Jūsu nozare

Esi dizaineris, kurš meklē iedvesmu! Uzzini vairāk, kā Tavām  idejām un iecerēm realizēties elegantos un pārliecinošos drukas un dizaina projektos.

Uzziniet vairāk

Ja darbojaties poligrāfijas nozarē, šeit atradīsiet papīrus, materiālus un noderīgu informāciju  ofseta, digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām.

Uzziniet vairāk

Ja esat digitālās drukas pakalpojumu sniedzējs, izvēlieties mūsu sortimenta papīrus, kartonus un speciālos materiālus digitālās drukas iekārtām.

Uziniet vairāk

Vai tā ir plēve, banneris, audums, poliesteris vai vinils, mums ir materiāli jūsu radošo un tik dažādo vizuālās komunikācijas projektu realizācijai.

Uzziniet vairāk

Neatkarīgi no tā, kādu biroja papīru, aploksnes, vai  palīgmateriālus jūs meklējat, Antalis sortimentā ir plašākais klāsts jūsu ikdienas vajadzībām.

Uzziniet vairāk

Vai esat ieinteresēts attīstīties ar mūsu atbalstu? Piedāvājam tikai kvalitatīvus produktus, palīdzot jums sasniegt  rentablāku pārdošanu.

Uzziniet vairāk

Jūs esat izdevējs, mūsu sortimentā atradīsiet papīrus, kartonus un vāku materiālus, kas lieliski atbilst jūsu ražoto izdevumu drukai un pēcapstrādei.

Uzziniet vairāk

Ļaujiet radošai papīru, aplokšņu un materiālu izvēlei un pielietojumam izcelt  jūsu kompānijas vizuālo identitāti.

Uzziniet vairāk

Pastāstiet mums, kādi iepakojuma materiāli, produkti un risinājumi jums nepieciešami un mēs jums tos piegādāsim no mūsu standarta sortimenta.

Uzziniet vairāk

Antalis Iepakojums piedāvā visplašākā spektra iepakojuma produktus, pakošanas iekārtas, risinājumus un ieteikumus iepakojuma  procesu optimizācijai.

Uzziniet vairāk

Mēs rūpējamies par mūsu klientiem, nodrošinot ikdienas 3 piegādes Rīgā un Latvijā, kā arī dažādus citus pakalpojumus pēc klientu vēlmes.

Uzziniet vairāk

Ja meklējat higiēnas risinājumus sabiedriskajai telpai, industriālajam vai pielietojumam medicīnā, izmantojiet mūsu sortimenta piedāvājumu.

Uzziniet vairāk