Iedvesmai, Jaunumi, Notikumi

Antalis un PrintArt&Design atzinība un balvu ieguvēji

05 jūl. 2022 —
Drukāt
847x400_PA-D_Atziniba.jpg (847x400_Antalis_CPA)

Antalis Creative Power Awards maratons ir pusceļā uz finišu – noslēgusies darbu iesniegšana un projektu atlase konkursa žūrijas vērtējumam un pavisam drīz uzzināsim konkursa finālistus. Latvijas PrintArt&Design Brālība ir pierādījusi, ka esam radoši un mums ir ar ko lepoties! Vairāk kā 100 projektu! Fantastisks rezultāts! Laiks atklāt Antalis PrintArt Award speciālo balvu ieguvējus!

Antalis Creative Power Awards maratons ir pusceļā uz finišu – noslēgusies darbu iesniegšana un projektu atlase konkursa žūrijas vērtējumam un pavisam drīz uzzināsim konkursa finālistus. Latvijas PrintArt&Design Brālība ir pierādījusi, ka esam radoši un mums ir ar ko lepoties! Vairāk kā 100 projektu! Fantastisks rezultāts! Laiks atklāt Antalis PrintArt Award speciālo balvu ieguvējus!

Paldies visiem!

Ikviens jauns konkurss, tā noteikumi un projektu pieteikšanas nianses viemēr ir izaicinājums ne tikai projektu komandām, bet arī mums – Antalis komandai.

No vairāk kā 100 projektiem lielākais vairums tika iesniegts pēdējās dienās – bija jāpaspēj daudz! Darbu bildēšanas, darbu apkopošana un rūpīga iesaiņošana drošai nosūtīšanai uz Parīzi. Paldies Antalis komandai – Unai Mednei, Dacei Baropai, Ingai Strautmanei, Ilonai Masteiko, Sabīnei Baumanei, Kristīnei Turlajai, Ivetai Uškānei, Edītei Zuļķei, Gintai Stulbergai – neaprakstāma pašaizliedzība, aizrautība un vēlme palīdzēt klientiem sagatavot darbus iesniegšanai, sabildēt tos un šortlistē iekļautos darbus nosūtīt uz Parīzi līdz noteiktajam datumam.

Paldies visiem un ikvienam – dizaineriem, drukātājiem, izdevējiem, pēcapstrādes meistariem par iespaidīgo 10% Latvijas daļu Creative Power Awards konkursa projektu svaru kausā.

Mēs to ļoti augsti novērtējam un lepojamies ar Jums!

Atzīnība

Pavisam neierasts, tomēr atbildīgs un rūpīgs izvērtās PrintArt&Design žūrijas darbs – darbu vērtēšana nedēļas garumā – caurskatot gan pieteiktos projektus, gan paraugus, kuri tika sūtīti uz Parīzi. Netradicionāls process, kuram, noslēdzoties, Antalis Papīrzinību profesionāļu žūrijas komanda var atklāt Antalis un PrintArt&Design specbalvu ieguvējus – Dāvanu kartes papīru un materiālu iegādei nākotnes projektiem.

 

100x100xAntalis_CPA_100_2.jpg (600xAntalis_CPA)

 

Pateicības balva - 100 EUR Dāvanu karte

Īpašs paldies uzņēmumam “Piparmētra” par pirmo konkursam pieteikto projektu no Latvijas – turēsim īkšķi, lai izdodas iekļūt finālā!

100x100xAntalis_CPA_200.jpg (Web)

 

 

Atzinības balva - 200 EUR Dāvanu karte

Uzņēmumiem - “Skaistāk” un “URBERG Poligrāfijas aģentūra” par daudziem ļoti smalkiem un kvalitatīviem projektiem. Izdevniecībām “Liels un Mazs” un “Neputns” – par skaistām, vērtīgām, neparastām un izlolotām grāmatām. Turēsim īkšķi, lai izdodas iekļūt finālā!

100x100Antalis_CPA-8.jpg (Web)

 

Olin by Antalis balva - 200 EUR Dāvanu karte

“Digifix” – par neparasto un smalki nostrādāto kalendāru; “Brand Box” – par Rietumu bankas eleganto vizītkarti 3 slāņos un smalko folijspiedi un “Demini” – par Makšķerēšanas sienas, galda kalendāriem un Latvijas Bankas kartiņām.

 

100x100xAntalis_CPA_50.jpg (600xAntalis_CPA)

 

Veicināšanas balva - 50 EUR Dāvanu karte

PrintArt&Design žūrija pieškir Veicināšanas balvas uzņēmumiem - "RARE Darbnīca" (Dekomet SIA), "Parrot Telpa"“Ulme Advert” un “Masterprint”. Par skaistiem, rūpīgiem, maziem drukas darbiem “ar odziņu”.

 

Balvu saņemšana

Ikviens Antalis Dāvanu kartes ieguvējs tiks informēts personiski un saņems balvas Apliecinājumu, tiekoties klātienē. 

Antalis Creative Power Awards notikumi

Lai arī var rasties sajūta, ka konkurss pazudis no skatuves, tomēr viss notiek. Konkursa žūrija savu darbu ir paveikusi un pavisam drīz uzzināsim finālistus katrā konkursa kategorijā, varēsim novērtēt finālistu drukas darbus fotogrāfijās Antalis sociālajos medijos.

Ceram ieraudzīt finālistu rindās arī projektus no Latvijas – turēsim īkšķus, gaidīsim septembri un Antalis Creative Power Awards uzvarētāju izsludināšanu.