Dummy Works ir slēgts 15.06.-31.07. VEICAM BEZKONTAKTA PIEGĀDES! Ja paši braucat pēc preces, zvaniet: 25724813. Kamēr prece tiks sakomplektēta, lūdzu, gaidiet savā transporta līdzeklī - mēs ar Jums sazināsimies! Klientu serviss: 67100821; 67100822; 67100823; 67100833.

image-from-the-document-manager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lambi stāsts

 

 

Pasaulē mūsdienās ir auksti. Tā ir pilna ar prasībām, stresu un skarbām vērtībām. Mums nepieciešamas mājas un mēs alkstam pēc mīlestības vairāk nekā jebkad. Ikviens ir pelnījis vietu, kur viņu mīl, un mājas, kas piepildītas ar maigumu.

 

Ļaujiet mīlestībai un maigumam ieplūst jūsu mājās. Palutiniet un parūpējieties par saviem tuvuniekiem un par sevi. Un allaž paturiet prātā, ka mīlestība ir ne tikai skaļi vārdi un modīgas lietas. Mīlestība un rūpes dzīvo ikdienas darbībās, lai cik mazas tās arī nebūtu - mīlestība ir detaļās.

 

Mēs esam lepni iepazīstināt jūs ar maiguma vēstnieku - mazu jēriņu vārdā Lambi.

 

Mazais jēriņš pirmo reizi parādījās gandrīz pirms 50 gadiem un joprojām izplata vēsti par maigumu sirdīs un mājās. Soli pa solim pasaule kļūst mazliet maigāka. Bēēē!

 

Šobrīd Lambi ir viens no visvairāk mīlētajiem zīmoliem Ziemeļvalstīs. Ar plašu produktu klāstu Lambi ienes mīlestību un prieku virtuvēs, vannas istabās, pie vakariņu galdiem un kabatās.

 

 

Lambi
Maigi kā mājas

 

 

 

Vairāk informācijas Lambi mājas lapā.