VisualCom Iekārtu Demo studija

Šeit vienmēr varēsiet aplūkot Demo studijā esošās ražotāju Epson, Graphtec u.c. iekārtas un kopā ar mūsu ekspertu pārbaudīt to veiktspēju darbībā.

Zemāk variet iepazīties ar iekārtām, kuras šobrīd aplūkojamas Dizaina centra Iekārtu Demo studijā:

 

Epson SC-F3000

EPSON SureColor SC-F3000 printeris

SureColor SC-F3000 ir daudzpusīgs, augstas veiktspējas DTG (direct-to-garment) apģērbu tiešās apdrukas printeris, kas ļauj lietotājiem ātri izpildīt ienākošos pasūtījumus. Tas piedāvā augstu precizitātes līmeni, izcilu drukas kvalitāti un ļauj uzņēmumiem nodrošināt ātru apstrādes laiku, veidojot sarežģītus dizainus uz dažādiem gaišas un tumšas kokvilnas apģērbiem.

EPSON SureColor SC-P7000 Violet Spectro printeris

Radiet profesionālas visaugstākās kvalitātes izdrukas un paraugnovilkumus ar šo daudzpusīgo 24 collu fotoprinteri un paraugnovilkumu iespiedēju. SC-P7000 Violet Spectro spēj visprecīzāk atveidot krāsas.  Tiek piegādāts ar desmit krāsu tinšu komplektu un Epson TFP PrecisionCore drukas galviņu, kas nodrošina precīzus un ilgstošus rezultātus. 

EPSON SC-P7000-Violet-Spectro.

EPSON SC-F2100-DTG.

EPSON SureColor SC-F2100 DTG

Apģērbu tiešās apdrukas printeris SureColor SC-F2100 ir vispusīgs risinājums, kurā ietverts printeris, drukas galviņa, tintes un programmatūra — pēc ātras iestatīšanas uzreiz varēsit sākt apdrukāt t-kreklus un citus priekšmetus. Jaunais modelis nodrošina ātrāku augstas kvalitātes druku, retākus apkopes intervālus un iespēju patstāvīgi izveidot dizainu.

EPSON SureColor SC-F500

SC-F500 piemērots mazajiem uzņēmumiem. Paredzēts apģērbu un reklāmas materiālu apdrukai. Tam ir liels drukas ātrums, uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas, un nav nepieciešama speciāla uzstādīšana un īpašas zināšanas apkopei. Tintes uzpildīšanas sistēma (140 ml pudeles) padara tintes uzpildīšanu ārkārtīgi vienkāršu un neprasa īpašas zināšanas. Izmantojot šīs novatoriskās pudeles, tinti iespējams uzpildīt drukāšanas laikā, kas ievērojami samazina dīkstāvi.

EPSON SC-F500.

Graphtec FC9000

Graphtec FC 9000 ploteris

FC9000 sērijas ploteri nodrošina augstāko iespējamo produktivitāti un veiktspēju visplašākajam pielietojumam dažāda biezuma materiālu griešanai. maksimālais griešanas ātrums - 1485mm/s, maksimālais paātrinājums - 39.2m/s2, maksimālais griešanas spēks - 5.88N (600gf).

Gravotech LS900 lāzera gravieris

LS900 - lielais rūpnieciskais lāzera gravieris, kas spēj visu - ideāli piemērots vidēja un liela formāta datu nesēju ātrgaitas marķēšanai un griešanai. Tā ir unikālā gravēšanas virsma tirgū, kas ļauj ne tikai strādāt ar standarta daļēji pilnām loksnēm (24 ”x 24” (610 x 610mm), bet arī izmantot 250 mm augstuma z-ass priekšrocības, padarot lielgabarīta priekšmetus vieglākus nekā jebkad agrāk.

Gravotech LS900

Antalis | Papīru un materiālu skolaPapīru un materiālu skola

Piecu semināru programma, ko vada nozares un materiālu zinību profesionāļi.

Semināri, darbnīcas, prezentācijasSemināri un radošās darbnīcas

Izglītojoši produktu semināri, prezentācijas, praktiskās un radošās meistardarbnīcas.

Semināri, darbnīcas, prezentācijas

Mācīties atkal un atkal

Dizaina centra izglītojošie semināri, prezentācijas, radošās darbnīcas un iekārtu demo sesijas.

Uzziniet vairāk
Papīru un materiālu skola