invercote Background Technical Specifications

Tehniskā Informācija

logo Invercote

Iepazīstieties ar Invercote
tehnisko informāciju

 

Tā kā kartoni ir tehniski produkti, un jums jāpārliecinās,
ka, iegādajaties produktu, kas atbilst visaugstākajiem
standartiem, iepazīstieties ar Invercote kartonu garantijām
un sertifikātiem, kā arī ietiekumiem, lai sasniegtu vislabāko
rezultātu.

 
 

 

Iepazīstieties ar Invercote kartonu
šķērsgriezuma struktūru.

schema_invercote_creato

 

 

 

 

 

1: 2 krītojuma slāņi
2: 5 tīras ķīmiskās celulozes slāņi
3: 2 krītojuma slāņi

Invercote_schema

 

 

 

 

 

1: 3 krītojuma slāņi
2: 5 tīras ķīmiskās celulozes slāņi


 

 

Drukas un glabāšanas vadlīnijas

 

> Sagatavošana

Pēc papīra kartona piegādes divas līdz trīs dienas nogaidiet un tikai tad drukājiet. Nenoņemiet mitrumu izturīgo apvalku, kamēr kartons nav sasniedzis drukas un pēcapstrādes telpās esošo temperatūru.

Lai novērstu krokošanos, krāsu nesakritību vai citas problēmas, ieteicamais relatīvais mitrums drukas un pēcapstrādes telpās ir 45-60%.

Izvairieties no manuālas lokšņu apgriešanas. Ja griezumi nebūs 100% precīzi, lapās var veidoties ielaidumi, kas var likt dažādiem slāņiem atdalīties vienam no otra.

 

 

> Pirmsdrukas process

Pirms drukas un ICC profilu izvēles pielāgojumus var veikt tādā pat veidā kā krītotam augstas kvalitātes papīram. Veicot repro smalkākiem darbiem vai, ja liela ražošanas daļa tiek veikta uz Invercote kartoniem, Jums palīdzēs Invercote atbilstošu ICC profilu izstrāde izvēlētajā procesa vidē.

 

> Druka

Invercote var drukāt ofseta drukā, dobspiedē, flekso drukā, sietspiedē un atsevišķās digitālās drukas iekārtās.

Ofseta druka:
Visam Invercote produkt klāstam var izmantot tirgū pieejamās tintes, kas paredzētas pilnībā krītotām virsmām, izņemot Albato, jo klājot absorbējošos, žūstošos tintes veidus, jāņem vērā vajadzība pielāgot tos produktiem ar glancētu un daļēji krītotu virsmu.

Lai samazinātu kontrastu risku, iesaka izmantot izsmidzināmo pulveri. Tomēr, lai izvairītos no problēmām tālākos ražošanos soļos, iesakām vienmēr samazināt izsmidzināmā pulvera lietošanu līdz minimumam.

Digitālā druka:
Invercote labi sader ar pašlaik tirgū pieejamo digitālo krāsu kopētāju un drukas iespiedmašīnu
lielāko daļu. Invercote ir piemērots daudziem digitālās drukas pielietojumiem, bet saistībā ar drukas ierīču daudzveidību un straujo attīstību tinšu/toneru un iekārtu izstrādē, iesakām Jums sazināties ar Antalis tehnisko servisu, lai saņemtu konsultāciju.

 

> Pēcapstrāde

Virsmas apstrāde: folijspiede, reljefspiede, laminēšana, lakošana.

Formas veidošana: Piemērots perforēšanai, urbšanai, izciršanai.
Griešana: Pārliecinieties, lai papīra griežamās mašīnas asmens būtu pietiekami ass, kas ļauj izvairīties no putekļu nogulsnēm.

Rievošana: vienmēr ir vieglāk iegūt perfektu rievojumu, griežot paralēli papīra kartona šķiedras virzienam, nekā paralēli krusteniskās šķiedras virzienam. Ja ir nepieciešams izveidot vairākas rievas tuvu vienu otrai, ieteicams veidot tās paralēli šķiedras virzienam
.

 

> Glabāšana

Tā kā kartons ir higroskopisks, to nevajadzētu pakļaut pārlieku liela mitruma vai sausuma apstākļiem, lai uzturētu tā sākotnējo mitruma līdzsvaru. Kartonu nevajadzētu arī pakļaut pārāk zemu vai pārāk augstu temperatūru iedarbībai. Jāizvairās arī no tiešu saules staru ietekmes.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, kā sasniegt vislabāko rezultātu ar Invercote, lūdzu klikšķiniet šeit.