācijas ietekme un  drukāto mediju apjoma samazinājums, kas nozīmē, ka apgrozībā nonāk mazāk pārstrādāta papīra.

Piedāvājot vairāk jaunšķiedras higiēnas risinājumus un iepakojumam izmantojot vairāk otrreizēji pārstrādātu materiālu, KATRIN nodrošina labākus vides aizsardzības rādītājus, ko sagaida arī klienti un patērētāji. Turklāt mērķtiecīgajam sortimentam ir pozitīva ietekme uz piegādes laika precizitāti visā izstrādājumu vērtību ķēdē, sākot no meža līdz galapatērētājam.

Tas, kas nāk par labu galalietotājiem, nāk par labu arī dabai. Mīkstas rokas, absorbcijas spēja, izturība - tās visas ir ne tikai augstas kvalitātes un nevainojamas higiēnas pazīmes, bet arī ilgtspējas apliecinājums. Mazāku patēriņu un zemākas lietošanas izmaksas tiek panāktas,  izmantojot optimizētus dozatorus ar augstas kvalitātes papīra izstrādājumiem.

Mūsu centieni vides jomā ir atzīti: 2022. gadā Metsä Tissue tika piešķirts EcoVadis Platinum novērtējums. Turklāt KATRIN produktiem ir Ziemeļvalstu un ES ekomarķējums, un mūsu mežu apsaimniekošanas politika atbilst tādiem sertifikātiem kā PEFC un FSC.

 

 

Mazāks patēriņš, atkritumi un lietošanas izmaksas

Izvēloties pareizos produktus, piemēram, roku dvieļus no jaunšķiedras vai ekonomiskas putu ziepes, samazināsies patēriņš, atkritumu daudzums un darbietilpība. Turklāt mūsu izskatīgajiem un izturīgajiem dozatoriem ir pilnībā pārstrādājamas plastmasas detaļas. Un arī melnie KATRIN dozatori ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas.

3_mazaks_paterins.jpg

 

 

4_logistika.jpg

 

 

 

Loģistika un noliktavu darbība kļūst efektīvāka

Pateicoties mazākam patēriņam, ir arī mazāk produktu, kas jāglabā un jāpārvadā. Mūsu mērķis ir arī ražot preces klientu tuvumā, lielākā daļa mūsu higiēnas produktu tiek ražota 500 km attālumā no lietošanas vietas. Tas viss ievērojami samazina CO2 emisijas.

 

Ražošana, kurā nekas netiek izniekots

Mūsu mērķis ir panākt, lai līdz 2030. gadam mūsu rūpnīcās netiktu izmantoti fosilie kurināmie, taču jau šodien mēs gūstam panākumus daudzās jomās. Piemēram, mēs izmantojam katru koka daļu un rūpējamies, lai citi resursi tiktu izmantoti pēc iespējas efektīvāk.

4_razosana.jpg

 

 

5_mezu_apsaimniekosana.jpg

 

 

Atbildīga mežu apsaimniekošana.

Mēs zinām mūsu izmantotās koksnes izcelsmi. Mūsu izejmateriāli nāk no ziemeļu mežiem, kur mežu pieaugums pārsniedz to izmantošanu. Mēs nodrošinām to ilgtspējīgu apsaimniekošanu, augšanu un to daudzveidību. Trešās puses meža sertifikācija mums un mūsu klientiem apliecina likumīgu un ilgtspējīgu meža izmantošanu.

KATRIN – VIENMĒR TĪRI UN ZAĻI

KATRIN nodrošina tīrību ik uz soļa - higiēniski un droši lietojami risinājumi ir mūsu galvenā prioritāte.

Ilggadējā pieredze un klientu izpratne garantē optimālus higiēnas risinājumus ar vislabākajiem tīrības un higiēnas standartiem. Tas attiecas uz visām mazgāšanās telpām dažādos klientu segmentos .

Ilgtspēja ir daļa no KATRIN būtības.  Mūsu unikālā vērtību ķēde "no meža līdz gala lietotājam" garantē, ka KATRIN produkti tiek ražoti ilgtspējīgā un uzticamā veidā. Mēs arī samazinām produktu patēriņu un aptveram aprites ekonomiku. Mēs esam patiesi zaļi, jo varam piedāvāt pierādāmus risinājumus ar minimālu ietekmi uz vidi.

Vairāk vari uzzināt KATRIN mājas lapā:

 

 

 

5_mezu_apsaimniekosana.jpg 

KATRIN jaunais sortiments